INTENCJE 18 – 25 VI

INTENCJE  MSZALNE 18 CZERWCA 2023r.

NIEDZIELA 18 CZERWCA

Godz.08.00 + Jana SZATANA , z. z rodz. Szatanów i Stęplów

Godz.08.00 + Stanisława MIKUŁĘ w rocznicę śm. – od żony i dzieci

Godz.09.45 – Msza Zbiorowa o Zdrowie i bł. Boże: – W 1 r. urodzin Matyldy; – W int. mieszkańców Dąbrowca; – O zdrowie i bł. Boże opiekę M.B. dla Antosia w 5 r. urodzin i Tymusia w 2 r. ur.; – O zdrowie, bł. Boże i opiekę M.B. dla Małgorzaty Szarek w 50 r. ur. intencja od rodziny; – O zdrowie i bł. Boże opiekę M. B. dla Filipa, Bartosza i Kacperka oraz ich Rodziców; – Za wnuczkę Wiktorię Rusek w 8 r. urodzin; – W 18 r. ur. Michała Krzyżek int. od babci i chrzestnych z rodz.; – O bł. Boże wszelkie potrzebne Łaski dla Anny i Aleksandry Szatan, Michała i Macieja Barczyk – int. od dziadków Kmitów; – W 8 r. ur. Marcela; – O bł. Boże, Opiekę M. B. dla członkiń KŻR pani Papaj z Lgoty Leśnej; – W intencji budowniczych ołtarzy na Boże Ciało; O powrót do zdrowia dla Maksymiliana; – O zdrowie i bł. Boże dla mieszkańców Sulisławic i obfite plony tego roku.

Godz.12.00 SUMA ODPUSTOWA – Za Parafian

Godz.12.00 – W 50 r. ślubu Barbary i Ryszarda Rosa

Godz.12.00 – O zdrowie i bł. Boże dla Adama Prządo, Joanny Misiek, Jolanty Rost, Barbary Podsiadło Heleny Prządo i Macieja Grojec

Godz.14.00 – Ślub Papaj – Misiaszek

Godz.16.00 + Mariannę Jana KOWALCZYK, Mariana SZWAGRZYKA

Godz.16.00 + W 11 r. śm. Jana PAŁKI, zm. z rodz. Pałków, Herianów, Żaków Kowalczyków, Zdzisława ADAMUSA, Józefa ŻABĘ

Godz.17.00 – Poświęcenie Pól SULISŁAWICE

PONIEDZIAŁEK 19 CZERWCA

Godz.18.00 + Mariannę Jana KRÓL, Mariannę Jana HABRYN, Małgorzatę KRÓL, Stanisławę KRÓL

Godz.18.30 + Stanisławę KWIATKOWSKĄ – od sąsiadów Kośmidrów

WTOREK 20 CZERWCA

Godz.18.00 + Danutę Henryka BAŁAZY w 13 r. śm. – od Syna

Godz.18.30 + Joannę MOLENDA – od pracowników USC Miechów

ŚRODA 21 CZERWCA

Godz.18.00 + Beatę BANACH – od właścicieli i pracowników karczmy JAKSICE

Godz.18.30 + Ryszarda KRASICZYŃSKIEGO – od żony i dzieci

CZWARTEK 22 CZERWCA

Godz.18.00 + Ignacego MARCZEWSKIEGO – w rocznicę śmierci

Godz.18.30 + Stefanię Wandę SŁOMSKĄ

PIĄTEK 23 CZERWCA

Godz.18.00 + Henryka w 21 r. śm.

Godz.18.00 + Jana RAJA, Janinę Józefa BIJAK, zm. z rodz. Bijak i Seweryn

Godz.18.30 + Jana MAZURA, Genowefę Krzysztofa WRÓBLÓW

Godz.18.30 + Bogusława DEJWOREK – od dzieci

SOBOTA 24 CZERWCA

Godz.17.00 – W 30 r. ślubu Ewy i Bogusława Kałwów

Godz.18.00 + Izabelę Henryka HABRYN – od synów z rodzinami

Godz.18.30 + Leokadię Antoniego Kazimierza Jadwigę PTASIŃSKICH, Jana Józefa Mariannę WÓJCIKÓW, Stanisława JĘDRZEJCZYKA

Godz.18.30 + Danutę Jana PATEJÓW, Helenę Stanisława PATEJÓW, Annę Józefa WÓJCIKÓW

NIEDZIELA 25 CZERWCA

Godz.08.00 + Brata Edwarda KOBYLEC w 9 r. śm.

Godz.09.45 – Msza Zbiorowa za zmarłych: Danutę Patej – od szwagra Boguława z rodz. + Wojciecha Wróbel – od sąsiadów Kołków Madejskich i Piwowarskich + Andrzeja Muchę – od koleżanek Ewy z KGW TRZEBIENICE + Adama Gawrona – od znajomych córki Magdaleny Anny i Mirosława Nowaków + Józefa Rapacza – od sąsiadów z bloku + Krzysztofa Dyrdę – od Leszka i Justyny Dyrda z rodz. + Mariana Kwiatkowskiego, Zofię Jana Kwiatkowskich, Józefę Franciszka zm. z rodz. Kałwów Genowefę Ryszarda Sajdak + Stefana Turek w 7 r. śm. – od żony córek wnuków i prawnuka + rodzinę Niedzielów z Przybysławic + Ryszarda Marczewskiego + zmarłe członkinie KŻR z Lgoty Leśnej pani Papaj + Ireneusza Rogala – od Łukasza Rusek z rodz. + Rafała Koniecznego – od koleżanek i kolegów z linii nr 8 i 62+ Janusza Kowalczyka – od Zofii Wilk z rodz. i Pawła Wilka z rodz. + Zofię Kałużną – od sąsiadów Kuc i Telka + Lucjana Jaros – od wnuczki Pauliny z rodz. + Adama Filus – od rodz. Habów + Jana Koniecznego – od rodz. Szybalskich + Marię Ciuła – od wnuczki Patrycji z mężem + Mieczysława Garnek – od syna Romana z żoną + Danutę Bałazy – od Ewy Bałazy z Budzynia + Marię Królik, Władysława Król, Lucynę Jędrzejczyk, Agnieszkę Zgrzebnicką + Józefa Wierciocha w 16 r. śm. zm. z rodz. Wierciochów i Gbylów

Godz.11.30 – O zdrowie i bł. Boże dla Piotra Robakowskiego z okazji 30 r. urodzin.

Godz.11.30 + Joannę MOLENDA – od Moniki Krzyszkiewicz

Godz.16.00 + Grzegorza JÓZKOWICZA i Piotra DUDKA

Godz.17.00 – Poświęcenie Pól TRZEBIENICE

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.