INTENCJE 23 VII

INTENCJE  MSZALNE 23 LIPCA 2023r.

NIEDZIELA 23 LIPCA

Godz.08.00 + W 1 r. ślubu Martyny i Kamila

Godz.09.45 Msza Zbiorowa za zmarłych: + Danutę Patej – od Lucyny i Krzysztofa z Ptaszkowej + Andrzeja Muchę – od rodz. Ziołowicz z Mikołowa + Adama Gawrona – od siostrzenicy Małgorzaty + Józefa Rapacza – od rodz. Zając + Krzysztofa Dyrdę – od rodz. Kulerów + Joannę Molenda – od Marzeny i Alberta Garus z rodz. + Cecylię Juliana Ireneusza Kwietniów, zm. z rodz. Kwietniów Bugajów Adamczyków + Józefa i Felicję Perzyńskich i zm. z rodz. + Annę Gawron + Rafała Koniecznego – od organizacji związkowej NSZZ „SOLIDARNOŚĆ” przy Zakładzie Linii Kolejowych w Krakowie + Stanisława Koniecznego – od koleżanek i kolegów z pracy syna Zbigniewa + Janusza Kowalczyka – od koleżanek i kolegów z Przybysławic + Zofię Kałużny – od Janusza i Ewy Ożóg z Rzeszowa + Adama Filus – od Wioletty Rusek z rodz. + Marię Ciuła – od siostry Ewy z rodz. + Mieczysława Garnek – od wnucząt Pauliny i Sylwestra z rodzinami + Zbigniewa Kyzioł – od bratowej Elżbiety z rodz. + Łukasza Sęk – od mieszkańców Marianowa + Teresę Dulba – od siostry Anny z rodz. + Grażynę Sajdak – od kuzynki Małgorzaty z rodz. + Franciszka Mariannę Żak, Rozalię Juliana Lucjana Czekajów + Annę Barczyk – od męża i córki z mężem + Stanisława Biedroń – od teściów z Buku + Henrykę Cuch – od wnuczki Kasi z rodz. + Olimpię i Kazimierza Kałwa, Mariannę i Antoniego Kaczmarczyk + Mariana Ziołowicza, Bogusława Ziołowicza, Joannę Ziołowicz, Władysława Ziołowicza, w 50 r. śm. Stanisławy i Stanisława Ambrożkiewicz i Andrzeja Muchę

Godz.11.30 – W 2 r. urodzin Ignacego Józkowicza

Godz.16.00 + W 4 r. śm. Marii Żak – od córki Danuty i syna z rodz.

PONIEDZIAŁEK 24 LIPCA

Godz.18.00 + Joannę MOLENDA – od Tomasza Gaweł

Godz.18.00 + Adama FILUS – od żony Małgorzaty syna Patryka i córki Nikoli

WTOREK 25 LIPCA

Godz.18.00 + Marię CIUŁA – od Marty Mikuła z rodz.

Godz.18.00 + Krzysztofa MISIEK

ŚRODA 26 LIPCA

Godz.18.00 + Sabinę Jana ROSÓŁ, Marię MUSIAŁ

Godz.18.00 + Stanisława SŁOWIŃSKIEGO w 2 r. śm. – od żony

CZWARTEK 27 LIPCA

Godz.18.00 + Kazimierę CHRABĄSZCZ – od rodz. Kowalczyk z Sulisławic

PIĄTEK 28 LIPCA

Godz.18.00 + Jana KONIECZNEGO – od Barbary Koniecznej z dziećmi

SOBOTA 29  LIPCA

Godz.15.00  ŚLUB Berkowicz & Sałek

Godz.16.30 ŚLUB Palska & Gamrat

Godz.18.00 +Kazimierę i Józefa GLANOWSKICH

NIEDZIELA 30 LIPCA

Godz.08.00 + Stanisława ŻELAZNEGO

Godz.09.45 + W 7 r. śm. Mariana KONIECZNEGO, Krystynę Tadeusza KAŁWA

Godz.11.30 – Za Parafian – int. od księdza Grzegorza

Godz.16.00 + Anetę Małgorzatę PAPAJ, Magdalenę BŁAUT w 28 r. śm. Zdzisława PAPAJ w 14 r. śm.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.