INTENCJE

INTENCJE  MSZALNE 17 MARCA 2024

NIEDZIELA 17 MARCA

Godz.08.00 + Marię Zbigniewa WOLNYCH, Genowefę Stanisława WOLNYCH, Julię Franciszka KAŁWÓW, Helenę Edwarda BŁAUTÓW, Ewę BŁAUT, Tomasza Wiesława CZERNIKIEWICZ

Godz.09.45Msza wspólnao zdrowie i bł Boże: – Za Ofiarodawców i Dobrodziejów naszej Parafii; – dla Kingi i Kamila Koniecznych; – W 18 r. urodzin Jakuba Złotorowicza – od rodziców, brata i rodziny; – Do M.B. i Ojca Pio o zdrowie i odzyskanie mowy dla Wandy; – W 6 r. urodzin Kamila

Godz.11.30 +Mariannę ŻABA – od rodz. Wieczorków

Godz.15.30 GORZKIE ŻALE

Godz.16.00 + Władysławę Teodora DELÓW

PONIEDZIAŁEK 18 MARCA

Godz.16.00 + Henryka GRZEBINOGA –od córki Agaty z mężem

Godz.16.30 + Łukasza SĘK – od siostry ciotecznej Sylwii i Sławomira

WTOREK 19 MARCA

Godz.16.00 + Genowefę Józefa KONIECZNYCH, Zdzisława Alfredę KMITA, Katarzynę Franciszkę MADEJ  

Godz.16.30 + Józefa ROMANKA, Annę Jana ROMANKÓW, Anielę Franciszka FILUS

ŚRODA 20 MARCA

Godz.16.00 + Mirosławę BŁAUT w 3 r. śm. – od męża i dzieci

Godz.16.30 + Władysława w 31 r. śm, Annę w 35 r. śm. GARLICKICH – od syna Wojciecha z rodziną i zmarłego Czesława SYGUŁĘ

CZWARTEK 21 MARCA

Godz.16.00 + Henryka GRZEBINOGĘ – od córki Małgorzaty z rodz.

Godz.16.30 + Łukasza SĘK – od chrzestnego z rodz.

PIĄTEK 22 MARCA

Godz.15.30 – DROGA KRZYŻOWA

Godz.16.00 + Henryka KOWALCZYKA – od rodz. Kuc, Toboła, Telka

Godz.16.30 + Kazimierza WÓJCIKA – od rodz. Wywiał z Zarszyna

Godz.20.00 -NOCNA DROGA KRZYŻOWA

SOBOTA 23 MARCA

Godz.16.00 + W 70 r. ur. Zdzisława

Godz.16.30 + Kazimierę Józefa GLANOWSKICH

NIEDZIELA 24 MARCA

Godz.08.00 + Bronisławę Franciszka Marię Mariana Janinę BIELACHÓW

Godz.09.45Msza zbiorowa za Zmarłych: + Elżbietę Ciuła – od męża + Pawła Wołkowskiego + Henryka Eugenię Stanisława Błautów, Zofię Aleksandra Piotra Filusów, zm. z tych rodzin i dusze czyśćcowe + Mariannę Lucjana Jaros, Beatę Kyzioł, Zofię Władysława Ryszarda Władysława Grzelak + Krystynę Kaczmarską i w 4 r. śm. Adama Kaczmarskiego + Helenę Bartłomieja Marię Krzysztofa Kotnis Stanisława Waldemara Krystynę Szarek Mariannę Władysława Murowanych + W 10 r. śm. Stanisława Manczarskiego + Genowefę tanisława Annę Misiek, Antoninę Stanisława Tadeusza Prządo + Zofię Józefa Niedziela + Henryka Stefana Zuzannę Krzysztoforskich, Helenę Stanisława Kulak, Józefę Władysława Dynaś, zmarłych z rodz. Krzysztoforskich i Dynasiów + Wiktorię Izydora Kwapińskich, Katarzynę Pawła Mieczysława Kazimierza Seweryn i zm. z tych rodzin + Annę Jana Żebrak, Pelagię Tadeusza Wawrzyńca Żebro, Mirosławę Błaut, Wita Kurczek + Adama Gawrona – od Jadwigi i Stanisława Kowalskich + Longinę Habera – od KGW Wierzchowisko + Dorotę Żaba – od koleżanki Grażyny z mężem + Daniela Stempel – od pracowników Szkoły Podstawowej w Szreniawie + W 9 r. śm. Cecylii Habryn, Józefa Anielę Władysława Aleksandra Mariana Habrynów, Zofię Zuzannę Annę Kazimierza Jana Janinę Stanisława Gabriela Widachów, Janinę Bolesława Marię Józefa Zająców, Mikołaja Katarzynę Witosów, Elżbietę Szwaja, Józefa Grojca i Dusze Czyśćcowe.

Godz.11.30 – Msza urodzinowa w intencji Mileny i Maksymiliana Palusińskich – o Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

Godz.15.30 GORZKIE ŻALE

Godz.16.00 + Stanisława DELA – od żony

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.