10 września 2023r.

1. Dziś XXIII Niedziela Zwykła.

2. Dziś podczas Mszy o godz. 11.30 odbędzie się poświecenie tornistrów i przyborów szkolnych.

3. Wznowione zostały prace przy budynku starej Plebanii (elewacja i izolacja). Serdeczne Bóg Zapłać za wszelakie ofiary składane na prace remontowe.

4. Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w obchody Odpustu Parafialnego.

5. Osoby pragnące w przyszłym roku zawrzeć Sakrament Małżeństwa proszone są o zgłoszenie się w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Stosowny plakat odnośnie do nauk przedmałżeńskich wywieszony jest w gablocie.

6. Prosimy w sobotę na godz. 09.00 mieszkańców Makowa o posprzątanie kościoła wraz z otoczeniem.

7. Zapraszamy ministrantów lektorów i kandydatów do Służby Liturgicznej oraz zespół Actum Fidei w sobotę, 16.09.2023 od godz. 13.00 na grilla. Mile widziani także opiekunowie. Zapisy w zakrystii.

8. Życzymy błogosławieństwa Bożego na każdy dzień. Szczęść Boże!