INTENCJE 5 – 12 XI

INTENCJE  MSZALNE 05 LISTOPADA 2023r.

NIEDZIELA 05 LISTOPADA

Godz.08.00 + Mariannę ŻABA – od syna Mieczysława z żoną

Godz.09.45 + Jana WÓJCIKA – w 9 r. śm. oraz Józefa Mariannę WÓJCIK, Leokadię Kazimierza Antoniego Jadwigę PTASIŃSKICH, Stanisława JĘDRZEJCZYKA

Godz.11.30 + Piotra ojca, Piotra syna, żonę Halinę, brata Edwarda KOBYLCÓW, Stanisławę Rafała KARPIŃSKICH

Godz.11.30 – W 18 r. urodzin Pawła Wójcikowskiego

Godz.16.00 – W 50 r. ur. Marka

PONIEDZIAŁEK 06 LISTOPADA

Godz.16.00 + Danutę BAŁAZY – od swatów z Suchej      

Godz.16.30 + Mariannę ŻABA – od wnuka Mateusza z rodz.

WTOREK 07 LISTOPADA

Godz.16.00 + Elżbietę CIUŁA – od męża dzieci i wnuków

Godz.16.30 + Ks. Krzysztofa Górskiego od rodz. Bryła Gajos i Wilczyńskich

ŚRODA 08 LISTOPADA

Godz.16.00 + Annę DZIEDZIC, jej rodziców Magdalenę Franciszka, oraz zmarłych z rodz. Kubików

Godz.16.30 + Marię Jarosława KOWALCZYK i Mieczysława BARCZYKA

CZWARTEK 09 LISTOPADA

Godz.16.00 + Stefanię Wandę SŁOMSKĄ w 3 r. śm.

Godz.16.30 + Zdzisława MALINOWSKIEGO

PIĄTEK 10 LISTOPADA

Godz.16.00 + Mariana SZWAGRZYKA, Annę Jana DZIEDZICÓW

Godz.16.30 + Józefa RAPACZA

Godz.16.30 + Danutę BAŁAZY – od Agaty i Marka Domagała z rodz.

SOBOTA 11 LISTOPADA

Godz.08.00 + Mariannę Antoniego KYZIOŁÓW, zm. z rodz. Kyziołów, Papajów i Adamczewskich

Godz.09.45 + Aleksandrę Stanisława KAŁWÓW, Irenę Leszka GRZEBIELICHOWSKICH, Katarzynę Józefa GWIAZDÓW

Godz.11.30 + Annę Piotra Mariana SZWAGRZYK

Godz.11.30 + Annę Genowefę Stanisława MISIEK i Tadeusza PRZĄDO

Godz.16.00 – Krzysztofa Józefę Władysława MISIEK – od żony z rodz.

NIEDZIELA 12 LISTOPADA

Godz.08.00 + Józefa KONIECZNEGO, Janinę Romana PŁOSZAJ, zmarłych z tych rodzin, oraz dziadków Płoszajów Delów Koniecznych, Tkaczyków, Annę Zbigniewa HABRYN

Godz.09.45 Msza zbiorowa za Zmarłych: + Elżbietę Ciuła – od męża + Stefana Cecylię Byczek, Kazimierę Józefa Szymborskich + Adama Gawrona – od rodz. Majerskich z Dobrej + Krzysztofa Dyrdę – od Emilii Jaworskiej z Brennej + Joannę Molenda – od Roberta Wita z Małgorzatą + Natalię Kazimierza Franciszkę Jana Kałwa Katarzynę Jana Zygmunta Grochowskich + Kazimierza Pierścionka, Zofię Bolesława Wróblów, zm. z rodz. Wróblów, Habryn, Pierścionków i Michalskich oraz Dusze Czyśćcowe + Annę Barczyk – od Marii Kołek z rodz. + Zbigniewa Kyzioł – od brata Jana + Marię Ciuła – od KŻR z Podlesic + Adama Filusa – od Ireneusza Habryn z rodz. + Henryka Kowalczyka – od żony Marii + Janinę Garnek, Janinę Kyzioł, Danutę Kantorowicz + Janinę Stefana Tadeusza Bijak, Juliannę Michała Jadwigę Musiał, Henrykę Skóra + Stanisława Genowefę Misiek, Alicję Walentego Nowickich + Franciszka Józefę Alfreda Grojec, dziadków Grojców i Raczyńskich, Halinę Michała Karnaś + Tadeusza Mąkę + Magdalenę Podsiadło, Tadeusza Antoninę Stanisława Prządo + Zofię Józefa Niedziela, dziadków Rolków + Aleksandra Koniecznego – od rodz. Żabickich + Zofię Euzebiusza Adamus, Cecylię Józefa Habryn + Cecylię Józefa anielę Władysława Aleksandra Mariana Habrynów, Zofię Zuzannę Annę Kazimierza, Jana Janinę Stanisława i Gabriela Widachów, Janinę Bolesława Józefa Marię Zająców, Katarzynę Mikołaja Witosów, Elżbietę Szwaja, Józefa Grojca, Dusze Czyśćcowe + Edwarda Domagałę, Władysława Gajda, Stanisławę Kubik, Pawła Domagałę + Henrykę Aleksego Musiałów, brata Zbigniewa Musiała + Bogusława Nędza + Mieczysława Helenę Zdzisława Łukasza Janinę Sopel + Danutę Emila Pałka + Mariannę, Stanisława Mentel + Stanisława Ciask, Józefa Samek + Andrzeja Helenę Stanisława Serwatków – od rodz. Brajlich + Stanisława Franciszka Stanisławę Żelaznych, Władysławę Jana Tkaczyków + Magdalenę Podsiadło, Tadeusza Antoninę Stanisława Prządo, Zofię Józefa Niedziela, dziadków Rolków + Olimpię Kazimierza Kałwa, Antoniego Mariannę Kaczmarczyk, Marka Kowal.

Godz.11.30 –Za Parafian

Godz.11.30 + Joannę i Witolda  w 40 r. ślubu.

Godz.16.00 + Balbinę SZCZEPKA w 9 r. śm. Romana SZCZEPKA, Annę Jana CZAPNIK, Danutę IWASYK, Piotra STACHECKIEGO

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.