OGŁOSZENIA 18 VI

18 czerwca 2023r.

1. Dziś Odpust Parafialny.

2. Dziś o godz. 12.00  Suma Odpustowa. Słowo Boże głosi nasz Rodak, ks. Dariusz Grojec.

3. W niedzielę 25 VI po Mszy o 11.30 odbędzie się spotkanie dla wszystkich Róż Różańcowych. Zachęcamy wszystkich chętnych do zapisania się do Róż.

4. Dziękujemy mieszkańcom Makowa, Adamowic, Przybysławic i Witowic za wykonanie ołtarzy na Boże Ciało, oraz wszystkim uczestnikom za aktywny udział w uroczystości oraz zakończeniu jej Oktawy. W szczególności dziękujemy Asyście, OSP, Paniom niosącym feretrony i dzieciom sypiącym kwiaty.

5. Decyzją biskupa ordynariusza naszej diecezji ksiądz Grzegorz od 01.08. obejmuje urząd proboszcza w Dąbrowie Górniczej – Okradzionowie. Do naszej parafii nowy wikariusz przybędzie 27.08.

6. Trwają prace przy remoncie wieży kościoła. Koszty są bardzo wysokie, i parafia systematycznie będzie pokrywała je własnymi środkami.

Od 100 rodzin z Przybysławic zebrano 10150 zł.
Serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.

7. Zapowiedzi przedślubne:

Bartłomiej Bełtowicz zam. z naszej Parafii i Natalia Papaj zam. w naszej parafii zap. 3

Sałek Bartosz zam. Wolbrom i Berkowicz Dominika zam. w naszej parafii zap. 2

8. Dziękujemy mieszkańcom Wierzchowiska za posprzątanie kościoła wraz z otoczeniem na Odpust Parafialny.

9. W przyszłą niedzielę o godz. 11.30 z okazji zakończenia roku szkolnego odbędzie się Msza w intencji wszystkich uczniów, nauczycieli i pracowników szkół w naszej parafii. Serdecznie zapraszamy.

10. Życzymy błogosławieństwa Bożego na każdy dzień. Szczęść Boże!