INTENCJE 2 – 9 VII

INTENCJE  MSZALNE 02 LIPCA 2023r.

NIEDZIELA 02 LIPCA

Godz.08.00 + Beatę KYZIOŁ w 1 r. śm. i Mariannę JAROS, Lucjana Jarosa dziadków Sosków i Jarosów.

Godz.09.45 + Zofię Romana HABRYN, Jana KRÓL, Andrzeja Balbinę GARNEK,Ludwika Wiktorię TUREK

Godz.11.30 + Mariana MUCHĘ, Kazimierza BERKOWICZA, Olgę MOLENDA

Godz.16.00 + Zm. z rodz. ŻOŁNOWSKICH i MENTLÓW oraz Annę WRÓBEL

PONIEDZIAŁEK 03 LIPCA

Godz.18.00 + Beatę BANACH – od rodz. Walków

Godz.18.00 + Rafała KONIECZNEGO – od cioci Teresy wujka Józka z rodzinami Robakowskich Chrabąszczów Baranów

WTOREK 04 LIPCA

Godz.18.00 + Andrzeja MUCHĘ – od mamy Heleny

Godz.18.00 + Joannę MOLENDA – od rodz. Kowalczyków z Bukowna

ŚRODA 05 LIPCA

Godz.18.00 + Stanisława ŻAKA w 32 r. śm.

Godz.18.00 + Beatę BANACH – od kuzynki Małgorzaty z rodz.

CZWARTEK 06 LIPCA

Godz.18.00 – W int. Bogu wiadomej

Godz.18.00 – W 20 r. ślubu Anity i Mirosława

Godz.18.00 – O zdrowie i bł. Boże dla Waldemara i Zofii

PIĄTEK 07 LIPCA

Godz.18.00 + Stanisława KONIECZNEGO – od rodz. Gardziołów, Domańskich z Tomaszowa Lubelskiego

Godz.18.00 + Wacława FILUSA i zm. z rodz. Filus

SOBOTA 08  LIPCA

Godz.18.00 – O zdrowie i bł. Boże dla dzieci i wnucząt

Godz.18.00 +Jana KONIECZNEGO – od siostry Marii i bratowej Aleksandry.

NIEDZIELA 09 LIPCA

Godz.08.00 + Tomasza Wiesława CZERNIKIEWICZ, Julię Franciszka KAŁWÓW, Marię Zbigniewa WOLNYCH, Marię Stanisława CZERNIKIEWICZ

Godz.09.45 Msza zbiorowa za zmarłych: + Teresę Wacława Maj – od chrześnicy Iwony z rodz. + Danutę Patej – od szwagra Piotra z rodz. + Wiesława Kwiatkowskiego – od Doroty i Mariana Kitów + Andrzeja Muchę – od rodz. Kowalskich z Lgoty wlk. + Adama Gawrona – od rodz. Stachurskich + Józefa Rapacza – od rodz. Rusnarczyk + Krzysztofa Dyrdę – od znajomych + Joannę Molenda – od Wspólnoty Świeckiego Karmelu w Wolbromiu + Natalię Kazimierza Franciszkę Jana Franciszkę Karola Kałwa, Zygmunta Katarzynę Jana Grochowskich + Janinę Alfreda Stanisława Juliana Bielach, Mariannę Duda, Jana Pawlika + W 10 r. śm.Heleny Mentel i w 6 r. śm. Marianny Mentel + Janusza Nowaka – od zony i córki Dominiki z mężem + Juliannę Władysława Koniecznych + Helenę Bartłomieja Marię Krzysztofa Kotnis, Krystynę Bolesława Waldemara Stanisława Szarek, Mariannę Władysława Murowanych, dziadków Dudek + Annę Zdzisława Jaźwiec, Łukasza Kołodziej, Władysława Józefa Wójcikowskich + Władysława w rocznicę śm. Zofię Oleksy, Władysława Genowefę Antoninę Ciepałów + Helenę Wojtal + Henryka Eugenię Stanisława Błautów, Zofię Aleksandrę Piotra Filusów, zm. z tych rodz. i dusze czyśćcowe + Rafała Koniecznego – od Danuty Szwagrzyk z Falniowa + Janusza Kowalczyka – od wójta i pracowników gminy Gołcza + Zofię Kałużną – od Barbary z synem + Ryszarda Krasiczyńskiego – od mieszkańców z drugiego bloku + Adama Filusa – od Józefa Cudak z rodz. + Marię Ciuła – od wnuka Michała + Mieczysława Garnek – od kolegów i koleżanek syna Romana z firmy Intermag + Zbigniewa Kyzioł – od siostry Elżbiety z rodz. + Łukasza Sęk – od KŻR z Marianowa + Teresę Dulba – od Karoliny

Godz.11.30 – Za Parafian

Godz.16.00 + Franciszka Zofie SŁABOŃ, Krzysztofa Janusza Marka Józefa NOWAK

One Comment

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.