INTENCJE 13 – 20 VIII

INTENCJE  MSZALNE 13 – 20 SIERPNIA 2023r.

NIEDZIELA 13 SIERPNIA

Godz.08.00 + Zdzisława SŁABONIA, Zofię Franciszka SŁABOŃ, Janinę Jana CENCEK

Godz.09.45 – Msza zbiorowa za zmarłych: + Danutę Patej – od sąsiadów Warenczuk z Ptaszkowej; + Wiesława Kwiatkowskiego – od rodz. Młynarczyków + Andrzeja Muchę – od koleżanek i kolegów Patrycji Oli i Wiktorii + Adama Gawrona – od siostrzeńca Piotra + Czesława Sygułę + Tadeusza Mąkę + Józefa Rapacza – od rodz. Kuś + Annę Jana Żabów, Stanisława Wiktorię Bałazych, Stanisławę Witolda Borowińskich, ks. Władysława Latosa, ks. Henryka Kościenia, Zdzisława Słabonia, Elżbietę Ciuła + Krzysztofa Dyrdę – od koleżanek i kolegów z restauracji PLANETA + Joannę Molenda – od rodz. Koniecznych i Majochów + Henrykę Skóra, Irenę i Józefa Skóra, Halinę Hyla Władysławe Edwarda Józefa Uchto + W 10 r. śm. Marianny Sopel, Jana Sopel – od córki z rodz. + Henryka Piechulskiego i zm. z rodz. Piechulskich i Micyków + Genowefę Zygmunta Janus Henrykę Kazimierza Midro + W 18 r. śm. Stanisława Błaut, Janinę Błaut zm. z rodz. Głuszków i Błautów + Annę Barczyk – od wnuków Kacpra i Karola + Teresę Dulba – od pracowników DPS Kraków – Helclów – oddział 12 + Łukasza Sęk – od rodz. Paców i Pieczyńskich + Zbigiewa Kyzioł – od córki Iwony z rodz. + Mieczysława Garnek – od zięcia Witolda i wnuków Agnieszki i Piotra + Marię Ciuła – od siostry Małgorzaty z rodz. + Adama Filus – od rodz. Wiśniewskich Dudzińskich i Majów + Zofię Kałużną – od szwagierek syna Dariusza + Tadeusza Tabakę Józefę Genowefę Mariana Bogusława Jana Grojec + Jana Domagałę Helenę Maksymiliana Olkuśnik + Grażynę Rost – od swatowej + Magdalenę Podsiadło Tadeusza Antoninę Stanisława Prządo, Zofię Józefa Niedziela, zm. z rodz. Wróblów i Rolków + Sabinę Kazimierza Mazela, Andrzeja Oprychał, Mieczyslawa Siewierskiego – od Krystyny z rodz. i Ewy z rodz. + Henryka Eugenię Stanisława Błautów + Zofię Aleksandrę Piotra Filusów, zm. z tych rodz. i dusze czyśćcowe + Tadeusza Kazimierę Półtorak w 23 r. śm. Marysię Półtorak Władysławe Stanisława Ciępków + Zbigniewa Emilię Miłek Stanisławę Miłek Józefę Stanisława Garus i syna Marka + Aleksadra Koniecznego – od mieszkańców z Przybysławic

Godz.11.30 + Kazimierę CHRABĄSZCZ – od syna Leszka z żoną

Godz.16.00 + Marię Stanisława Kazimierę Jana ŁAKSA – od dzieci

PONIEDZIAŁEK 14 SIERPNIA

Godz.18.00 – O zdrowie, bł. Boże i opikę M. B. dla Filipa Bąchor w 2 r. urodzin.

Godz.18.30 + Otylię Stanisława Koniecznych

WTOREK 15 SIERPNIA

Godz.08.00 + Marię Zbigniewa WOLNYCH Genowefę Stanisława WOLNYCH Julię Franciszka KAŁWÓW Helenę Edwarda BŁAUTÓW Ewę BŁAUT, Józefę Józefa BŁAUTÓW, Franciszkę Wawrzyńca WIDACHÓW

Godz.09.45 + Zdzisława SŁABONIA w 14 r. śm. Jana Janinę CENCKÓW

Godz.11.30 + Tadeusza Janinę Jana Stanisława FIRÓW, Stanisława Bronisławę PAPAJÓW, Wawrzyńca Bronisławę PAPAJ, Stanisława Irenę Adama SZPRĄDOWSKICH, Adolfa Adelę JĘDRZEJCZYKÓW, Jana WÓJCIKA, Sławomira JĘDRZEJCZYKA, Joannę Bogumiła FIRÓW

Godz.16.00 + Mariannę PANECZKO

ŚRODA 16 SIERPNIA

Godz.18.00 + Helenę Janusza Józefę MAZUR

Godz.18.30 – O zdrowie i bł. Boże w 80 r. ur. Marii Turek

CZWARTEK 17 SIERPNIA

Godz.18.00 + Andrzeja MICYK

PIĄTEK 18 SIERPNIA

Godz.18.00 + W 20 r. śm. Aliny i Stanisława SOJKA – o córki Renaty z rodz.

SOBOTA 19 SIERPNIA

Godz.18.00 +Jana MAZURA, Genowefę Krzysztofa WRÓBLÓW

NIEDZIELA 20 SIERPNIA

Godz.08.00 + Jana Marię Mieczysława Agnieszkę BŁAUT, Olę BOMBA, Konstancję Mieczysława ŻAK, Irenę Czesława PAŁKA

Godz.09.45 – Msza zbiorowa o Zdowie, bł. Boże i opiekę M.B. – dla Anny i Mariana Jankowskich w 20 r. ślubu; – Z podziękowaniem za Łaski i z prośbą o dalszą opiekę dla Iwony i Jana w 35 r. ślubu; – Dla Patryka Kamili Oliwii i Marlenki, oraz ich rodziców.

Godz.11.30 – Msza dziękczynna w 10 r. ślubu Moniki i Szymona Józkowicz

Godz.16.00 + Antoninę Józefa JAROSÓW, Kamila HATA

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.