OGŁOSZENIA 20 VIII

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

20 sierpnia 2023r.

1. Dziś XX Niedziela Zwykła.

2. Dziś po  każdej mszy świętej  zbiórka do puszek dla poszkodowanych skutkami powodzi w Słowenii.

3. Zapowiedzi przedślubne: Przyjemski Rafał zam. w Wolbromiu i Jarecka Kinga zam. w naszej parafii zap. 3. Stachowicz Marcin zam. Przesławice i Patej Ewelina zam. w naszej parafii zap. 1

4. Pierwszy etap prac przy remoncie wieży kościoła zakończymy w przyszłym tygodniu. Koszty są bardzo wysokie. W związku z tym faktem wszystkie składki zostaną przeznaczone na spłatę zaległości. Serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.

5. W Imieniu Starosty Powiatu Miechowskiego oraz Wójta Gminy Gołcza serdecznie zapraszam na XXII Dożynki Powiatu Miechowskiego i VIII Gołeckie Żniwogranie, które odbędą się 27 VIII na boisku sportowym w Przybysławicach. Msza św. o godz. 14.00. Będziemy prosić dobrego Boga o pogodę i obfite tegoroczne zbiory.

5.Prosimy w sobotę na godz. 09.00 mieszkańców Witowic o posprzątanie kościoła wraz z otoczeniem.

7. Życzymy błogosławieństwa Bożego na każdy dzień. Szczęść Boże!           

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.