INTENCJE 19 – 26 XI

INTENCJE  MSZALNE 19 LISTOPADA 2023r.

NIEDZIELA 19 LISTOPADA

Godz.08.00 + W 10 r. śm. Marianny JAROS, Beatę KYZIOŁ, Stanisławę Andrzeja SOSKÓW, Lucjana Magdalenę Feliksa JAROSÓW

Godz.09.45 Msza zbiorowa o zdrowie i bł. Boże: – dla Karoliny Małeckiej, męża i wnucząt; – dla Filipa w 15 r. urodzin, Jakuba i ich rodziców; – w 50 r. ur. Marcina – od żony i córek; – W 30 r. ślubu Aliny i Jarosława Kowalczyk; – W 18 r. ur. Kamila; – W 60 r. urodzin Elżbiety. O zdrowie, bł. Boże, oraz potrzebne Łaski i opiekę M.B. dla ks. Michała z okazji urodzin; – W int. Karoliny Małęckiej, męża i wnucząt ; O powrót do zdrowia dla Zofii.

Godz.11.30 + Ks. bpa Tadeusza SZWAGRZYKA

Godz.16.00 + Mieczysława BŁAUTA w 7 r. śm.

PONIEDZIAŁEK 20 LISTOPADA

Godz.16.00 + Jadwigę Antoniego KWIATKOWSKICH, Marię Franciszka SEWERYN

Godz.16.30 + Adama KIWIORA w rocznicę śm.

WTOREK 21 LISTOPADA

Godz.16.00 + Otylię Henryka MAKOWSKICH

Godz.16.30 + Joannę MOLENDA – od Magdaleny i Bartłomieja Przydział

ŚRODA 22 LISTOPADA

Godz.16.00 + Henrykę CUCH – od rodz. Pyciów

Godz.16.30 + Łukasza SĘK – od Pauliny z Filipem i Antosiem

CZWARTEK 23 LISTOPADA

Godz.16.00 + Annę BARCZYK – od chrześniaka Roberta z rodz.

Godz.16.30 + Aleksandra KONIECZNEGO – od rodz. Krawców z Podhybia 

PIĄTEK 24 LISTOPADA

Godz.16.00 + Marię KABELAK w 3 r. śm., Kazimierza KABELAK, Zofię Władysława PACIEJ

Godz.16.30 + Lcynę PACIA – od kuzynki Wójcikowskiej

SOBOTA 25 LISTOPADA

Godz.16.00 + Zygmunta Teofilię Stanisławę Feliksa OLEKSYCH

Godz.16.30 + Jana Alicję Włodzimierza Tadeusza OLKUŚNIK i Tadeusza DOROZIŃSKIEGO

NIEDZIELA 26 LISTOPADA

Godz.08.00 + W 9 r. śm. Jana RAJA i Janiny BIJAK, Józefa BIJAKA, zm. z rodz. Bijaków i Sewerynów

Godz.09.45 Msza zbiorowa za zmarłych: + Elżbietę Ciuła – od męża + Adama Gawrona – od zarządu PSL w Gołczy + Krzysztofa Dyrdę – od rodz. Smolarek z Zubrzycy + Joannę Molenda – od Marzeny i Jarosława Kwiatkowskich + Annę Barczyk – od cioci Anny z rodz. + Zbigniewa Kyzioł – od rodz. Krawców z Mostku + Wiesława Rolkę – w 1 ro. Ś,. Od żony, dzieci i wnuków + Henryka Kowalczyka – od żony Marii + Czesława Stanisławę Jerzego Krzysztofa Marka Macieja Jarosława Krzysztoforskich, Dorotę Grzegorza Pięta w 1 r. śm. Łukasza Słaboń, Mariannę Lucjana Dudek + Andrzeja Kucharskiego, Jana Szarka w rocznicę śm. Czesława Jadwigę Franciszka Szarków, zm. z rodz. Dubielaków i Dejworków + Cecylię Magdalenę Mariana Błaut, Stefana Bogdana Habów + Marię Stanisława Drożdż, Krystynę Stanisława Maj, zm. z rodz. Florków, Drożdżów, Jaźwieców, Majów, Osuchów + Zygmunta Pietrzyk – od OSP Przybysławice + Stanisława Ciask i Józefa Samka + Ryszarda Krystynę Trybusch, Halinę Szczepana Hyla, Henryka Irenę Józefa Skóra, Władysława Edwarda Józefa Uchto + Krystynę Garus – od bratowej z rodziną + Jana Mariannę Półtorak, Jana Wiktorię Dudek + Eugenię Stanisława Błautów, Zofię Aleksandrę Piotra Filusów, Jana Oleksego, zm. z tych rodzin i dusze czyśćcowe + Jadwigę Walerię Władysława Pasińskich, Donatylię Władysława Piwowarskich, Jana Annę Szwagrzyk, Jana Annę Mucha + Jana, Jadwigę Zbigniewa Jana Koniecznych, Annę Władysława Jerzego Franciszka Wandę Julię Kucharskich + Andrzeja Muchę – od rodz. Filusów + Aleksandra Koniecznego – od rodz. Kołków + Grzegorza Kowalskiego – od Grzegorza Koniecznego + Wojciecha Waśniowskiego – od Marii Musiał + Zygmunta Pietrzyk- od OSP Przybysławice + Henryka Mentel – od rodz. Habryn i Marii Chojnackiej.

Godz.11.30 – O zdrowie i bł. Boże dla Bartosza w 18 r. ur.

Godz.11.30 – o zdrowie dla Lucyny i bł. Boże dla rodziny Moskwa

Godz.16.00 + W 3 r. śm. Stefana MENTLA, zm. z rodz. Mentlów Stemplów, Alfredę Zygmunta Aleksandra Leopolda HERIANÓW, Józefa Weronikę Franciszka ŻABÓW, Janinę Mariana SAWICZÓW, Jana ŻAKA

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.