INTENCJE

INTENCJE  MSZALNE 04 CZERWIEC 2023r.

NIEDZIELA 04 CZERWCA

Godz.08.00 + Helenę Szymona Zofię Zdzisława PASICH Bronisławę Wincenego GROJEC

Godz.09.45 – W 50 r. ślubu Jana i Marii Podsiadło – od dzieci

Godz.11.30 – I KOMUNIA ŚWIĘTA

Godz.16.00 + Henrykę w 4 r. śm. i Henryka Peroń

Godz.17.00 – POŚWIĘCENIE PÓL Podlesice II

PONIEDZIAŁEK 05 CZERWCA

Godz.18.00 + Mariana Krystynę KUĆMIERZ, Bogusława KUC

Godz.18.30 + Stanisławę KWIATKOWSKĄ – od rodz. Koniecznych Kopców i Wołkowskich

WTOREK 06 CZERWCA

Godz.18.00 + Joannę MOLENDA – od Haliny i Krzysztofa Strojnych z Wolbromia

Godz.18.30 + Rafała KONIECZNEGO – od rodz. Mazelów

ŚRODA 07 CZERWCA

Godz.18.00 + Janusza KOWALCZYKA – od kolegów z koła łowieckiego HUBERTUS

Godz.18.30 + Beatę BANACH – od rodz. Kowalczyk i Głownia

CZWARTEK 08 CZERWCA

Godz.08.00 – W 70 r. ur. mamy z prośbą o Bł. Boże i opiekę M.B. na dalsze lata życia

Godz.09.45 + Wiesława BIELACH, Krystynę Bolesława GARUS, zm. z rodz. Bielach Garus Bałazy

Godz.09.45 + Wiesława PIWOWARCZYK w rocznicę śmierci

Godz.12.00 (Po procesji) + Zofię HABRYN w 20 r. śmierci, Magdalenę Józefa HABRYN, Alfredę Romana PAŁKA, Genowefę Jana CUDAK, Władysława ŁĄGIEWKA, Eugeniusza Teresę HABRYN, Jadwigę CUDAK

Godz.16.00 + Danutę Józefa Romana BYCZEK – od syna Krzysztofa wnuka Łukasza i córki Małgorzaty

PIĄTEK 09 CZERWCA

Godz.18.00 + Za dziadków Żaków Perków i Baziorów – od wnuczki Jagody

Godz.18.30 + Zofię LISOWSKĄ

SOBOTA 10 CZERWCA

Godz.11.00 – BIERZMOWANIE

Godz.13.00 – Ślub: Kowalczyk – Jamrocha

Godz.15.00  – Ślub: Perek – Osuszek

Godz.18.00 – W 45 r. ślubu Lucyny i Zdzisława z podziękowaniem za otrzymane Łaski i z prośbą o zdrowie i opieki M.B. na dalsze lata

Godz.18.30 + Juliana Jadwigę GARUS, Jana Aleksandrę NOGA, Wiktorię ADAMUS

NIEDZIELA 11 CZERWCA

Godz.08.00 + Władysława i Helenę

Godz.09.45 – Msza Zbiorowa za Zmarłych: + Władysławę Mariana Harabin, Marię Annę Węglarz, Kazimierza Żabę, Danutę Józefa Zdzisława Papaj + Danutę Patej – od swatów Jasińskich z Ptaszkowej + Wojciecha Wróbel – od Magdaleny i Adama Misiek + Wiesława Kwiatkowskiego – od rodzin: Wróbel i Michtów + Andrzeja Muchę – od rodz. Olewińskich + Adama Gawrona – od chrześnicy Elżbiety z rodz. + Józefa Rapacza – od sąsiadów z Bloku + Krzysztofa Dyrdę – od Andrzeja i Moniki Dyrda z rodziną + Joannę Molenda – od środowiskowego Domu Samopomocy w Wolbromiu+ Annę Jana Żabów, Wiktorię Stanisława Czesława Mariana Zofię Henryka Bolesława Jana Bałazych, Elżbietę Ciuła + Marię Bogusława Łukasza Zioło, Helenę Jana Gajdów + Krystynę Maj i Stanisława w 7 rocznicę śmierci, Marię Stanisława Dróżdż i zm. z tykch rodzin + Kazimierza Pierścionka, Zofię Bolesława Wróblów, zm. z rodz. Wróblów Habrynów Pierścionków Michalskich i dusze czyśćcowe + Aurelię i Jana Galickich w rocznicę śmierci – od syna Piotra i córki Zofii z rodzinami + Edwarda Kowalika, Marcina Kowalika, zmarłych z rodz. Kowalik i Robakowskich + Zmarłych z rodzin Rusków Nowickich Romanków + Katarzynę Izydora Mirosławę Pacia, Balbinę Bolesława Chłopków, Juliannę Mariannę Stanisława Władysława Solarzów + Stanisława Koniecznego – od koleżanek i kolegów z pracy syna Zbigniewa + Rafała Koniecznego – od koleżanek i kolegów z Sulisławic + Stanisława Żur w 3 r. śmierci – od żony, zm. Zofię Jana Garus, Jana Mariannę Żur, Anielę Wojciecha Fira + W 30 r. śm. Edwarda Kwiatkowskiego, Janinę Kwiatkowską, Irenę Pałka i Jana Czop z Krakowa + Annę Michała Koniecznych – od córki i syna + Zofię Juliannę Michała Stachowicz + Danutę Bałazy – od Bogusława Bałazy z rodz. oraz Henryka Bałazy w 13 r. śm. + Marię Ciuła – od wnuczki Katarzyny z mężem + Henryka Eugenię Stanisława Błautów, Zofię Aleksandrę Piotra Filusów + Adama Filus – od siostry Renaty z rodziną + Genowefę Habryn – od rodziny Berkowicz + Lucjana Jaros – od wnuczki Anny z rodz. + Zofię Kałużny – od szwagra Józefa Kałużnego z rodz. + Janusza Kowalczyka – od kolegi Piotra Żaby z rodz.

Godz.11.30 – Rocznica I Komunii Św.

Godz.14.00 – Poświecenie Pól DĄBROWIEC

Godz.16.00 – W 1 r. ślubu Urszuli i Gracjana Wojtal

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.