INTENCJE  MSZALNE 03 GRUDNIA 2023r.

NIEDZIELA 03 GRUDNIA

06.30         1) Za Parafian

                  2) O łaskę zdrowia dla żony

08.00         + W 12 r. śm. Olgi MOLENDA, Kazimierza BERKOWICZA, Mariana MUCHĘ, w 1 r. śm. Władysławy MOLENDA i męża Bronisława; Mariannę, Jakuba, Zofię, Czesława, DŁUGOSZEWSKICH, Janinę, Henryka HYLA.

09.45         + Leokadię, Kazimierza, Basię, Mariannę, Franciszka NOWAK

11.30         + Mariannę ŻABA – od wnuczki Moniki

16.00         + W 37 r. śm. Jana ŻAKA, zm. z rodz. ŻAKÓW, KOWALCZYKÓW, GROJCÓW, PAŁKÓW, HERIANÓW, Zdzisława ADAMUSA, Józefa ŻABA

PONIEDZIAŁEK 04 GRUDNIA

16.00         + Leonardę, Stanisława KOZIOŁ, Andrzeja, Magdalenę MENTEL

16.30         + Danutę BAŁAZY – od Agnieszki i Wiktorii DOMAGAŁA

WTOREK 05 GRUDNIA

16.00         + Annę, Edwarda, Andrzeja, RADAWIEC, Franciszkę, Antoniego, Czesława, Piotra, Krystynę POLAKOWSKICH, Barbarę WOJTYRA, Tadeusza SKORUPA, Marię LECHOWSKĄ

16.30         + Stanisława BANYSIA w 6 r. śm.

ŚRODA 06 GRUDNIA

16.00         + Władysława, Annę, Franciszka, Agnieszkę JAROS, Juliana, Dorotę,                            Kazimierę KUKLEWICZ

16.30         + Łukasza SĘK – od Janiny BORKOWSKIEJ z rodz.

CZWARTEK 07 GRUDNIA

16.00         + Alinę, Zdzisława MIGAS, Renatę GURGACZ i Krzysztofa KONIECZNEGO

16.30         + Rafała KONIECZNEGO w 1 r. śmierci i Stanisława KONIECZNEGO

PIĄTEK 08 GRUDNIA

16.00         + Józefa, Irenę, Jana KOKOSZKA

16.30         + Danutę BAŁAZY – od szwagra Kazimierza z żoną Bogumiłą

SOBOTA 09 GRUDNIA

16.00         + Wiesława MAGIELSKIEGO, Eugeniusza NOWAKA, Lucjana SŁOWIŃSKIEGO, Mariannę, Mieczysława MAGIELSKICH, Wandę NOWAK

16.30         + Władysława ŻUR – od żony Teofili

NIEDZIELA 10 GRUDNIA

06.30         + Krzysztofa DYRDĘ w 1 r. śm. – od mamy i rodzeństwa z rodzinami

08.00         + Marię MUSIAŁ i Mieczysława KNAP

09.45         Msza wspólna za zmarłych: + Wiktorię, Stanisława BAŁAZYCH, Jana, Annę ŻABÓW, Józefa CZAJKĘ, Mariannę, Franciszka, Jerzego ZBERTÓW, Elżbietę CIUŁA + Krzysztofa DYRDĘ – od Moniki KORDEL z rodziną z Sidziny
+ Joannę MOLENDA – od rodz. MAZURKIEWICZ i CIEPAŁ z Wolbromia
+ Zygmunta, Katarzynę, Jana GROCHOWSKICH, Natalię, Kazimierza, Franciszkę, Jana, Franciszkę, Karola KAŁWA + Adama GAWRONA – od wnuka Aleksandra + Genowefę, Zygmunta JANUS, Mariannę, Bronisława MICYK + Kazimierza PIERŚCIONKA, Zofię, Bolesława WRÓBLÓW, zm. z rodz. WRÓBLÓW, HABRYN, PIERŚCIONKÓW, MICHALSKICH i dusze czyśćcowe + Annę BARCZYK – od kuzynki Lucyny z rodz. + W 32 r. śm. Jana PATEJA, Wojciecha NAWROT, Władysława BŁASZCZYKA, Annę, Józefa WÓJCIK, Helenę, Stanisława PATEJ + Cecylię, Józefa, Anielę, Władysława, Aleksandra, Mariana HABRYNÓW, Zofię, Zuzannę, Annę, Kazimierza, Jana, Janinę, Stanisława, Gabriela WIDACHÓW, Janinę, Bolesława, Józefa, Marię ZAJĄCÓW, Katarzynę, Mikołaja WITOSÓW, Elżbietę SZWAJA, Józefa GROJCA i dusze czyśćcowe + Józefa KONIECZNEGO, Edwarda WÓJCIKA, Stanisława TKACZYKA + Józefę, Bolesława, Pawła OLEWIŃSKICH, Stefanię, Teresę, Franciszka, Augustyna MAKOWSKICH, Janinę, Edwarda MOLENDA + Zygmunta PIETRZYK – od rodz. SŁABONIÓW + Krystynę GARUS – od mieszkańców Przybysławic + Alfreda, Janinę BIELACHÓW, Mariannę DUDA, Jana PAWLIKA, Mariannę, Wawrzyńca KORDYSÓW + Henryka, ks. Kazimierza, Jana, Jadwigę DZIEŻÓW, Jana, Stanisława PASIKÓW, Alinę, Edwarda, Marię, Stefana PÓŁTORAKÓW + Helenę, Bartłomieja, Marię, Krzysztofa KOTNIS, Krystynę, Bolesława, Waldemara, Stanisława SZAREK, Władysława, Mariannę MUROWANYCH + W 5 r. śm. Ryszarda KOWALCZYKA i Janinę KOWALCZYK + Wiesława WRÓBEL – od Łukasza RUSEK z rodz. + Wojciecha WAŚNIOWSKIEGO – od Stowarzyszenia Makowianki + Wandę NOWAK – od Wójta Gminy Gołcza oraz koleżanek i kolegów z Urzędu Gminy w Gołczy + Andrzeja MUCHĘ – od koleżanek i kolegów z klasy Patrycji + Elżbietę CIUŁA – od męża + Helenę, Józefa KLYSZCZ, Janusza, Lucynę PODSIADŁO, Irenę, Wiesława JAKUBAS, Stanisławę, Stanisława SKRĘT + Henryka GRZEBINOGA – od wnuków Natalii i Krystiana + Andrzeja MUCHĘ – od żony dzieci oraz wnuków.   

11.30         + W 31 r. śm. ks. bpa Tadeusza oraz Annę, Piotra, Marię, Edmunda, Jana, Mariana SZWAGRZYKÓW

16.00         O zdrowie i bł. Boże dla Małgorzaty w 60 r. urodzin

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.