INTENCJE 10 – 17 XII

INTENCJE  MSZALNE 10 GRUDNIA 2023r.

NIEDZIELA 10 GRUDNIA

Godz.06.30 + Krzysztofa DYRDĘ w 1 r. śm. – od mamy i rodzeństwa z rodzinami

Godz.08.00 + Marię MUSIAŁ i Mieczysława KNAP

Godz.09.45 Msza zbiorowa za zmarłych: + Wiktorię Stanisława Bałazych, Jana Annę Żabów, Józefa Czajkę, Mariannę Franciszka Jerzego Zbertów, Elżbietę Ciuła + Krzysztofa Dyrdę – od Moniki Kordel z rodziną z Sidziny + Joannę Molenda – od rodz. Mazurkiewicz i Ciepał z Wolbromia + Zygmunta Katarzynę Jana Grochowskich, Natalię Kazimierza Franciszkę Jana Franciszkę Karola Kałwa + Adama Gawrona – od wnuka Aleksandra + Genowefę Zygmunta Janus, Mariannę Bronisława Micyk + Kazimierza Pierścionka, Zofię Bolesława Wróblów, Zm. z rodz. Wróbłów, Habryn, Pierścionków, Michalskich i dusze czyśćcowe + Annę Barczyk – od kuzynki Lucyny z rodz. + W 32 r. śm. Jana Pateja, Wojciecha Nawrot, Władysława Barczczyka, Annę Józefa Wójcik, Helenę Stanisława Patej + Cecylię Józefa Anielę Władysława Aleksandra Mariana Habrynów, Zofię Zuzannę Annę Kazimierza Jana Janinę Stanisława Gabriela Widachów, Janinę Bolesława Józefa Marię Zająców, Katarzynę Mikołaja Witosów, Elżbietę Szwaja, Józefa Grojca i dusze czyśćcowe + Józefa Koniecznego, Edwarda Wójcika, Stanisława Tkaczyka + Józefę Bolesława Pawła Olewińskich, Stefanię Teresę Franciszka Augustyna Makowskich, Janinę Edwarda Molenda + Zygmunta Pietrzyk – od rodz. Słaboniów + Krystynę Garus – od mieszkańców Przybysławic + Alfreda Janinę Bielachów, Mariannę Duda, Jana Pawlika, Mariannę Wawrzyńca Kordysów + Henryka, ks. Kazimierza, Jana Jadwigę Dzieżów, Jana Stanisława Pasików, Alinę Edwarda Marie Stefana Półtoraków + Helenę Bartłomieja Marię Krzysztofa Kotnis, Krystynę Bolesława Waldemara Stanisława Szarek, Władysława Mariannę Murowanych + W 5 r. śm. Ryszarda Kowalczyka i Janinę Kowalczyk + Wiesława Wróbel – od Łukasza Rusek z rodz. + Wojciecha Waśniowskiego – od Stowarzyszenia MAKOWIANKI + Wandę Nowak – od wójta gminy GOŁCZA, oraz koleżanek i kolegów z Urzędu Gminy w Gołczy + Andrzeja Muchę – od koleżanek i kolegów z klasy Patrycji + Elżbietę Ciuła – od męża + Helenę Józefa Klyszcz, Janusza Lucynę Podsiadło, Irenę Wiesława Jakubas, Stanisławę Stanisława Skręt + Henryka Grzebinoga – od wnuków Natalii i Krystiana + Andrzeja Muchę – od żony dzieci oraz wnuków + W 1 r. śm. Janiny Kwiatkowskiej – od córki Anny z mężem.   

Godz.11.30 + W 31 r. śm. ks. bpa Tadeusza oraz Annę Piotra Marię Edmunda Jana Mariana SZWAGRZYKÓW

Godz.16.00 – O zdrowie i bł. Boże dla Małgorzaty w 60 r. urodzin

PONIEDZIAŁEK 11 GRUDNIA

Godz.16.00 + Łukasza SĘK – od rodz. Markowskich

Godz.16.00 + Annę Edwarda Andrzeja RADAWIEC, Franciszkę Antoniego Czesława Piotra POLAKOWSKICH, Barbarę WOJTYRA, Krystynę POLAKOWSKĄ, Tadeusza SKRUPĘ, Marię LECHOWSKĄ

Godz.16.30 +Joannę MOLENDA – od Magdy Górnickiej z córkami

Godz.16.30 + Grzegorza KOWALSKIEGO – od rodz. Bartków z Saryszowa

WTOREK 12 GRUDNIA

Godz.16.00 + Marię CIUŁA – od rodz. Bujaków

Godz.16.00 + Jarosława Marię Kazimierza KOWALCZYK

Godz.16.30 +Danutę BAŁAZY – od siostry Bronisławy i rodzin Barczyków i Mirków

Godz.16.30 + Aleksandra KONIECZNEGO – od rodz. Piechulskich

ŚRODA 13 GRUDNIA

Godz.16.00 + Łukasza SĘK – od personelu sklepu KAROLINKA

Godz.16.00 + Grzegorza KOWALSKIEGO – od chrzestnej z rodz.

Godz.16.30 + Joannę MOLENDA – od Jolanty i Jana z rodz.

Godz.16.30 + Lucynę PACIA – od Małgorzaty i Rafała Solarz

CZWARTEK 14 GRUDNIA

Godz.16.00 + Henryka KOWALCZYKA – od żony Marii

Godz.16.00 + Henryka BAŁAZY – od żony

Godz.16.30 + Kazimierza WÓJCIKA – od siostry z mężem

Godz.16.30 + Wiesława WRÓBEL – od koleżanki Wilczyńskiej z mężem

PIĄTEK 15 GRUDNIA

Godz.16.00 + Danutę BAŁAZY – od bratanicy Agnieszki z rodz.

Godz.16.30 – W 50 r. ur. Celiny Kyzioł

SOBOTA 16 GRUDNIA

Godz.16.00 + Marię Adama KOŁODZIEJCZYK, Annę Józefa WÓJCIK, Józefę Jana KOŁODZIEJCZYK

Godz.16.30 + W 2 r. śmierci Bolesława GARUS i Krystynę GARUS

NIEDZIELA 17 GRUDNIA

Godz.06.30 + W rocznicę śm. Anny i Alfreda JURAS

Godz.08.00 + Joannę MOLENDA w 1 r. śm. – od męża Darka z synem Wiktorem i rodziców

Godz.08.00 + Andrzeja Kucharskiego w 2 r. śm. – od córki z rodz.

Godz.09.45 Msza zbiorowa o zdrowie i bł. Boże: – W 60 r. urodzin Waldemara; – W 1 r. ur. Zuzanny; – W 18 r. ur. Julii Koziara; – W 60 r. ur. Roberta

Godz.11.30 + Mariannę ŻABA – od wnuczki Agnieszki

Godz.11.30 +  Grzegorza JÓZKOWICZA i Piotra DUDKA

Godz.16.00 + Zofię Romana HABRYN, Jana KRÓL, Andrzeja Balbinę GARNEK, Ludwika Wiktorię TUREK, Joannę Franciszka HABRYN, Władysławę Tadeusza KRÓL

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.