INTENCJE 6 – 13 VIII

INTENCJE  MSZALNE 06 – 13 SIERPNIA 2023r.

NIEDZIELA 6 SIERPNIA

Godz.08.00 + Jakuba Chojnackiego w 5 r. śm.

Godz.09.45 + Henryka Krzysztoforskiego, zm. z rodz. Krzysztoforskich i Dynasiów.

Godz.11.30 – W 1 r. ślubu Natalii i Jacka Dziubdziela – od rodziców rodzeństwa.

Godz.16.00 + W 12 r. śm. Zbigniewa i Anny Habryn, Wiesława Habryn, Józefa i Katarzynę Gwiazda, Leszka i Irenę Grzebielichowskich, Stanisława i Aleksandra Kałwa, Gustawa Chojnackiego, Tomasza Jarosławę Rygiel.

PONIEDZIAŁEK 7 SIERPNIA

Godz.18.00 + Marię CIUŁA – od wspólnoty Świeckiej rodziny Karmelitańskiej

WTOREK 8 SIERPNIA

Godz.18.00 + Adama FILUS – od rodz. Błautów

ŚRODA 9 SIERPNIA

Godz.18.00 + Romana RUP – od rodziny

CZWARTEK 10 SIERPNIA

Godz.18.00 + Annę Józefa Wiesława Marię SZAREK, Danutę PĘCIAK, Małgorzatę DULCZMAN

PIĄTEK 11 SIERPNIA

Godz.18.00 + Adelę Franciszka NABIELSKICH, Wandę Stanisława GRZEBINOGA

SOBOTA 12 SIERPNIA

Godz.18.00 +W 3 r. śm. Edmunda MIKUŁY, Mariannę i Franciszka

NIEDZIELA 13 SIERPNIA

Godz.08.00 + Zdzisława SŁABONIA, Zofię Franciszka SŁABOŃ, Janinę Jana CENCEK

Godz.09.45 – Msza zbiorowa za zmarłych: + Danutę Patej – od sąsiadów Warenczuk z Ptaszkowej; + Wiesława Kwiatkowskiego – od rodz. Młynarczyków + Andrzeja Muchę – od koleżanek i kolegów Patrycji Oli i Wiktorii + Adama Gawrona – od siostrzeńca Piotra + Czesława Sygułę + Józefa Rapacza – od rodz. Kuś + Annę Jana Żabów, Stanisława Wiktorię Bałazych, Stanisławę Witolda Borowińskich, ks. Władysława Latosa, ks. Henryka Kościenia, Zdzisława Słabonia, Elżbietę Ciuła + Krzysztofa Dyrdę – od koleżanek i kolegów z restauracji PLANETA + Joannę Molenda – od rodz. Koniecznych i Majochów + Henrykę Skóra, Irenę i Józefa Skóra, Halinę Hyla Władysławe Edwarda Józefa Uchto + W 10 r. śm. Marianny Sopel, Jana Sopel – od córki z rodz. + Henryka Piechulskiego i zm. z rodz. Piechulskich i Micyków + Genowefę Zygmunta Janus Henrykę Kazimierza Midro + W 18 r. śm. Stanisława Błaut, Janinę Błaut zm. z rodz. Głuszków i Błautów + Annę Barczyk – od wnuków Kacpra i Karola + Teresę Dulba – od pracowników DPS Kraków – Helclów – oddział 12 + Łukasza Sęk – od rodz. Paców i Pieczyńskich + Zbigiewa Kyzioł – od córki Iwony z rodz. + Mieczysława Garnek – od zięcia Witolda i wnuków Agnieszki i Piotra + Marię Ciuła – od siostry Małgorzaty z rodz. + Adama Filus – od rodz. Wiśniewskich Dudzińskich i Majów + Zofię Kałużną – od szwagierek syna Dariusza + Tadeusza Tabakę Józefę Genowefę Mariana Bogusława Jana Grojec + Jana Domagałę Helenę Maksymiliana Olkuśnik + Grażynę Rost – od swatowej + Magdalenę Podsiadło Tadeusza Antoninę Stanisława Prządo, Zofię Józefa Niedziela, zm. z rodz. Wróblów i Rolków + Sabinę Kazimierza Mazela, Andrzeja Oprychał, Mieczyslawa Siewierskiego – od Krystyny z rodz. i Ewy z rodz. + Henryka Eugenię Stanisława Błautów + Zofię Aleksandrę Piotra Filusów, zm. z tych rodz. i dusze czyśćcowe + Tadeusza Kazimierę Półtorak w 23 r. śm. Marysię Półtorak Władysławe Stanisława Ciępków + Zbigniewa Emilię Miłek Stanisławę Miłek Józefę Stanisława Garus i syna Marka + Aleksadra Koniecznego – od mieszkańców z Przybysławic

Godz.11.30 + Kazimierę CHRABĄSZCZ – od syna Leszka z żoną

Godz.16.00 + Marię Stanisława Kazimierę Jana ŁAKSA – od dzieci

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.