17 GRUDNIA 2023r.

1. Dziś trzecia niedziela Adwentu.

2. Przeżywamy rekolekcje adwentowe. Zapraszamy na msze w poniedziałek i wtorek o godz. 09.00, 11.00, 15.00, oraz 17.00.  We wtorek dzień spowiedzi – zapraszamy na spowiedź pół godziny przed każdą Mszą Świętą. Nauki Rekolekcyjne głosi ks. Andrzej Michniewski, proboszcz z parafii w Dłużcu. Zapraszamy dzieci na roraty w  poniedziałek i wtorek o godz. 17.00, a pozostałe dni powszednie o godz. 16.30. Wyjazd kapłana do chorych w środę od 9.00.

3. Przy wyjściu z kościoła można zabrać za darmo kalendarze przedstawiające kapliczki z gminy Wolbrom.

4.  W kościele można składać trwałe produkty na pomoc dla potrzebujących do wtorku włącznie.

5. W zakrystii można nabyć świece wigilijne, a z przodu kościoła opłatki.

6. W przyszłą niedzielę uczniowie ze Szkoły Podstawowej ze Szreniawy będą rozprowadzać kalendarze.

7. Dziękujemy mieszkańcom Przybysławic za posprzątanie kościoła wraz
z otoczeniem i ubranie choinek, po rekolekcjach prosimy o dokończenie wystroju świątecznego.

8. W przyszłą niedzielę Wigilia Bożego Narodzenia. Zachęcamy do podtrzymania pięknych polskich tradycji podczas Wigilii. Msze św. 6.30, 8.00, 9.45, 11.30. Mszy o godz. 16.00  nie będzie. Zapraszamy na Pasterkę o godz. 00.00. Pasterka odbędzie się z udziałem orkiestry dętej OSP SULISŁAWICE.

9. Życzymy błogosławieństwa Bożego na każdy dzień. Szczęść Boże!