INTENCJE 9 – 16 IV

INTENCJE  MSZALNE 09 KWIECIEŃ 2023r.

NIEDZIELA 09 KWIECIEŃ

Godz.06.00 – Za Parafian

Godz.06.00 + Wiesława ROLKĘ – od sąsiadów Kowalskich

Godz.06.00 + Krystynę JAŹWIEC – od członkiń KŻR z Brzozówki

Godz.09.45 Msza zbiorowa za Zmarłych: Danutę Patej – od Małgorzaty Knap z rodz. + Jadwigę Pasińską, rodziców teściów i dziadków + Wojciecha Wróbel – od rodz. Kitów ze Swojczan + Wiesława Kwiatkowskiego – od Ewy i Mirosława Karolczyk + Beatę Kyzioł – od Agaty z rodz. + Andrzeja Mucha – od sąsiadów Więcławek i Mosurek + Adama Gawrona – od chrześniaka Michała + Tadeusza Mąkę + Dorotę Kuc – od rodz. Sęków z Makowa + Józefa Rapacza – od Grzegorza Polakowskiego z Trzebienic + Krzysztofa Dyrdę – od Magdaleny Dejworek – Dela z rodz. + Janinę Kwiatkowską – od Zbigniewa i Ilony Kotnis z rodz. + Joannę Molenda – od KGW „ULINIANKI” z Uliny + Janinę Stefana Tadeusza Bijak + Juliannę Michała Jadwigę Musiał, Henrykę Skóra Mariana Gawlikowskiego + Dawida Jawora – o zmiłowanie nad jego duszą + Jana Sławiec – od żony i córek z rodzinami, Marię Henryka Zaręba – od syna z rodzinami + Marię Henryka Jankowskich, Józefę Bronisława Lewandowskich + Kazimierza Pierścionka, Zofię Bolesława Wróblów Zm. z rodz. Wróblów Habryn Pierścionków Michalskich i dusze czyśćcowe + Aleksego Henrykę Musiał, Brata Zbigniewa Musiał + Tadeusza Pelagię Żebro Annę Jana Żebrak, Mirosławę Błaut + Henryka Eugenię Stanisława Błaut Zofię Aleksandrę Piotra Filusów zm. z tych rodzin i dusze czyśćcowe + Lucjana Jaros – od Marii Chaba + Ryszarda Krasiczyńskiego – od mieszkańców Przybysławic + Zofię Kałużną – od sąsiadów Jaźwieców + Janusza Kowalczyka – od mamy + Pawła Wołkowskiego w 2 r. śm. Zofię Kazimierza Wołkowskich + Mieczysława Garnek – od Anety Bieda i Doroty Winczewskiej + Mariannę Piekoszewską – od mieszkańców Przybysławic + Andrzeja Królik w 3 r. śm. – od żony Ewy + Henryka Zuzannę Stefana Krzysztoforskich zm. z rodz. Krzysztoforskich Józefę Władysława Dynaś zm. z rodz. Dynasiów Helenę Stanisława Kulak, Zofię Oleksy – od chrześnicy Urszuli z rodziną + Danutę, Mieczysława Krawiec, Agnieszkę,Mariana, Bronisława Kołek, Andrzeja Muchę- od siostry Małgorzaty z rodziną

Godz.11.30 + Helenę Stanisława SERWATKÓW, Genowefę Stanisława NOWAKÓW, Elżbietę Aleksandra WÓJCICKICH, dziadków NOWAKÓW ŻABÓW SERWATKÓW RUSKÓW – od Małgorzaty i Zbigniewa

Godz.11.30 + Zofię Mieczysława ZIOŁO

Godz.16.00 + Jacka i Stanisława ŻABA

PONIEDZIAŁEK 10 KWIECIEN

Godz.08.00 + Piotra i Eleonorę BOGACZ – od syna z rodz.

Godz.09.45 + Alinę Stanisława Rozalię Hilarego Kazimierza SOJKA, Bronisława Annę Bronisława Kazimierza Grzegorza RUSNARCZYK, Irenę Edwarda Wiesława Danutę GAJOWIEC, Helenę Aleksandrę MATACZ Longinę FORWAL Jana Janinę PAWLIK, Annę Jana PADŁO Teresę STANISZ Grażynę SAJDAK Beatę BANACH Teresę Piotra BRZYCHCY Zenobię Roberta GAWRON Rafała KUŚNIEREK  i dusze czyśćcowe

Godz. 9:45  + Joannę Molenda- od teściów Elżbiety i Stanisława Molendy z Marcinem

Godz.11.30 + ZA PARAFIAN

Godz.11.30 + Annę, Adolfa Deli, Grażynę Latos, Stanisława Dudka, Bogdana Żabe, Józefa Gajdę

Godz.16.00 + w 23 rocznicę śmierci Wiesława Habryn, Zbigniewa, Anny Habryn , Józefa Katarzynę Gwiazda, Stanisławę Aleksandry Kałwa, Leszka Irenę Grzebielichowskich, Tomasza Jarosławę Rygiel

WTOREK 11 KWIECIEŃ

Godz.18.00 + Władysławę Molenda – od Jolanty Ciepał z rodziną

Godz.18.30 + Wiesława Rolkę – od swatów Makowskich

ŚRODA 12 KWIECIEŃ

Godz.18.00 – Rafała Koniecznego- od córek Moniki i Justyny

Godz.18.30 + Joannę Molenda- od Matki Chrzestnej z rodziną

CZWARTEK 13 KWIECIEŃ

Godz.18.00 + Władysławę Molenda – od Sławomira Mucha z rodziną

Godz.18.30 + Wiesława Rolkę – od rodziny Zyś z Lgoty

PIĄTEK 14 KWIECIEŃ

Godz.18.00 + Wiesława Kwiatkowskigo w I rocznicę śmierci- od żony z rodziną

Godz.18.00 + Wiesławę,Genowefę, Jana, Zdzisława, Jadwigę Brodzińskich
Godz.18.30 + Wita Byczek w I rocznicę śmierci od żony

SOBOTA 15 KWIECIEŃ
Godz.14.00 + ŚLUB Joanna i Schab Dawid

Godz.18.00 +Marię Musiał, Sabinę, Jana Rosół

Godz.18.30 + Marię, Józefa, Krystynę, Bolesława Bieańskich, Balbinę, Franciszkę Koniecznych

NIEDZIELA 16 KWIECIEŃ

Godz.08.00 – Stanisławę Kwiatkowską od Bożeny i Pawła Sobocińskich

Godz.09.45 Msza zbiorowa o błogosławieństwo Boże
1(Janinę Haberka w rocznicę urodzin od syna i córek z rodzinami)
2( o zdrowie błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Franciszka z okazji urodzin)
3( o zdrowie błogosławieństwo Boże w 80 rocznicę urodzin Mariana włodarskiego- od córek z rodzicami)4( o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Michała w 18 rocznice urodzin) 5(o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla dzieci wnuków i prawnuka 6( o szczęśliwy przebieg operacji dla męża intencja od żony)

Godz.11.30 + ZA PARAFIAN

Godz.11.30 + Stanisława i Rafała Karpińskich

Godz.16.00 + Bolesława Nowaka

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.