INTENCJE 8 – 15 X

INTENCJE  MSZALNE 08 PAŹDZIERNIKA 2023r.

NIEDZIELA 08 PAŹDZIERNIKA

Godz.08.00 + W rocznicę śm. Marii, Zbigniewa WOLNYCH, Genowefę Stanisława Wolnych, Julię Franciszka Kałwów, Helenę, Edwarda Błautów, Ewę Błaut, Tomasza Wiesława Czernikiewicz

Godz.08.00 + Kazimierza CHRABĄSZCZA – od wnuka Pawła z rodz.

Godz.09.45 Msza zbiorowa za Zmarłych: + Wiesława Kwiatkowskiego – od Haliny Rusek, Adama Gawrona – od rodz. Mazanków z Jodłownika, + Teresę i Stanisława Łągiewka + Krzysztofa Dyrdę – od ciotki Eweliny Dyrda z Zubrzycy + Joannę Molenda – od Karoliny i Macieja Derdaś z rodziną + Genowefę Zygmunta Janus, Henrykę Kazimierza Midro + Kazimierza Koniecznego w 26 r. śm. + Annę Barczyk – od Teresy i Andrzeja Różanowskich z Załęża + Zbigniewa Kyzioł – od Wandy z Tychów z rodziną + Marię Ciuła – od rodz. Zyznawskich z Łąkty + Zofię Kałużny – od bratowej Genowefy z rodz. + Adama Filus – od rodz. z Dąbrowca + Aleksandra Koniecznego i Andrzeja Mordziołka – od rodz. Oleksych z Poręby Górnej + Annę Jaźwiec w r. śmierci, Wiesława Jaźwiec, Władysława Józefa Wójcikowskich, Łukasza Kołodzieja + Lucynę Pacia – od Karola z żoną i synem + Tadeusza Mąkę + Józefę Franciszka Kałwa, zm. z rodz. Kałwa, Mariana Zofię Jana Kwiatkowskich, Genowefę Jana Ryszarda Sajdak + Roberta Filus – od druhen i druhów z OSP MAKÓW + Henryka Eugenię Stanisława Błautów Zofię Aleksandrę Piotra Filus zm. z tych rodzin i dusze czyśćcowe + Mirosławę Błaut w 3 r. śm. Wita Kurczek – od sąsiadów Błautów + Annę Bronisława Rolka – od córki z rodz. + Elżbietę Ciuła – od męża + Henryka Kowalczyka – od rodz. Sygułów z Makowa + Wiesława Wróbel – od rodz. Maj + Józefa Kwiecień – od rodz. Jachnów i Reroniów + Stefanię Józefa Kazimierza Delów.

Godz.11.30 – O powrót zdrowia dla Lucyny Moskwa i bł. Boże dla całej rodziny.

Godz.11.30 – O zdrowie i bł. Boże dla członków KŻR z Lgoty – Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Godz.11.30 – Za Parafian

Godz.16.00 + Leonarda KOWALCZYKA w 5 r. śm.

Godz.16.00 + Łukasza SĘK – od kolegów i koleżanek z pracy

Po Mszy św. NABOŻENSTWO RÓŻANCOWE

PONIEDZIAŁEK 09 PAŹDZIERNIKA

Godz.17.30 + Danutę BAŁAZY – od wnuczki Edyty z mężem i dziećmi

Godz.18.00 NABOŻEŃSTWO RÓŻANCOWE

Godz.18.30 + Zbigniewa KYZIOŁ – od córki Anny z mężem Adamem

WTOREK 10 PAŹDZIERNIKA

Godz.17.30 + Henrykę CUCH – od wnuczka Kamila z żoną i córką Antosią

Godz.18.00 NABOŻEŃSTWO RÓŻANCOWE

Godz.18.30 – W 75 r. urodzin Jerzego Bryła

ŚRODA 11 PAŹDZIERNIKA

Godz.17.30 + Danutę BAŁAZY – od wnuczki Marzeny z mężem i córką

Godz.18.00 NABOŻEŃSTWO RÓŻANCOWE

Godz.18.30 + Teresę DULBA – od siostry Grażyny z rodz.

CZWARTEK 12 PAŹDZIERNIKA

Godz.17.30 + Aleksandra KONIECZNEGO – od córki Krystyny

Godz.18.00 NABOŻEŃSTWO RÓŻANCOWE

Godz.18.30 + Beatę BANACH – od rodz. Kurzejów i Sęków

PIĄTEK 13 PAŹDZIERNIKA

Godz.17.30 + Władysławę Stanisława Jana Adama Grażynę JĘDRZEJCZYKÓW, Genowefę Stanisława Andrzeja MICYKÓW

Godz.18.00 + NABOŻEŃSTWO RÓŻANCOWE

Godz.18.30 + Kazimierza PTASIŃSKIEGO w 25 r. śm. Jadwigę Leokadię Antoniego Ptasińskich, Salomeę Bolesława JANUS, Jana WÓJCIKA

SOBOTA 14 PAŹDZIERNIKA

Godz.17.30 + Stanisławę KWIATKOWSKĄ w 1 r. śm. – od rodziny i Henryka Kwiatkowskiego

Godz.18.00 NABOŻEŃSTWO RÓŻANCOWE

Godz.18.30 + Henrykę CUCH – od firmy IMPEL

NIEDZIELA 15 PAŹDZIERNIKA

Godz.08.00 + Marianne ŻABĘ – od Ryszarda i Ewy

Godz.09.45 Msza zbiorowa o Zdrowie i bł. Boze: – W 10 r. ur. Marcela; – W 2 r. urodzin Jakuba; – W int. KŻR z Podlesic I; – W 40 r. urodzin Magdaleny; – W 18 r. ur. Damiana; – W 40 r. ur. Magdaleny; – W int. KŻR ze Szreniawy dla nich i dla rodzin

Godz.11.30 – Za Parafian

Godz.16.00 + Grzegorza JÓZKOWICZA, Piotra DUDKA, Władysławę Stanisława JÓZKOWICZ

Godz.16.00 + Po Mszy św. NABOŻENSTWO RÓŻANCOWE

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.