OGŁOSZENIA 15 X

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

15 Października 2023r.

1. Dziś XXVII Niedziela Zwykła, a zarazem Dzień Papieski. Zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia (dla dzieci szczególnie uzdolnionych). O godz. 15.30 nabożeństwo do św. Jana Pawła II z ucałowaniem relikwii.

2. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe. W niedziele po Mszy św. o godz. 16.00, w dni powszednie o godz. 18.00.

3. Wypominki na następny rok przyjmujemy w zakrystii lub kancelarii.

4. Dziękujemy 7 mieszkańcom Trzebienic za posprzątanie kościoła.

5. Orkiestra OSP SULISŁAWICE serdecznie zaprasza na koncert, który odbędzie się dnia 21.10 (sobota) o godzinie 14.30 przy remizie OSP w Sulisławicach. 6. Życzymy błogosławieństwa Bożego na każdy dzień. Szczęść Boże!

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.