INTENCJE 3 – 10 IX

INTENCJE  MSZALNE 03 – 10 WRZEŚNIA 2023r.

NIEDZIELA 03 WRZEŚNIA

Godz.08.00 + syna Piotra KOBYLEC w 7 r. śm.

Godz.08.00 – Za Parafian

Godz.09.45 – O zdrowie i bł. Boże dla członkiń KŻR z Marianowa i ich rodzin

Godz.09.45 – W 50 r. pożycia małżeńskiego Zofii i Zbigniewa Marczewskich, w podziękowaniu za otrzymane Łaski, z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Bożej na dalsze lata życia.

Godz.11.30 – W 50 r. urodzin Małgorzaty i Andrzeja

Godz.11.30 – W intencji członków stowarzyszenia „PRZYSTAŃ PGR” z Trzebienic

Godz.16.00 + W 13 r. śm. Adolfa DELA, Annę DELA Grazynę LATOS, Stanisława DUDKA, Bogdana ŻABĘ, Józefa GAJDĘ

PONIEDZIAŁEK 04 WRZEŚNIA

Godz.18.00 – O szczęśliwą operację dla Joanny

Godz.18.30 + Adama FILUS – od szwagra Dariusza z żoną

WTOREK 05 WRZEŚNIA

Godz.18.00 + Franciszkę Mariannę ŻAK, Rozalię Juliana Lucjana CZEKAJÓW

Godz.18.30 + Elżbietę CIUŁA w 1r. śm.

ŚRODA 06 WRZEŚNIA

Godz.18.00 + Jana KONIECZNEGO – od rodzin: Baranów Chrabąszczów Robakowskich

Godz.18.30 + Joannę MOLENDA – od wychowawczyni Wiktora – Małgorzaty Bujak z klasą

CZWARTEK 07 WRZEŚNIA

Godz.18.00 + Stanisława KONIECZNEGO w 1 r. śm. – od żony Jadwigi

Godz.18.30 + Adama GAWRON – od Lucyny i Floriana Widachów z Tczycy

PIĄTEK 08 WRZEŚNIA – ODPUST PARAFIALNY

Godz.08.00 + Tomasza Wiesława CZERNIKIEWICZ, Julię Franciszka KAŁWÓW, Marię Zbigniewa WOLNYCH, Marię Stanisława CZERNIKIEWICZ

Godz.12.00 SUMA ODPUSTOWA – Za Parafian

Godz.16.00 + Zdzisława Alfredę Jadwigę Stanisława KMITÓW, Józefa Jadwigę BIELACH, Zdzisława MUSIAŁA

SOBOTA 09 WRZEŚNIA

Godz.18.00 +Eugeniusza BARCZYKA, Zofię MENTEL, zm. z rodz. Barczyków Mentlów Ligęzów

Godz.18.30 + Bronisławę Stefana Mariana Anielę Józefa MUCHÓW, Stanisławę Mariannę Juliana RUTKOWSKICH, Mariannę Józefa KALISTÓW, Sabinę Stanisława FILUSÓW, Marię Stanisława KWAPIŃSKICH, Józefę MIDRO

NIEDZIELA 10 WRZEŚNIA

Godz.08.00 + Leokadię Annę Stanisława ROSA, Irene Józefa SOSKA, Janinę ROSÓŁ, zm. z rodz. Rosów i Sosków

Godz.09.45 – Msza zbiorowa za zmarłych: + Danutę Patej – od Edyty i Janusza Król + Wiesława Kwiatkowskiego – od swatów Rusków + Andrzeja Muchę – od kolegi Ryszarda z rodz. + Cecylię Stefana Byczek + Krystynę Adolfa Więcek + Adama Gawrona – od Teresy Micuła i rodziny Solarz + Józefa Rapacza – od Artura Nowaka z rodz. + Krzysztofa Dyrdę – od kuzynki Elżbiety i Tomasza Pandel z Zubrzycy + Joannę Molenda – od Joanny i Agnieszki + Janinę Stefana Tadeusza Bijak Juliannę Michała Jadwigę Musiał Henrykę Skóra Mariana Gawlikowskiego + Genowefę Zygmunta Janus Mariannę i Bronisława Micyk + Kazimierza Pierścionka Zofię Bolesława Wróblów zm. z rodz. Wróblów Habrynów Pierścionków Michalskich i dusze czyśćcowe + Annę Barczyk – od koleżanek córki z pracy + Teresę Dulba – od rodz. Słonków + Łukasza Sęk – od rodz. Paciów i Pietrzyńskich + Zbigniewa Kyzioł – od córki Anny z rodz. + Mieczysława Garnek – od Stanisława i Zdzisławy Wilczyńskich z Osieka + Marię Ciuła – od szwagra Władysława z żoną + Tadeusza Mąkę + Adama Filus – od rodz. Dejworek i Ordys + Zofię Kałużny – od Piotra Kwapińskiego + Aleksandra Koniecznego – od rodz. Stolarskich + Leokadię Edwarda Jedynak Zofię Piotra Przybyła Krystynę Jana Kucharskich, Stanisława Lorek + Jana Marię Kmitów Stanisława Wandę Kowalskich Władysława Helenę Zarzyckich + Bronisławę Franciszka Marię Mariana Janinę Bielach + Henryka Eugenię Stanisława Błautów, Zofię Aleksandrę Piotra Filusów, zm. z tych rodzin i dusze czyśćcowe + Balbinę Bolesława Chłopek, Julię Stanisława Mariannę Władysława Solarz, Elżbietę Szwaja + Lucynę Pacia – od brata Czesława z żoną i synem + Wojciecha Wróbel + Władysława Helenę Piotra oraz Marię Galczak

Godz.11.30 – Za Parafian

Godz.16.00 – Amelię w 12 r. urodzin i Milenę w 15 r. urodzin

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.