17 MARCA 2024r.

1. Dziś piąta Niedziela Wielkiego Postu. Jutro rozpoczyna się ogólnopolska Nowenna w intencji Ojczyzny, zgody narodowej i poszanowania życia ludzkiego.

2. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne – Droga Krzyżowa w najbliższy piątek
o godz. 15.30, a Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedziele o godz. 15.30.
W piątek o godz. 20.00 rozpocznie się Mszą św. Nocna Droga Krzyżowa przez miejscowości naszej parafii.

3. Do kosza przy bocznym ołtarzu można przynosić dary, które posłużą do przygotowania paczek na święta dla potrzebujących z naszej parafii. W ramach jałmużny wielkopostnej można składać trwałe produkty jak mąka, cukier, olej, konserwy, środki czystości itp. Dostarczymy je z życzeniami przed Wielkanocą.

4. Dziękujemy za czynny udział w renowacji Misji Świetych.

5. W wejściu do świątyni został wyeksponowany krzyż. Zachęcamy do jego adorowania. Do skarbony można złożyć ofiarę na Ciemnicę i Grób Boży.

6. Na stelażu można zawieszać krzyże, które są znakiem naszych postanowień i wyrzeczeń wielkopostnych. Zachęcamy szczególnie dzieci.

7. Zapowiedzi przedślubne: Przemysław Mentel zam. w naszej parafii i Sylwia Pułka zam. w Gołczy zap. 1

8. W zakrystii można nabyć Baranki Wielkanocne w cenie 10 zł.

9. Życzymy błogosławieństwa Bożego na każdy dzień. Szczęść Boże!