INTENCJE 7 – 14 V

NIEDZIELA 07 MAJA

Godz.08.00 + Kazimierza PIERŚCIONKA, Zofię Bolesława WRÓBLÓW, Zm. z rodz. Wróblów Habrynów Pierścionków, Michalskich i Dusze Czyśćcowe

Godz.09.45 – W 2 r. ur. Zosi

Godz.11.30 + Józefa RAPACZA – od Syna Zbigniewa z rodz.

Godz.14.00 – POŚWIĘCENIE PÓL PODLESICE I

Godz.16.00 + Beatę BANACH – od Julity Nowak z rodzicami i rodziną

Godz.16.30 – Nabożeństwo

Godz.17.00 – POŚWIĘCENIE PÓL LGOTA WLK.

PONIEDZIAŁEK 08 MAJA

Godz.17.30 + Helenę i Stanisława BŁAUT oraz Genowefę Józefa Stanisława Rafała KONIECZNYCH

Godz.17.30 + Józefę Pokwap – od Haliny Józefa Herian z rodz.

Godz.18.00 – Nabożeństwo

Godz.18.30 + Bogumiłę WÓJCIK w 6 r. śm. Mieczysława WÓJCIKA w 28 r. śm.

Godz.18.30 + Zofię Kałużną – od Syna Adama.

WTOREK 09 MAJA

Godz.17.30 + Za zmarłych Parafian i dusze czyśćcowe

Godz.18.30 + O powrót do zdrowia dla Waldemara KWIATKOWSKIEGO

ŚRODA 10 MAJA

Godz.17.30 + Beatę BANACH – od Pauliny z rodz.

Godz.18.00 – Nabożeństwo

Godz.18.30 + Zofię OLEKSY – od chrześniaka Bogusława Oleksego z rodziną z Jeżówki

CZWARTEK 11 MAJA

Godz.17.30 + Józefę POKWAP – od szwagierki Teresy z rodz.

Godz.18.30 + Janusza KOWALCZYKA – od Barbary i Leszka Bonchor

PIĄTEK 12 MAJA

Godz.17.30 + Stanisława ROMANKA w 5 r. śm. – od żony Wiesławy

Godz.17.30 + Beatę Banach – od chrześniaka Ksawerego.

Godz.18.30 + W 20 r. śm. Jana i Krystynę WRÓBEL

Godz.18.30 + Zofię Oleksy – od Danuty i Andrzeja Miśków.

SOBOTA 13 MAJA

Godz.17.30 + Olimpię Józefa SCHAB, Marię SZAREK Juliana BIELACHA

Godz.17.30 + Janusza KOWALCZYKA – od sąsiadów

Godz.17.30 + Ryszarda KRASICZYŃSKIEGO – od sąsiadów Chabów

Godz.18.00 – Nabożeństwo

Godz.18.30 + Franciszkę Antoniego Czesława Piotra Krystynę POLAKOWSKICH, Annę Edwarda Andrzeja RADAWIEC Barbarę WOJTYRA, Tadeusza SKRUPĘ, Mariannę LECHOWSKĄ

Godz.18.30 + Genowefę HABRYN – od syna Mariana z rodz.

Godz.18.30 + Stanisława BIEDRONIA – od siostry Anny Gierula z rodz.

NIEDZIELA 14 MAJA

Godz.08.00 + Ludwika NOWICKIEGO, Teresę Frydeusza Anielę Władysława KURCZKÓW

Godz.08.00 + Annę Zygmunta Tadeusza (zm. w Oświęcimiu) WRÓBLÓW, Leokadię Bronisława MICYK

Godz.09.45 – Msza Zbiorowa za Zmarłych: + Danutę Patej – od Zofii Góra z Grybowa + Alicję Adolfa Bogusława Kuc + Juliannę w 1 r. śm. Władysława Koniecznych, Zofię Mieczysława Krawczyk + Wojciecha Wróbel – od koleżanek i kolegów z walcowni + Wiesława Kwiatkowskiego – od rodz. Ptaków + Andrzeja Muchę – od kolegów z OSP Trzebienice + Adama Gawrona – od rodz. Dubielak i Kobylec + Stanisława i Teresę Łągiewka + Dorotę Kuc – od rodz. Telków + Tadeusza Mąkę + Józefa Rapacza – od OSP Trzebienice + Krzysztofa Dyrdę – od rodz. Dyrdów z Pcimia + Janinę Kwiatkowską – od Teresy Gajos z synem + Joannę Molenda – od Barbary i Adama Maślnaków + Danutę w 9 r. śm Edwarda w 34 r. śm. Tabak + Leokadię Józefa Ławik, Katarzynę Jana Wolnych + Stanisława Banyś Stanisława Delę + Stanisława Genowefę Haba Grzegorza Henryka Mirosławę Błaut i Wita Kurczek + Janinę Stanisława Elżbietę Agnieszkę Franciszka Filusów + Annę Józefa Barczyk, Annę Kowalczyk + Henryka Eugenię Stanisława Błautów, Zofię Aleksandrę Piotra Filusów i dusze czyśćcowe + Elżbietę Ciuła – od męża + Teodozję Teofila Bonenbergów, Annę i Piotra Turków + Mariana Ziołowicza Bogusława Ziołowicza Joannę Ziołowicz w 30 r. śm. Władysława Ziołowicza Stanisławę Ambrożkiewicz w 12 r. śm. Andrzeja Muchę Stanisława Ambrożkiewicza Danutę Pernal w 3 r. śm. – int. od Ewy z rodz., Jadwigę Żagleń + Stanisława Żur w 3 r. śm. – od żony, zm. Zofię Ana Garus, Jana Mariannę Żur, Anielę Wojciecha Fira. + Rafała Koniecznego – od kolegów automatyków emerytów. + Mieczysława Garnek – od rodz. Kowalczyków ze Śląska. + Janusza Kowalczyka – od OSP Szreniawa. + Zofię Kałużny – od sąsiadów Dejworków. + Lucjana Jaros – od wnuczki Patrycji z rodz. + Adama Filus – od rodz. Bogaczów. + Kazimierę Chrabąszcz – od sąsiadów Grojców.

Godz.11.30 – Za Parafian

Godz.11.30 – O zdrowie i bł. Boże oraz wstawiennictwo M.B. Nieustającej Pomocy dla członków K.Ż.R. z Lgoty Wlk.

Godz.11.30 + Pawła KRUSZEC – od Eugeniusza Micyk z żoną

Godz.14.00 – POŚWIĘCENIE PÓL WITOWICE

Godz.16.00 + Alinę Stanisława Sojka – od syna Włodzimierza z żoną

Godz.16.00 + Helenę Tadeusza STOKŁOSÓW Marię GORGOŃ Henryka BARCZYKA Józefę Tadeusza DUDKÓW Alicję PAULEWICZ – od Anny i Dariusza Barczyków