OGŁOSZENIA 3 IX

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

03 września 2023r.

1. Dziś XXII Niedziela Zwykła.

2. Jutro rozpoczęcie roku szkolnego. Msza Św. w intencji uczniów nauczycieli oraz pracowników szkół w kościele o godz. 08.00, w szkole w Wierzchowisku Msza o godz. 09.00.

2. Zapowiedzi przedślubne: Stachowicz Marcin zam. Przesławice i Patej Ewelina zam. w naszej parafii zap. 3; Borowiecki Artur zam. w Jeżówce i Kinga Grojec zam. w naszej parafii zap. 2.

3. Wznowione zostały prace przy budynku starej Plebanii (za prace przy fundamencie i oknach zapłacono w tym tygodniu 8 tysięcy złotych). W związku z tym faktem wszystkie składki zostaną przeznaczone na spłatę zaległości. Serdeczne Bóg Zapłać za wszelakie ofiary składane na prace remontowe.

4.W piątek przeżywamy Odpust Parafialny. Msze o godz. 08.00, 12.00 Suma odpustowa z procesją, i 16.00. Serdecznie zapraszamy na Sumę: Asystę, OSP, Panie niosące feretrony i dzieci sypiące kwiaty.

5. Osoby pragnące w przyszłym roku zawrzeć Sakrament Małżeństwa proszone są o zgłoszenie się w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Stosowny plakat odnośnie do nauk przedmałżeńskich wywieszony jest w gablocie.

6. Serdeczne podziękowania dla 7 Parafian za przygotowanie świątyni i otoczenia na Odpust Parafialny.

7. Zapraszamy ministrantów lektorów i kandydatów do Służby Liturgicznej oraz zespół Actum Fidei w sobotę po odpuście, 09.09.2023 na grilla. Mile widziani także opiekunowie. Zapisy w zakrystii.

8. W następną niedzielę podczas Mszy o godz. 11.30 odbędzie się poświecenie tornistrów i przyborów szkolnych. 9. Życzymy błogosławieństwa Bożego na każdy dzień. Szczęść Boże!       

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.