OGŁOSZENIA 19 XI

19 LISTOPAD 2023r.

1. Dziś XXXIII Niedziela Zwykła

2. W przyszłą sobotę o godz. 11.00 zapraszamy Służbę Liturgiczną na zbiórkę.

3. Przy wyjściu z kościoła jest dostępna gazetka parafialna. Ofiara dobrowolna. W związku z umieszczeniem intencji w gazetce, nie będą one czytane w trakcie ogłoszeń.

4. Prosimy mieszkańców Lgoty Wlk. w sobotę na godz. 09.00 o posprzątanie kościoła z otoczeniem.

5. W naszej parafii powstaje zespół liturgiczny pod kierownictwem pana Organisty. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy pragną angażować się w śpiew podczas nabożeństw w naszym Kościele. Szczegółowych informacji udziela pan Organista po Mszach świętych.

6. Parafia za miesiąc październik za wywóz śmieci na cmentarzu musi zapłacić 6426 złotych, dlatego też dzisiejsza taca jest przeznaczona na pokrycie wywozu śmieci. Bardzo prosimy, aby kwiaty doniczkowe z grobów układać jak co roku, wzdłuż muru cmentarza.

7. Dziś po każdej mszy świętej zbiórka do puszek na rzecz Fundacji Kościół w potrzebie.

8. Od 119 rodzin z Przybysławic na remont wieży zebrano 9750 zł. Serdeczne Bóg Zapłać za ofiary.

9. Życzymy błogosławieństwa Bożego na każdy dzień. Szczęść Boże!