INTENCJE

INTENCJE  MSZALNE 24 GRUDNIA 2023r.

NIEDZIELA 24 GRUDNIA

Godz.06.30 – O zdrowie i bł. Boże dla rodz. Bryła.

Godz.08.00 + Kazimierza FUJARĘ , Anielę Henryka KAŁWÓW, Mariannę Franciszka FUJARÓW

Godz.09.45Msza zbiorowa za zmarłych: + Elżbietę Ciuła – od męża + Bronisławę Stefana Mariana Anielę Józefa Muchów, Stanisławę Mariana Mariannę Juliana Rutkowskich, Mariannę Józefa Kalistów, Sabinę Stanisława Filusów, Marię Stanisława Kwapińskich, Józefę Midro + Krzysztofa Dyrdę – od Emilii Gajda z rodz. z Czuszowa + Joannę Molenda – od Iwony Grzegorza i Karola Dela z rodz. + Janinę Stanisława Błaut i zm. z rodz. Głuszków Błautów + Wiesława Bielach, Krystynę Bolesława Garus, zm. z rodz. Bałazych, Garus Bielach + Annę Barczyk – od Marii i Wiesława Kos + Janinę Edwarda Adama Karola Mariana Marię Krystynę Gałka + Marię Jana Zwoźniak, Marię Wawrzyńca Kordys, Wiktorię Józefa Wijas + Zygmunta Pietrzyk – od Marty Makowskiej z mężem i synem + Mateusza Madoń – od chrzestnej Urszuli z mężem i dziećmi + Jana Lewandowskiego w 18 r. śm. + Janinę i Janusza Sośnickich + Henryka Eugenię Stanisława Błautów, Zofię Aleksandra Piotra Filusów, Jana Marię Kałwów i dusze czyśćcowe + Zofię Kazimierza Baziorów, zm. z rodz. Kłucińskich, Kaniów, Andrzeja Bolesława Musiałów, zm. z rodz. Gajos, Pawła Wróbla, Jana Mentla, zm. z rodz. Żołnierczyków i Klekotów + Marię Ciuła – od siostry Anny z rodz. + Aleksandra Koniecznego – od rodz. Zynek + Adama Gawron – od Ewy i Ignacego Malinowskich + Henryka Grzebinoga – od wnuczki Angeliki i wnuczki Klaudii z narzeczonym + Lucynę Moskwa + Dobrosławę Więcławek – od wójta gminy Gołcza i pracowników Urzędu Gminy + Marianne Stefana Stanisława Adama Wochów, Janinę Genowefę Stanisława Książków, Krystynę Miśtal

Godz.11.30 – Za Parafian

PONIEDZIAŁEK 25 GRUDNIA

Godz.00.00 PASTERKA – Za Parafian

Godz.08.00 + Marię Piotra Ryszarda BŁAUTÓW, Maraiannę Szczepana ROBAKOWSKICH, ks. Tadeusza ROBAKOWSKIEGO, Halinę Czesława Krzysztofa JĘDRZEJCZYKÓW

Godz.09.45 + W 6 r. śm. Leszka DŁUGOSZEWSKIEGO

Godz.11.30 + Helenę Stanisława Andrzeja SERWATKÓW, Genowefę Stanisława NOWAKÓW, Elżbietę Aleksandra WÓJCICKICH, dziadków Nowaków Serwatków Rusków Żabów – od Małgorzaty i Zbigniewa

Godz.16.00 – W 5 r. ur. Antosi

WTOREK 26 GRUDNIA

Godz.08.00 + Olę BOMBA, Agnieszkę Mieczysława BŁAUT

Godz.09.45 + Jacka Stanisława ŻABA

Godz.11.30 + Mariana SZWAGRZYKA

Godz.16.00 – W 10 r. ślubu Rafała i Anny

ŚRODA 27 GRUDNIA

Godz.07.00 + Józefa KWIECIEŃ – od bratowej Lucyny Kwiecień

CZWARTEK 28 GRUDNIA

Godz.07.00 + Helenę Adama LISOWSKICH Annę Stanisława KURZEJA, Zofię LISOWSKĄ

Godz.07.30 – W int. Bogu wiadomej

PIĄTEK 29 GRUDNIA

Godz.07.00 – W int. Bogu wiadomej

Godz.07.30 – W int. Bogu wiadomej

SOBOTA 30 GRUDNIA

Godz.07.00 + Józefa KWIECIEŃ – od Oliwiera Igora Justyny Pawła Kwiecień

Godz.07.30 – W int. Bogu wiadomej

NIEDZIELA 31 GRUDNIA

Godz.08.00 – W 100 rocznicę urodzin Honoraty Adamus

Godz.09.45 +Annę Bronisława ZIOŁÓW, Janinę Janusza SOŚNICKICH, Maksymiliana TURKA, Teodorę Mariana ADAMCZYK

Godz.11.30 – W 18 r. urodzin Alana

Godz.16.00 – W 18 r. ur. Filipa Kwiecień – intencja od dziadków

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.