INTENCJE 14 – 21 V

INTENCJE  MSZALNE 14 – 21 MAJ 2023r.

NIEDZIELA 14 MAJA

Godz.08.00 + Ludwika NOWICKIEGO, Teresę Frydeusza Anielę Władysława KURCZKÓW

Godz.08.00 + Annę Zygmunta Tadeusza (zm. w Oświęcimiu) WRÓBLÓW, Leokadię Bronisława MICYK

Godz.09.45 – Msza Zbiorowa za Zmarłych: + Danutę Patej – od Zofii Góra z Grybowa + Alicję Adolfa Bogusława Kuc + Juliannę Władysława Koniecznych, Zofię Mieczysława Krawczyk + Wojciecha Wróbel – od koleżanek i kolegów z walcowni + Wiesława Kwiatkowskiego – od rodz. Ptaków + Andrzeja Muchę – od kolegów z OSP Trzebienice + Adama Gawrona – od rodz. Dubielak i Kobylec + Stanisława i Teresę Łągiewka + Dorotę Kuc – od rodz. Telków + Tadeusza Mąkę + Józefa Rapacza – od OSP Trzebienice + Krzysztofa Dyrdę – od rodz. Dyrdów z Pcimia + Janinę Kwiatkowską – od Teresy Gajos z synem + Joannę Molenda – od Barbary i Adama Maślnaków + Danutę w 9 r. śm Edwarda w 34 r. śm. Tabak + Leokadię Józefa Ławik, Katarzynę Jana Wolnych + Stanisława Banyś Stanisława Delę + Stanisława Genowefę Haba Grzegorza Henryka Mirosławę Błaut i Wita Kurczek + Janinę Stanisława Elżbietę Agnieszkę Franciszka Filusów + Annę Józefa Barczyk, Annę Kowalczyk + Henryka Eugenię Stanisława Błautów, Zofię Aleksandrę Piotra Filusów i dusze czyśćcowe + Elżbietę Ciuła – od męża + Teodozję Teofila Bonenbergów, Annę i Piotra Turków + Mariana Ziołowicza Bogusława Ziołowicza Joannę Ziołowicz w 30 r. śm. Władysława Ziołowicza Stanisławę Ambrożkiewicz w 12 r. śm. Andrzeja Muchę Stanisława Ambrożkiewicza Danutę Pernal w 3 r. śm. – int. od Ewy z rodz., Jadwigę Żagleń + Stanisława Żur w 3 r. śm. – od żony, zm. Zofię Jana Garus, Jana Mariannę Żur, Anielę Wojciecha Fira + Eugeniusza Andrzeja Dorotę i zm. z rodz. Kuc, Stanisława Honoratę Jadwigę Stanisława izm. z rodz. Sypień, Jana Kaczyńskiego, Józefa Toboła i zm. z rodz. Szczeparów + Rafała Koniecznego – od kolegów automatyków emerytów. + Mieczysława Garnek – od rodz. Kowalczyków ze Śląska. + Janusza Kowalczyka – od OSP Szreniawa. + Zofię Kałużny – od sąsiadów Dejworków. + Lucjana Jaros – od wnuczki Patrycji z rodz. + Adama Filus – od rodz. Bogaczów. + Kazimierę Chrabąszcz – od sąsiadów Grojców.

Godz.11.30 – Za Parafian

Godz.11.30 – O zdrowie i bł. Boże oraz wstawiennictwo M.B. Nieustającej Pomocy dla członków K.Ż.R. z Lgoty Wlk.

Godz.11.30 + Pawła KRUSZEC – od Eugeniusza Micyk z żoną

Godz.14.00 – POŚWIĘCENIE PÓL WITOWICE

Godz.16.00 – O zdrowie i bł. Boże dla Anny i Włodzimierza Sojka

Godz.16.00 + Helenę Tadeusza STOKŁOSÓW Marię GORGOŃ Henryka BARCZYKA Józefę Tadeusza DUDKÓW Alicję PAULEWICZ – od Anny i Dariusza Barczyków

Godz.17.00 – POŚWIĘCENIE PÓL PRZYBYSŁAWICE

PONIEDZIAŁEK 15 MAJA

Godz.07.00 – do Matki Bożej Nieustającej Pomocy z prośbą o szczęśliwą operację męża i powrót do zdrowia.

