OGŁOSZENIA 9 IV

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

09 Kwiecień 2022r.

1. Dziś Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego.

2. Dziękujemy mieszkańcom Podlesic ii za posprzątanie kościoła, oraz wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania dekoracji we wnętrzu świątyni (Ciemnicy i Grobu Bożego) na Święta.

3. W czwartek po Mszy odbędzie się pierwsze spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. Obecność obowiązkowa.

4. Dziękujemy rodzinie Kyzioł z Podlesic za odrestaurowanie figury Pana Jezusa w grobie.

5. Dziękujemy Strażakom za pełnienie warty przy Grobie Bożym.

6. Dziękujemy Paniom z Przybysławic za posprzątanie ścieżki za kościołem oraz placu kościelnego.

7. Zapowiedzi przedślubne: Sypień Krystian zam. parafia Gołaczewy i Broda Angelika zam. w naszej parafii zap. 3; Damian Schab zam. w naszej parafii i Sieńko Joanna zam w Miechowie zap. 3; Surma Paweł zam. Przesławice i Paulina Pierścionek zam. w naszej parafii zap. 3; Dawid Miszczyk zam. Sudół i Aleksandra Janas zam. w naszej parafii zap.2

8. Za tydzień w niedzielę nastąpi otwarcie Wystawy św. Jana Pawła II, która przyjedzie do naszej Parafii prosto z Jasnej Góry. Eksponaty będą wystawione przez kilka miesięcy. Wydarzenie to rozpocznie uroczystości przyjęcia prze Parafię relikwii św. Jana Pawła II, których instalacja w naszym kościele nastąpi w trakcie Misji św., 13 maja.

9. Życzymy Błogosławieństwa Bożego na każdy dzień. Szczęść Boże!

2 komentarze

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.