INTENCJE

INTENCJE  MSZALNE 03 MARCA 2024

NIEDZIELA 03 MARCA

Godz.08.00 + W 31 r. śm. Tadeusza i Krystynę KAŁWA, Mariana KONIECZNEGO, Lidię Bronisławę Bolesława GARNEK

Godz.09.45 + Stefanię Władysława Rafałka Helenę Jakuba Rozalię Genowefę Józefa GWIAZDÓW, Zofię CZOP, Mariannę RATUSZNĄ, Annę JAGIEŁŁO

Godz.11.30 + Zofię Romana HABRYN, Jana KRÓL, Andrzeja Balbinę GARNEK, Ludwika Wiktorię TUREK

Godz.15.30 GORZKIE ŻALE

Godz.16.00 + Mariannę ŻABA i Jacka BŁAUTA – od rodz. Habrynów

PONIEDZIAŁEK 04 MARCA

Godz.16.00 + W 6 r. śm. Janiny PTASIŃSKIEJ, oraz Kazimierza Leokadię Antoniego PTASIŃSKICH, Salomeę Bolesława JANUS

Godz.16.30 + Henryka Grzebinoga – od syna Dariusza z rodz.

WTOREK 05 MARCA

Godz.16.00 + Zofię MALINOWICZ – od swatki Lucyny z rodz.

Godz.16.30 + Łukasza Sęk – od Roberta Zięba z rodz.

ŚRODA 06 MARCA

Godz.16.00 + Henryka Kowalczyka – od Karoliny i Macieja Dońców.

Godz.16.30 + Kazimierza Wójcika – od Janusza  Idzik z rodz.

CZWARTEK 07 MARCA

Godz.16.00 + Henryka Grzebinoga – od syna Andrzeja z rodz.

Godz.16.30 + Łukasza Sęk – od Teresy Zięba z rodz.

PIĄTEK 08 MARCA

Godz.15.30 DROGA KRZYŻOWA

Godz.16.00 + Kazimierza BERKOWICZA, Mariana MUCHĘ, Olgę Władysława MOLENDA

Godz.16.30 + Ryszarda KRASICZYŃSKIEGO w 1r. śmierci

Godz.17.00 DROGA KRZYŻOWA ULICAMI PARAFII

SOBOTA 09 MARCA

Godz.16.00 + Henryka MENTEL – od wnuka Daniela

Godz.16.30 – W 65 r. urodzin Ryszarda – oz podziękowaniem za otrzymane Łaski, z prośbą o zdrowie, bł. Boże, nieustającą Opiekę M. B. na każdy dzień oraz Dary Ducha Świętego.

NIEDZIELA 10 MARCA

Godz.08.00 + Helenę Antoninę JANUSZEK, Stanisława Mariana Andrzeja JANUSZKÓW

Godz.09.45 Msza zbiorowa za Zmarłych: + Kazimierza Fujarę, Henryka Anielę Kałwów, Mariannę Franciszka Fujara + Natalię Kazimierza Franciszkę Jana Franciszkę Karola Kałwa, Zygmunta Katarzynę Jana Grochowskich + Danutę Emila Pałka, Marię w 21 r. śm. Stanisława Drożdż, Krystynę Stanisława Maj i zmarłych z ich rodzin + Tadeusza Mąkę + W 9 r. śm. Janiny Błaut, Stanisława Błauta, zm. z rodz. Błaut Głuszek + Annę Barczyk – od Jana Kozioł + Elżbietę Ciuła, Annę Jana Żabów, Wiktorię Stanisława Bałazych, Józefa Czajka, Józefę Bronisława Stanisława Szypulskich, Kazimierza Koniecznego + Marię Ciuła – od Marzeny i Jana Żebrak z rodz. + Mariannę Duda, Jana Pawlika, Mariannę i Wawrzyńca Kordysów + W 2 r. śm. Stanisława Jucha + Zofię Kałużną w rocznicę śm. – od syna Dariusza z rodziną + Tadeusza Marię Sławomira Malinowicz, zmarłych z rodzin Sarwa i Malinowicz + Adama  Gawron – od Krystyny Gawron + Longinę Haberka – od Teresy i Waldemara Grojec + Dorotę Żaba – od koleżanek i kolegów z pracy męża z firmy FAGUMIT + Daniela Stempel – od pracowników  obsługi Szkoły Podstawowej w Charsznicy + Aleksandra Koniecznego – od wnuczki Agnieszki z rodz. + Henryka Grzebinoga – od sąsiadów Pałków. + Marię Jakubowską w 8 r. śm. – od córki z rodz. + Józefa Danutę Kwiatkowskich – od syna z rodz.

Godz.11.30 + ZA PARAFIAN

Godz.11.30 + Grzegorza Józkowicza w 22  r. śm. i Piotra Dudka.

Godz.15.30 GORZKIE ŻALE

Godz.16.00 + Annę w 14 r. śm. Krzysztofa w 3 r. śm. KOŁODZIEJ

Godz.16.00 + Mieczysława Agnieszkę Błaut, Konstancję Mieczysława Żak, Olę Bomba.