OGŁOSZENIA

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

24 GRUDNIA 2023r.

1. Dziś czwarta niedziela Adwentu.

2. Dziękujemy za udział w Rekolekcjach Adwentowych

3. Dziś Wigilia Bożego Narodzenia. Zachęcamy do podtrzymania pięknych polskich tradycji podczas Wigilii. Mszy o godz. 16.00  nie będzie. Zapraszamy na Pasterkę o godz. 00.00. Pasterka odbędzie się z udziałem orkiestry dętej OSP SULISŁAWICE.

4. Jutro obchodzimy Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Zapraszamy na msze święte o godz. 08.00, 09.45, 11.30, oraz 16.00.  We wtorek święto św. Szczepana. Msze święte o godz. 08.00, 09.45, 11.30, oraz 16.00. Tego dnia odbędzie się poświęcenie owsa.

5. W zakrystii można nabyć świece wigilijne, a z przodu kościoła opłatki.

6. Dziś uczniowie ze Szkoły Podstawowej ze Szreniawy będą rozprowadzać kalendarze. Dziękujemy za okazaną im życzliwość.

7. Dziękujemy mieszkańcom Przybysławic i innych miejscowości za trzy dni pracy przy przygotowaniu świątyni na święta.

8. 6 stycznia o godzinie 11.30 spod remizy OSP w Szreniawie wyruszy do kościoła Orszak Trzech Króli, aby oddać pokłon Dzieciątku Jezus. Zapraszamy wszystkich parafian do udziału w tym wydarzeniu. Mile widziane zwierzęta, stroje jasełkowe i korony. Po dotarciu na miejsce ok. godz. 12:00 rozpocznie się uroczysta Msza Święta.

9. Życzymy błogosławieństwa Bożego na każdy dzień. Szczęść Boże!       

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.