INTENCJE 26 XI – 3 XII

INTENCJE  MSZALNE 26 LISTOPADA 2023r.

NIEDZIELA 26 LISTOPADA

Godz.08.00 + W 9 r. śm. Jana RAJA i Janiny BIJAK, Józefa BIJAKA, zm. z rodz. BIJAKÓW i SEWERYNÓW

Godz.09.45 Msza wspólna za zmarłych: + Elżbietę CIUŁA – od męża + Adama GAWRONA – od zarządu PSL w Gołczy + Krzysztofa DYRDĘ – od rodz. SMOLAREK z Zubrzycy + Joannę MOLENDA – od Marzeny i Jarosława KWIATKOWSKICH + Annę BARCZYK – od cioci Anny z rodz. + Zbigniewa KYZIOŁ – od rodz. KRAWCÓW z Mostku + Wiesława ROLKĘ – w 1 r. śm. – od żony, dzieci i wnuków + Henryka KOWALCZYKA – od żony Marii + Czesława Stanisławę Jerzego Krzysztofa Marka Macieja Jarosława KRZYSZTOFORSKICH, Dorotę Grzegorza PIĘTA w 1 r. śm. Łukasza SŁABOŃ, Mariannę Lucjana DUDEK + Andrzeja KUCHARSKIEGO, Jana SZARKA w rocznicę śm. Czesława Jadwigę Franciszka SZARKÓW, zm. z rodz. DUBIELAKÓW i DEJWORKÓW + Cecylię Magdalenę Mariana BŁAUT, Stefana Bogdana HABÓW + Marię Stanisława DROŻDŻ, Krystynę Stanisława MAJ, zm. z rodz. FLORKÓW, DROŻDŻÓW, JAŹWIECÓW, MAJÓW, OSUCHÓW + Zygmunta PIETRZYK – od OSP Przybysławice + Stanisława CIASK i Józefa SAMKA + Ryszarda Krystynę TRYBUSCH, Halinę Szczepana HYLA, Henryka Irenę Józefa SKÓRA, Władysława Edwarda Józefa UCHTO + Krystynę GARUS – od bratowej z rodziną + Jana Mariannę PÓŁTORAK, Jana Wiktorię DUDEK + Eugenię Stanisława BŁAUTÓW, Zofię Aleksandrę Piotra FILUSÓW, Jana OLEKSEGO, zm. z tych rodzin i dusze czyśćcowe + Jadwigę Walerię Władysława PASIŃSKICH, Donatylię Władysława PIWOWARSKICH, Jana Annę SZWAGRZYK, Jana Annę MUCHA + Jana, Jadwigę Zbigniewa Jana KONIECZNYCH, Annę Władysława Jerzego Franciszka Wandę Julię KUCHARSKICH + Andrzeja MUCHĘ – od rodz. Filusów + Aleksandra KONIECZNEGO – od rodz. KOŁKÓW + Grzegorza KOWALSKIEGO – od Grzegorza KONIECZNEGO +Wojciecha WAŚNIOWSKIEGO – od Marii MUSIAŁ + Zygmunta PIETRZYK- od OSP Przybysławice + Henryka MENTEL – od rodz. HABRYN i Marii CHOJNACKIEJ + Marię CIUŁA – od pani KWIATKOWSKIEJ + Krystynę GARUS – od sąsiadów z Przybysławic +Alfreda RUSEK, Józefę, Franciszka CIUŁA, Janinę, Ryszarda NOWAK

Godz.11.30 – O zdrowie i bł. Boże dla Bartosza w 18 r. ur.

Godz.11.30 – o zdrowie dla Lucyny i bł. Boże dla rodziny MOSKWA

Godz.16.00 + W 3 r. śm. Stefana MENTLA, zm. z rodz. MENTLÓW STEMPLÓW, Alfredę Zygmunta Aleksandra Leopolda HERIANÓW, Józefa Weronikę Franciszka ŻABÓW, Janinę Mariana SAWICZÓW, Jana ŻAKA

PONIEDZIAŁEK 27 LISTOPADA

Godz.16.00 + Joannę MOLENDA – od rodz. ŚMIŁKÓW

Godz.16.00 – W int. Bogu wiadomej

Godz.16.30 + W 7 r. śm. Stanisława i Aliny SOJKA – od syna Zbigniewa z rodz.

Godz.16.30 + Łukasza SĘK – od brata Grzegorza z żoną

WTOREK 28 LISTOPADA

Godz.16.00 + Danutę BAŁAZY – od Mieczysława DYGAS z rodz.

Godz.16.00 + Marię CIUŁA – od pana Stanisława KOBYLEC i Ewy SZYDŁOWSKIEJ

Godz.16.30 + Grzegorza KOWALSKIEGO – od rodz. MAJ ze Swojczan

Godz.16.30 + Zbigniewa KYZIOŁ – od wnuczki Kingi z rodz.

ŚRODA 29 LISTOPADA

Godz.16.00 + Aleksandra KONIECZNEGO – od rodz. PIWOWARCZYKÓW

Godz.16.00 + Joannę MOLENDA – od Heleny i Józefa BURDA

Godz.16.30 + Łukasza SĘK – od chrześnicy Ramony

Godz.16.30 + Lucynę PACIA – od Danuty FILUS

CZWARTEK 30 LISTOPADA

Godz.16.00 + Zbigniewa KYZIOŁ – od sąsiadki Jadwigi ROLKA z rodz.

Godz.16.00 + Mariana ZIOŁOWICZA w 3 r. śm. – od żony

Godz.16.30 + W 1 r. śm. Józefa RAPACZA – od rodziny

Godz.16.30 + Roberta FILUS – od sąsiadów

PIĄTEK 01 GRUDNIA

Godz.16.00 + Marię CIUŁA – od brata Waldemara z rodz.

Godz.16.30 + Danutę BAŁAZY – od Renaty i Wiesława ŻEZAŁA z rodz.

Po Mszy św. Nabożeństwo

SOBOTA 02 GRUDNIA

Godz.16.00 – W 80 r. urodzin Zdzisława POLAKOWSKIEGO

Godz.16.30 + Benedykta CIEŚLIŃSKIEGO, Stanisława Walerię ORUBA, Stanisławę Józefa JOPEK

Po Mszy św. Nabożeństwo

NIEDZIELA 03 GRUDNIA

Godz.06.30– Za Parafian

Godz.08.00 +W 12 r. śm. Olgi MOLENDA, Kazimierza BERKOWICZA, Mariana MUCHĘ

Godz.09.45+ Leokadię Kazimierza Basię Mariannę Franciszka NOWAK

Godz.11.30 + Mariannę ŻABA – od wnuczki Moniki

Godz.16.00 + W 37 r. śm. Jana ŻAKA, zm. z rodz. ŻAKÓW, KOWALCZYKÓW, GROJCÓW, PAŁKÓW HERIANÓW, Zdzisława ADAMUSA, Józefa ŻABA

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.