OGŁOSZENIA 1 I

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

31 GRUDNIA 2023r.

1. Dziś Niedziela Świętej Rodziny. Na koniec Mszy Świętych wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo na zakończenie Starego Roku.

2. Składamy serdeczne podziękowania mieszkańcom Przybysławic i innych miejscowości za przygotowanie świątyni na Święta Bożego Narodzenia, oraz Służbie Liturgicznej, Panu Organiście, Orkiestrze OSP SULISŁAWICE, Scholi Liturgicznej, Zespołowi parafialnemu oraz Panom Kościelnym za zaangażowanie i uświetnienie Uroczystości Narodzenia Pańskiego.

3. Jutro w Nowy Rok obchodzimy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Zapraszamy na Msze Święte tak jak w niedziele.

4. W tym tygodniu Pierwszy Piątek miesiąca. Spowiedź od godz. 16.00 w czasie Mszy Świętej.

5. 6 stycznia o godzinie 11.30 spod remizy OSP w Szreniawie wyruszy do kościoła Orszak Trzech Króli, aby oddać pokłon Dzieciątku Jezus. Zapraszamy wszystkich parafian do udziału w tym wydarzeniu. Mile widziane zwierzęta, stroje jasełkowe i korony. Po dotarciu na miejsce ok. godz. 12:00 rozpocznie się uroczysta Msza Święta. W tym dniu reszta Mszy Świętych tak jak w niedziele.

6. Życzymy błogosławieństwa Bożego na każdy dzień. Szczęść Boże!       

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.