INTENCJE 16 VII

INTENCJE  MSZALNE 16 LIPCA 2023r.

NIEDZIELA 16 LIPCA

Godz.08.00 + Bogdana Stefana Józefę Stanisława CHABÓW, Rozalię Marię Piotra MADEJÓW, Cecylię Mariana Magdalenę BŁAUT

Godz.09.45 Msza Zbiorowa o zdrowie i bł. Boże: – W 20 r. ślubu Iwony i Zbigniewa Koniecznych o zdrowie bł. Boże i opiekę M.B.  dalszym życiu – int od rodziców; – W 16 r. ur. Szymona – od rodziców; – W 1 r. ur. Julii; – W 80 r. ur. Heleny Banyś; – O zdrowie, bł. Boże w 18 r. ur. Kingi i Michała Filus; – O zdrowie bł. Boże dla Oli w 13 r. ur.; – O zdrowie bł. Boże i opiekę M.B. dla Władysławy Grzywnowicz w 90 r. ur. – W 18 r. ur. Wiktorii Ogórek – od rodziców; – O zdrowie, bł. Boże i opiekę M. B. dla Elżbiety w 75 r. ur.; – W 40 r. ur. Anny Dudek o zdrowie i bł. Boże; – O zdrowie, bł. Boże i szczęśliwy przebieg leczenia dla Marii Nowak – od koleżanek i kolegów.

Godz.11.30 + Helenę Stanisława SERWATKÓW, Genowefę Stanisława NOWAKÓW, Elżbietę Aleksandra WÓJCICKICH, Dziadków Nowaków Serwatków Rusków Żabów – int. od Małgorzaty i Zbigniewa

Godz.16.00 + Danutę Emila PAŁKA, Katarzynę Stanisława BŁAUT, Józefę Franciszka PAŁKA, Mariannę ŻAK, Stefanie Mieczysława Waldemara MADEJ.

PONIEDZIAŁEK 17 LIPCA

Godz.18.00 + Joannę MOLENDA – od rodz. Starościak z Mielca

Godz.18.00 + Janusza NOWAKA

WTOREK 18 LIPCA

Godz.18.00 + Beatę BANACH – od siostrzenicy Klaudii

Godz.18.30 + Ryszarda KRASICZYŃSKIEGO – od rodz. Syrdów i Woźniaków

ŚRODA 19 LIPCA

Godz.18.00 + Adama FILUSA – od szwagierki Agnieszki z rodz.

Godz.18.00 + Genowefę HABRYN – od rodz. Kasaków z Kłobucka

CZWARTEK 20 LIPCA

Godz.18.00 + Joannę MOLENDA – od Pawła i Piotra Galickich

Godz.18.00 + Stanisława BIEDRONIA – od swata Józefa Stanisz

Godz.18.30 + Jana KONIECZNEGO – od rodz. Jachnów i Reroniów

Godz.18.30 + Otylię KIWIOR – od siostry Emilii

PIĄTEK 21 LIPCA

Godz.16.00 ŚLUB : Błaut & Chaberka

Godz.18.00 + W 5 r. śm. Władysławy MOLENDA, zm. z rodz. Molendów i Piątkowskich

SOBOTA 22  LIPCA

Godz.18.00 + Beatę BANACH – od kuzynki Renaty z rodz.

Godz.18.00 +W 7 r. śm. Henryka BŁAUTA i Genowfę, Stanisława Habów

NIEDZIELA 23 LIPCA

Godz.08.00 + W 1 r. ślubu Martyny i Kamila

Godz.09.45 Msza Zbiorowa za zmarłych: + Danutę Patej – od Lucyny i Krzysztofa z Ptaszkowej + Andrzeja Muchę – od rodz. Ziołowicz z Mikołowa + Adama Gawrona – od siostrzenicy Małgorzaty + Józefa Rapacza – od rodz. Zając + Krzysztofa Dyrdę – od rodz. Kulerów + Joannę Molenda – od Marzeny i Alberta Garus z rodz. + Cecylię Juliana Ireneusza Kwietniów, zm. z rodz. Kwietniów Bugajów Adamczyków + Józefa i Felicję Perzyńskich i zm. z rodz. + Annę Gawron + Rafała Koniecznego – od organizacji związkowej NSZZ „SOLIDARNOŚĆ” przy Zakładzie Linii Kolejowych w Krakowie + Stanisława Koniecznego – od koleżanek i kolegów z pracy syna Zbigniewa + Janusza Kowalczyka – od koleżanek i kolegów z Przybysławic + Zofię Kałużny – od Janusza i Ewy Ożóg z Rzeszowa + Adama Filus – od Wioletty Rusek z rodz. + Marię Ciuła – od siostry Ewy z rodz. + Mieczysława Garnek – od wnucząt Pauliny i Sylwestra z rodzinami + Zbigniewa Kyzioł – od bratowej Elżbiety z rodz. + Łukasza Sęk – od mieszkańców Marianowa + Teresę Dulba – od siostry Anny z rodz. + Grażynę Sajdak – od kuzynki Małgorzaty z rodz. + Franciszka Mariannę Żak, Rozalię Juliana Lucjana Czekajów + Annę Barczyk – od córki Weroniki z mężem + Stanisława Biedroń – od teściów z Buku + Henrykę Cuch – od wnuczki Kasi z rodz.

Godz.11.30 – W 2 r. urodzin Ignacego Józkowicza

Godz.16.00 + W 4 r. śm. Marii Żak – od córki Danuty i syna z rodz.