OGŁOSZENIA 27 VIII

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

27 sierpnia 2023r.

1. Dziś XXI Niedziela Zwykła.

2. Zapowiedzi przedślubne: Stachowicz Marcin zam. Przesławice i Patej Ewelina zam. w naszej parafii zap. 2; Borowiecki Artur zam. w Jeżówce i Kinga Grojec zam. w naszej parafii zap. 1.

3. Pierwszy etap prac przy remoncie wieży kościoła został zakończony. Koszty są bardzo wysokie. W związku z tym faktem wszystkie składki zostaną przeznaczone na spłatę zaległości. Serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.

4. W tym tygodniu przeżywamy Pierwszy Piątek Miesiąca. Spowiedź od godz. 17.30. Prosimy o zgłaszanie chorych w zakrystii.

5. W Imieniu Starosty Powiatu Miechowskiego oraz Wójta Gminy Gołcza serdecznie zapraszamy na XXII Dożynki Powiatu Miechowskiego i VIII Gołeckie Żniwogranie, które odbędą się dzisiaj na boisku sportowym w Przybysławicach. Msza św. o godz. 14.00. Będziemy prosić dobrego Boga o pogodę i obfite tegoroczne zbiory.

6. Dziękujemy trzem mieszkańcom Witowic za posprzątanie kościoła wraz z otoczeniem.

7. Życzymy błogosławieństwa Bożego na każdy dzień. Szczęść Boże!           

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.