OGŁOSZENIA 11 VI

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE 11 czerwca 2023r.

1. Dziś X Niedziela Zwykła.

2. Dziś o godz. 11.30  rocznica Pierwszej Komunii Świętej.

3. W ubiegłą niedzielę odbyła się Pierwsza Komunia Święta. Przystąpiło do niej 23 dzieci. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym za organizację tej uroczystości. Dziękujemy za Dar Ołtarza.

4. W ubiegłą sobotę w naszej parafii ks. biskup Piotr Skucha udzielił Sakramentu Bierzmowania. Do Sakramentu przystąpiły 52 osoby. Serdecznie dziękujemy za Dar Ołtarza i wsparcie remontu świątyni.

5. W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Po Mszy o godz. 17.00 nastąpi procesja do czterech ołtarzy. Serdecznie zapraszamy Asystę, OSP, Panie niosące feretrony i dzieci sypiące kwiaty.

6. Dziękujemy mieszkańcom Makowa, Adamowic, Przybysławic i Witowic za wykonanie ołtarzy na Boże Ciało, oraz wszystkim uczestnikom za aktywny udział w uroczystości.

7. W sobotę o godz. 15.00 w Przybysławicach odbędzie się grill dla Ministrantów Lektorów, Lektorek i Dzieci Komunijnych.

8. Za tydzień odbędzie się Odpust Parafialny. Słowo Boże wygłosi nasz Rodak, ks. Dariusz Grojec. Suma odpustowa o godz. 12.00.

9. Trwają prace przy remoncie wieży kościoła. Koszty są bardzo wysokie, i parafia systematycznie będzie pokrywała je własnymi środkami.
Serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.

10. Zapowiedzi przedślubne:

Bała Szymon zam. w naszej parafii i Mikuła Ewelina zam. Swojczany zap. 3

Mączka Bogusław zam. Sułoszowa i Mazur Anna zam. w naszej parafii zap. 3

Tomasz Dziedzic zam. w naszej parafii i Daria Ściupidro zam. Cudzynowice zap. 3

Bartłomiej Bełtowicz zam. z naszej Parafii i Natalia Papaj zam. w naszej parafii zap. 2

Sałek Bartosz zam. Wolbrom i Berkowicz Dominika zam. w naszej parafii zap. 1

11. Prosimy w sobotę na godz. 09.00 mieszkańców Wierzchowiska o posprzątanie kościoła wraz z otoczeniem.