OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE 14 Maja 2023r.

1. Dziś 7 Niedziela Wielkanocna – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

2. W przyszłą Niedzielę Msza popołudniowa o godz. 18.00

3. W piątek Dzień Matki – módlmy się za wszystkie Mamy a w szczególności za te, które spodziewają się potomstwa.

4. Próba dla dzieci komunijnych w poniedziałek o godz. 19.00

5. W sobotę o godz. 10.00 w naszej katedrze święcenia kapłańskie otrzyma trzech diakonów.

6. Trwają prace przy zabezpieczeniu wieży kościoła. Koszty są bardzo wysokie, i parafia systematycznie będzie pokrywała je własnymi środkami, dlatego w tym roku zbiórka ofiar z listy będzie przeznaczona na ten cel.
SULISŁAWICE od 90 rodzin zebrano 7190 zł.

LGOTA WLK. od 92 rodzin zebrano 8220 zł.

ADAMOWICE od 27 rodzin zebrano 2400 zł.
Serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.

7. Zapowiedzi przedślubne:
Misiaszek Michał zam. Kozłów i Papaj Anna zam. w naszej parafii zapowiedź 2
Chaberka Jakub zam. w naszej parafii i Błaut Kinga zam. w naszej parafii zapowiedź 2
Kafel Michał zam. w Sułoszowej i Bałazy Patrycja zam. w naszej parafii zapowiedź 2

Gamrat Bartłomiej zam. Zarzecze i Justyna Palska zam. w naszej parafii zap.1

8. 28 V odbędzie się gminno-parafialny Dzień Dziecka. Wszystkich chętnych zapraszamy na Mszę o godz. 11.30, po której rozpocznie się wspólna zabawa. Oby które upiekły ciasta bądź chcą ofiarować inne produkty spożywcze proszone są o ich dostarczenie do kościoła w sobotę między godz. 12.00 a 15.00. Dziękujemy za wsparcie.

9. Ołtarze na Boże Ciało w tym roku przygotowują mieszkańcy Makowa, Adamowic, Przybysławic i Witowic. Prosimy sołtysów wsi o koordynację.

10. Prosimy rodziców dzieci komunijnych i młodzieży bierzmowanej o posprzątanie kościoła wraz z otoczeniem w sobotę o godz. 09.00. Prosimy o zabranie narzędzi: grabi, pił, szczotek, podkaszarek, łopat i szpadli.

11. Życzymy błogosławieństwa Bożego na każdy dzień. Szczęść Boże!