INTENCJE

INTENCJE  MSZALNE 24 MARCA 2024

NIEDZIELA 24 MARCA

Godz.08.00 + Bronisławę Franciszka Marię Mariana Janinę BIELACHÓW

Godz.09.45Msza zbiorowa za Zmarłych: + Elżbietę Ciuła – od męża + Pawła Wołkowskiego + Henryka Eugenię Stanisława Błautów, Zofię Aleksandra Piotra Filusów, zm. z tych rodzin i dusze czyśćcowe + Mariannę Lucjana Jaros, Beatę Kyzioł, Zofię Władysława Ryszarda Władysława Grzelak + