INTENCJE 10 III

INTENCJE  MSZALNE 10 MARCA 2024

NIEDZIELA 10 MARCA

Godz.08.00 + Helenę Antoninę JANUSZEK, Stanisława Mariana Andrzeja JANUSZKÓW

Godz.09.45 Msza wspólna za zmarłych: + Kazimierza Fujarę, Henryka Anielę Kałwów, Mariannę Franciszka Fujara + Natalię Kazimierza Franciszkę Jana Franciszkę Karola Kałwa, Zygmunta Katarzynę Jana Grochowskich + Danutę Emila Pałka, Marię w 21 r. śm. Stanisława Drożdż, Krystynę Stanisława Maj i zmarłych z ich rodzin + Tadeusza Mąkę + W 9 r. śm. Janiny Błaut, Stanisława Błauta, zm. z rodz. Błaut Głuszek + Annę Barczyk – od Jana Kozioł + Elżbietę Ciuła, Annę Jana Żabów, Wiktorię Stanisława Bałazych, Józefa Czajka, Józefę Bronisława Stanisława Szypulskich, Kazimierza Koniecznego + Marię Ciuła – od Marzeny i Jana Żebrak z rodz. + Mariannę Duda, Jana Pawlika, Mariannę i Wawrzyńca Kordysów + W 2 r. śm. Stanisława Jucha + Zofię Kałużną w rocznicę śm. – od syna Dariusza z rodziną + Tadeusza Marię Sławomira Malinowicz, zmarłych z rodzin Sarwa i Malinowicz + Adama  Gawron – od Krystyny Gawron + Longinę Haberka – od Teresy i Waldemara Grojec + Dorotę Żaba – od koleżanek i kolegów z pracy męża z firmy FAGUMIT + Daniela Stempel – od pracowników  obsługi Szkoły Podstawowej w Charsznicy + Aleksandra Koniecznego – od wnuczki Agnieszki z rodz. + Henryka Grzebinoga – od sąsiadów Pałków. + Marię Jakubowską w 8 r. śm. – od córki z rodz. + Józefa Danutę Kwiatkowskich – od syna z rodz.

Godz.11.30 + ZA PARAFIAN

Godz.11.30 + Grzegorza Józkowicza w 22  r. śm. i Piotra Dudka

Godz.15.30 GORZKIE ŻALE

Godz.16.00 + Annę w 14 r. śm. Krzysztofa w 3 r. śm. KOŁODZIEJ

Godz.16.00 + Mieczysława Agnieszkę Błaut, Konstancję Mieczysława Żak, Olę Bomba

PONIEDZIAŁEK 11 MARCA

Godz.O7.00+ Ks. Jana SZKOCA – od Magdaleny i Adama z rodz.

Godz.08.00 – Nauki dla kl. I-IV

Godz.10.00 – Nauki dla kl. V-VIII

Godz.15.00+ Henryka Aleksandrę DELA, Jana Mariannę PODSIADŁO, Annę Franciszka SAJDAK oraz zm. z rodz. KURCZEK

Godz.17.00 +Anetę Małgorzatę Zdzisława PAPAJ, Magdalenę BŁAUT