INTENCJE 12 – 19 XI

INTENCJE  MSZALNE 12 LISTOPADA 2023r.

NIEDZIELA 12 LISTOPADA

Godz.08.00 + Józefa KONIECZNEGO, Janinę Romana PŁOSZAJ, zmarłych z tych rodzin, oraz dziadków Płoszajów Delów Koniecznych, Tkaczyków, Annę Zbigniewa HABRYN

Godz.09.45 Msza zbiorowa za Zmarłych: + Elżbietę Ciuła – od męża + Stefana Cecylię Byczek, Kazimierę Józefa Szymborskich + Adama Gawrona – od rodz. Majerskich z Dobrej + Krzysztofa Dyrdę – od Emilii Jaworskiej z Brennej + Joannę Molenda – od Roberta Wita z Małgorzatą + Natalię Kazimierza Franciszkę Jana Kałwa Katarzynę Jana Zygmunta Grochowskich + Kazimierza Pierścionka, Zofię Bolesława Wróblów, zm. z rodz. Wróblów, Habryn, Pierścionków i Michalskich oraz Dusze Czyśćcowe + Annę Barczyk – od Marii Kołek z rodz. + Zbigniewa Kyzioł – od brata Jana + Marię Ciuła – od KŻR z Podlesic + Adama Filusa – od Ireneusza Habryn z rodz. + Henryka Kowalczyka – od żony Marii + Janinę Garnek, Janinę Kyzioł, Danutę Kantorowicz + Janinę Stefana Tadeusza Bijak, Juliannę Michała Jadwigę Musiał, Henrykę Skóra + Stanisława Genowefę Misiek, Alicję Walentego Nowickich + Franciszka Józefę Alfreda Grojec, dziadków Grojców i Raczyńskich, Halinę Michała Karnaś + Tadeusza Mąkę + Magdalenę Podsiadło, Tadeusza Antoninę Stanisława Prządo + Zofię Józefa Niedziela, dziadków Rolków + Aleksandra Koniecznego – od rodz. Żabickich + Zofię Euzebiusza Adamus, Cecylię Józefa Habryn + Cecylię Józefa anielę Władysława Aleksandra Mariana Habrynów, Zofię Zuzannę Annę Kazimierza, Jana Janinę Stanisława i Gabriela Widachów, Janinę Bolesława Józefa Marię Zająców, Katarzynę Mikołaja Witosów, Elżbietę Szwaja, Józefa Grojca, Dusze Czyśćcowe + Edwarda Domagałę, Władysława Gajda, Stanisławę Kubik, Pawła Domagałę + Henrykę Aleksego Musiałów, brata Zbigniewa Musiała + Bogusława Nędza + Mieczysława Helenę Zdzisława Łukasza Janinę Sopel + Danutę Emila Pałka + Mariannę, Stanisława Mentel + Andrzeja Helenę Stanisława Serwatków – od rodz. Brajlich + Stanisława Franciszka Stanisławę Żelaznych, Władysławę Jana Tkaczyków + Olimpię Kazimierza Kałwa, Antoniego Mariannę Kaczmarczyk, Marka Kowal + Zygmunta Pietrzyk – od mieszkańców Przybysławic+ Krystynę Garus – od mieszkańców Przybysławic + Wojciecha Waśniowskiego – od rodz. Kwietniów + Zofię Malinowicz – od brata Marcina z rodz. + Józefa Kwiecień – od druhen i druhów z OSP SULISŁAWICE + Wiesława Wróbel – od Adama Nowickiego z rodz.

Godz.11.30 –Za Parafian

Godz.11.30 – Joannę i Witolda  w 40 r. ślubu.

Godz.16.00 + Balbinę SZCZEPKA w 9 r. śm. Romana SZCZEPKA, Annę Jana CZAPNIK, Danutę IWASYK, Piotra STACHECKIEGO

PONIEDZIAŁEK 13 LISTOPADA

Godz.16.00 + Stanisława ROMANKA – od córki z rodz.

Godz.16.30 + Stanisława Alinę SOJKA – od syna Piotra z rodz.

WTOREK 14 LISTOPADA

Godz.16.00 + Wiktorię Izydora KWAPIŃSKICH, Pawła Katarzynę Mieczysława Seweryn, zm. z tych rodzin

Godz.16.30 + Joannę MOLENDA – od pracowników ośrodka adopcyjnego

ŚRODA 15 LISTOPADA

Godz.16.00 + Augustyna Danutę Bronisława OLEWINSKICH

Godz.16.30 + Annę BARCZYK – od kolegów z firmy HARDKOP

CZWARTEK 16 LISTOPADA

Godz.16.00 + Annę Władysława PANDEL, Alinę Tadeusza KUBIK, Magdalenę Piotra PANDEL, Józefa SZWAGRZYKA, Zofię BARAN, Waldemara KONIECZNEGO

Godz.16.30 + Helenę Czesława Jacka PAŁKA, Magdalenę Dorotę Mieczysława Agnieszkę BŁAUT, Olę BOMBA

PIĄTEK 17 LISTOPADA

Godz.16.00 + Stanisława Genowefę MISIEK, Alicję Walentego NOWICKICH, zm. z tych rodzin

Godz.16.30 + Mariannę ŻABA – od wnuka Mikołaja z rodz.

SOBOTA 18 LISTOPADA

Godz.16.00 + W 10 r. śm. Danuty Józefa Romana BYCZEK – od syna Krzysztofa, wnuka Łukasza i córki Małgorzaty

Godz.16.30 – W 17 r. ur. Kingi

NIEDZIELA 19 LISTOPADA

Godz.08.00 + W 10 r. śm. Marianny JAROS, Beatę KYZIOŁ, Stanisławę Andrzeja SOSKÓW, Lucjana Magdalenę Feliksa JAROSÓW

Godz.09.45 Msza zbiorowa o zdrowie i bł. Boże: – dla Karoliny Małeckiej, męża i wnucząt; – dla Filipa w 15 r. urodzin, Jakuba i ich rodziców; – w 50 r. ur. Marcina – od żony i córek; – W 30 r. ślubu Aliny i Jarosława Kowalczyk; – W 18 r. ur. Kamila; – W 60 r. urodzin Elżbiety. O zdrowie, bł. Boże, oraz potrzebne Łaski i opiekę M.B. dla ks. Michała z okazji urodzin

Godz.11.30 + W intencji ks. bpa Tadeusza SZWAGRZYKA

Godz.16.00 + Mieczysława BŁAUTA w 7 r. śm.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.