INTENCJE 10 – 17 IX

INTENCJE  MSZALNE 10 WRZEŚNIA 2023r.

NIEDZIELA 10 WRZEŚNIA

Godz.08.00 + Leokadię Annę Stanisława ROSA, Irene Józefa SOSKA, Janinę ROSÓŁ, zm. z rodz. Rosów i Sosków

Godz.09.45 – Msza zbiorowa za zmarłych: + Danutę Patej – od Edyty i Janusza Król + Wiesława Kwiatkowskiego – od swatów Rusków + Andrzeja Muchę – od kolegi Ryszarda z rodz. + Cecylię Stefana Byczek + Krystynę Adolfa Więcek + Adama Gawrona – od Teresy Micuła i rodziny Solarz + Józefa Rapacza – od Artura Nowaka z rodz. + Krzysztofa Dyrdę – od kuzynki Elżbiety i Tomasza Pandel z Zubrzycy + Joannę Molenda – od Joanny i Agnieszki + Janinę Stefana Tadeusza Bijak Juliannę Michała Jadwigę Musiał Henrykę Skóra Mariana Gawlikowskiego + Genowefę Zygmunta Janus Mariannę i Bronisława Micyk + Kazimierza Pierścionka Zofię Bolesława Wróblów zm. z rodz. Wróblów Habrynów Pierścionków Michalskich i dusze czyśćcowe + Annę Barczyk – od koleżanek córki z pracy + Teresę Dulba – od rodz. Słonków + Łukasza Sęk – od rodz. Paciów i Pietrzyńskich + Zbigniewa Kyzioł – od córki Anny z rodz. + Mieczysława Garnek – od Stanisława i Zdzisławy Wilczyńskich z Osieka + Marię Ciuła – od szwagra Władysława z żoną + Tadeusza Mąkę + Adama Filus – od rodz. Dejworek i Ordys + Zofię Kałużny – od Piotra Kwapińskiego + Aleksandra Koniecznego – od rodz. Stolarskich + Leokadię Edwarda Jedynak Zofię Piotra Przybyła Krystynę Jana Kucharskich, Stanisława Lorek + Jana Marię Kmitów Stanisława Wandę Kowalskich Władysława Helenę Zarzyckich + Bronisławę Franciszka Marię Mariana Janinę Bielach + Henryka Eugenię Stanisława Błautów, Zofię Aleksandrę Piotra Filusów, zm. z tych rodzin i dusze czyśćcowe + Balbinę Bolesława Chłopek, Julię Stanisława Mariannę Władysława Solarz, Elżbietę Szwaja + Lucynę Pacia – od brata Czesława z żoną i synem + Wojciecha Wróbel + Władysława Helenę Piotra oraz Marię Galczak

Godz.11.30 – Za Parafian

Godz.16.00 – Amelię w 12 r. urodzin i Milenę w 15 r. urodzin

PONIEDZIAŁEK 11 WRZEŚNIA

Godz.18.00 + Danutę w 1 r. śm. i Jana PATEJÓW

Godz.18.30 + Jerzego KUCHARSKIEGO w 5 r. śmierci i w 20 r. śm. Jadwigi KONIECZNEJ – od Babci z wnuczkiem

WTOREK 12 WRZEŚNIA

Godz.18.00 + W 1 r. śm. Kazimierza KABELAK i Marię KABELAK

Godz.18.30 + Otylię KIWIOR – od Jolanty z rodz.

ŚRODA 13 WRZEŚNIA

Godz.18.00 + Kazimierę CHRABĄSZCZ – od wnuka Andrzeja z Małgosią i dziećmi

Godz.18.30 + Danutę BAŁAZY – o córki Barbary z mężem

CZWARTEK 14 WRZEŚNIA

Godz.18.00 + Adama Helenę LISOWSKICH, Stanisława Annę KURZEJA, Zofię LISOWSKĄ

Godz.18.30 + Grzegorza KOWALSKIEGO – od sąsiadów z Ogrodzieńca

PIĄTEK 15 WRZEŚNIA

Godz.18.00 + Mieczysława Zofię KRAWCZYK, Helenę BOGDAŁ, Krzysztofa Marię Henryka MICKIEWICZ

Godz.18.30 + Marię CIUŁA – od pracowników Ośrodka Zdrowia w Szreniawie

Godz.18.30 + Kazimierę CHRABĄSZCZ – od Henryka z żoną

SOBOTA 16 WRZEŚNIA

Godz.18.00 +Barbarę Tadeusza BANYŚ, Edwina JARECKIEGO, Walerię Jana BANYŚ, Annę Jana ZIOŁO

Godz.18.00 + Łukasza SĘK – od rodz. Habryn z dziećmi

Godz.18.30 + Józefa ROMANKA – od syna Waldemara z rodziną

Godz.18.30 + Danutę BAŁAZY – od Anny i Krzysztofa Bonarskich

NIEDZIELA 17 WRZEŚNIA

Godz.08.00 + Krystynę Edwina MADEJ, Józefę Ludwika MADEJ, Janinę Józefa PAŁKA

Godz.08.00 + Grzegorza KOWALSKIEGO – od Jacka z rodz.

Godz.09.45 – Msza zbiorowa o zdrowie i bł. Boże: – Dla Nikodema w 3 r. urodzin i Marcela w 2 r. urodzin int. od dziadków; – O potrzebne Łaski, opiekę M.B. dla Magdaleny w 40 r. urodzin; – W 90 r. urodzin Władysławy Bielach int. od chrześniaka z rodz.; – Dla Stanisławy w 70 r. urodzin i Józefa; – Dziękczynna o zdrowie i bł. Boże w 2 r. ślubu dla Iwony i Kamila; – Dla Krystyny i Jerzego w 50 r. ślubu; – W 50 r. urodzin Mariusza; – W 40 r. ślubu Zenony i Wacława (Dziękczynno – błagalna); – O zdrowie, bł. Boże i opiekę M.B. Nieustającej Pomocy w 20 r. urodzin Gabrieli, 45 r. urodzin Anny i 45 r. ur. Pawła; – W intencji Mariusza z okazji 50 r. ur. jako podziękowanie za otrzymane Łaski z prośbą o bł. Boze, Dary Ducha Świętego, Opiekę Matki Bożej; – W 70 r. ur. Zbigniewa, Bł. Bożego, Opiekę M.B. na dalsze lata życia od żony Ewy z rodz.; – Dziękczynna za otrzymane Łaski, bł. Boże, opiekę M.B. na dalsze lata dla całej Rodziny – int. od Małgorzaty.

Godz.11.30 – Za Parafian

Godz.11.30 + Romana RUP w rocznicę śmierci

Godz.16.00 + Bogusława SŁOMSKIEGO, Krystynę Władysława SŁOMSKICH, Teofilę Józefa ZIOŁÓW, Stanisławę STACH

Godz.08.00 + Annę BARCZYK – od sąsiadów i znajomych z Bukowna

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.