Godz.16.00 + Genowefę Zygmunta JANUS, Mariannę Bronisława MICYK

Godz.16.00 + Juliannę w 1 r. śm. i Władysława KONIECZNYCH

Godz.17.30 – Nabożeństwo

Godz.18.00 + Jadwigę Kazimierza Leokadię Antoniego PTASIŃSKICH, Salomeę Bolesława JANUS, Jana WÓJCIKA

Godz.18.00 + Henryka PIECHULSKIEGO w 19 r. śm. zm. z rodz. Piechulskich i Micyków

WTOREK 16 MAJA

Godz.07.00 – Za Parafian

Godz.16.00 + W 9 r. śm. Łucji i 5 r. śm. Henryka i Henryka

Godz.16.00 + Janinę Bogumiła FIRÓW – od uczestników pogrzebu Ś. P. Bogumiła

Godz.17.30 – Nabożeństwo

Godz.18.00 + Józefa CHABA w r. śm. zm. z rodz. Chabów i Józefa MELERA

Godz.18.00 + Genowefę Zygmunta JANUS, Henrykę Kazimierza MIDRO, zm. z rodz. Janus, Kwiatkowskich, Jedynaków

ŚRODA 17 MAJA

Godz.07.00 – Za Parafian

Godz.08.15 – Nauka dla dzieci 0 – 4

Godz.10.00 – Nauka dla młodzieży 5 – 8

Godz.16.00 – O Zdrowie i bł. Boże dla Zofii Marczewskiej i całej rodziny

Godz.16.00 – O Zdrowie i bł. Boże dla Zofii Błachut i całej rodziny

Godz.17.30 – Nabożeństwo

Godz.18.00 + Henryka Aleksandrę DELA, Jana Mariannę PODSIADŁO, Annę Franciszka SAJDAK, zm. z rodz. Kurczek

Godz.18.00 + Rafała Koniecznego – od Chrzestnej Bogumiły z rodziną

CZWARTEK 18 MAJA

Godz.07.00 – Za Parafian

Godz.08.15 – Nauka dla dzieci 0 – 4

Godz.10.00 – Nauka dla młodzieży 5 – 8

Godz.16.00 + Wiesława WIŚNIEWSKIEGO w 16 r. śm., zm. z rodz. WIŚNIEWSKICH CHABÓW WRÓBLÓW, Henryka ROSĘ Janinę PIECHĘ, Jana DUDZIŃSKIEGO

Godz.16.00 +Joannę MOLENDA od rodziny Chylewskich

Godz.17.30 – Nabożeństwo

Godz.18.00 + W rocznicę śmierci Heleny SEWERYN

Godz.18.00 + Józefę POKWAP od Anety i Tomka Musiał z rodziną

PIĄTEK 19 MAJA

Godz.07.00 – Za Parafian

Godz.08.15 –Beatę BANACH od Renaty i Jerzego z dziećmi z KALINY

Godz.10.00 – O pomyślne zdanie egzaminu i dostanie się do wybranej szkoły

Godz.16.00 + Barbarę DZIWOSZ , Irenę Adolfa Micek Tadeusza Dziwosz

Godz.16.00 + Joannę MOLENDA – od Tomasza Gaweł

Godz.17.30 – Nabożeństwo

Godz.18.00 + Zofię Kazimierza BAZIOR – od synowej Danuty

Godz.18.00 + Stanisława KONIECZNEGO – od rodz. Mąka z Wolbromia

SOBOTA 20 MAJA

Godz.07.00 – Za Parafian

Godz.16.00 – W int. mieszkańców Wierzchowiska

Godz.16.00 +W 9 r. śm. Władysława MENTLA, zm. z rodz. Mentlów, Stemplów, Alfredę Zygmunta Aleksandra Leopolda Herianów, Józefa Weronikę Franciszka ŻABÓW, Leokadię Korycką – Lisiakiewicz, Janinę Mariana Sawiczów, Jana Żaka

Godz.17.30 – Nabożeństwo

Godz.18.00 + Genowefę KOŚMIDER w 15 r. śm. Edmunda KOŚMIDER, Romana Balbinę SZCZEPKA, Jana Annę CZAPNIK, Jerzego KRZYSZTOFORSKIEGO, Danutę IWASYK

Godz.18.00 + Jana Annę DZIEDZIC, Wandę Albina Żabów, Piotra Annę Mariana Szwagrzyk

NIEDZIELA 21 MAJA

Godz.08.00 + Zofię Henryka MENTEL – od córki z rodz.

Godz.09.45 – Msza Zbiorowa o Zdrowie i bł. Boże: – dla Krzysztofa Palskiego z okazji 80 r. urodzin – od członków Orkiestry OSP SULISŁAWICE; – dla Stanisławy Habryn w 90 r. urodzin; – W 40 r. urodzin Łukasza – int od dziadków; – W 3 r. ur. Miłosza i Nikoli; – W 3 r. ur. Franciszka i 30 r. urodzin Elizy; – W intencji mieszkańców Witowic.

Godz.11.30 – Za Parafian

Godz.14.00 – POŚWIĘCENIE PÓL WIERZCHOWISKO

Godz.16.00 + Mariannę Jana KOWALCZYK

Godz.16.30 – NABOŻEŃSTWO

Godz.17.00 – POŚWIĘCENIE PÓL MAKÓW

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.