INTENCJE

INTENCJE  MSZALNE 14 STYCZNIA 2024r.

NIEDZIELA 14 STYCZNIA

Godz.08.00 + Irenę Stanisława FIRA, Marię Danutę SZYBALSKICH, Bolesława KAMIONKA, Mariana SZYBALSKIEGO

Godz.09.45 Msza Zbiorowa za zmarłych: + Elżbietę Ciuła – od męża + Cecylię Józefa Anielę Władysława Aleksandra Mariana Habrynów, Zofię Zuzannę Annę Kazimierza Jana Janinę Stanisława Gabriela Widachów, Janinę Bolesława Józefa Marię Zająców, Katarzynę Mikołaja Witosów, Elżbietę Szwaja, Józefa Grojca i dusze czyśćcowe + Bronisława Annę Bronisława Kazimierza Grzegorza Rusnarczyk, Alinę Stanisława Rozalię Hilarego Kazimierza Sojka, Irenę Edwarda Wiesława Danutę Gajowiec, Zenobię Roberta Gawron, Rafała Kuśnierek, Teresę Piotra Brzychcy, Zdzisława Bolisęga, Annę Jana Padło, Teresę Stanisz, Grażynę Sajdak, Beatę Banach, Jana Janinę-Marię Pawlik, Longinę Forwal, Helenę Aleksandra Matacz, Dusze Czyśćcowe, Józefa Mariannę Feliksa Molęda + Tadeusza Barbarę Banyś, Edwina Jareckiego + Wiesława Wróbla – od Mirosława Antoniego Rusek z rodzinami + Cecylię Józefa Anielę Władysława Aleksandra Mariana Habrynów, Zofię Zuzannę Annę Kazimierza Jana Janinę Stanisława Gabriela Widachów, Janinę Bolesława Józefa Marię Zająców, Katarzyne Mikołaja Witosów, Elżbietę Szwaja, Józefa Grojca i Dusze Czyśćcowe + Alinę Jaros, Władysławę Błażeja Ząbczyńskich, Stanisława Ząbczyńskiego, Magdalenę Feliksa Jaros + Marię Eugeniusza Ciuła + Teresę Eugeniusza Habryn, Magdalenę Józefa Habryn, Zofię Józefa Szarek + Tadeusza Mąkę + Barbarę Pałka – od sąsiadów Kosów + Stanisława Nowaka z Mostku, zm. Rodziców, Brata – od rodz. Kyzioł z Wierzchowiska + Stanisława Walerię Adamus, Stanisława Annę Kurczych, Walentego Alicję Nowickich, Franciszka Marcjannę Dela, Jana i Zofię Żydaczewskich + Adama Filus – od Urszuli i Gracjana Wojtal + Magdalenę Podsiadło, Tadeusza Antoninę Stanisława Prządo, Zofię Józefa Niedziela + Annę Barczyk – od rodz. Dobrzańskich + Aleksandra Koniecznego – od wnuczki Gabrieli + Zygmunta Pietrzyka – od rodz. Kowalczyk i Blachów + Henyka Grzebinogę – od koleżanek Ewy z pracy + Józefa Kwiatkowskiego w 13 r. śm. – od syna z rodz. + Łukasza Kołodziej w rocznicę  śm., Władysławę Wójcikowską w rocznicę śm., Józefa Wójcikowskiego Marię Adamus w rocznicę śm., Annę Wiesława Jaźwiec + Wiesława Ruska w 11 r. śm. Mariannę Władysława Rusków, Stanisławę Franciszka Żelaznych

Godz.11.30 – Za Parafian

Godz.16.00 + Benedykta CIEŚLIŃSKIEGO, Stanisławę Józefa JOPEK, Walerię Stanisława ORUBA

PONIEDZIAŁEK 15 STYCZNIA

Godz.07.00 – W int. Bogu wiadomej

Godz.07.30 – W int. Bogu wiadomej

WTOREK 16 STYCZNIA

Godz.07.00 – W int. Bogu wiadomej

Godz.07.30 + Irenę Adolfa Zofię Ludwika MICEK

ŚRODA 17 STYCZNIA

Godz.07.00 – W int. Bogu wiadomej

Godz.07.30 – W int. Bogu wiadomej

CZWARTEK 18 STYCZNIA

Godz.07.00 – W int. Bogu wiadomej

Godz.07.30 – W int. Bogu wiadomej

PIĄTEK 19 STYCZNIA

Godz.07.00 – W int. Bogu wiadomej

Godz.07.30 – W int. Bogu wiadomej

SOBOTA 20 STYCZNIA

Godz.07.00 – W int. Bogu wiadomej

Godz.14.00 – CHRZEST

NIEDZIELA 21 STYCZNIA

Godz.08.00 + W 4 r. śm. Bogusława SŁOMSKIEGO, Krystynę Władysława SŁOMSKICH – od żony i córki Grażyny z rodz.

Godz.09.45 Msza Zbiorowa o zdrowie i bł. Boże: dla Igi w 18 r. urodzin; – dla Malwiny w 3 r. urodzin od rodziców i dziadków; – w intencji Bogu wiadomej – o zdrowie i bł. Boże; – dla rodziny Mikułów; – o zdrowie i bł. Boże dla Koleżanki

Godz.11.30 – Intencja o Zdrowie dla Szymona w 18 r. urodzin z podziękowaniem za otrzymane Łaski z prośbą o bł. Boże i opiekę Matki Bożej w dorosłym życiu

Godz.16.00 + Barbarę PAŁKA – od koleżanek i kolegów córki Anny z firmy WOSTAL

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.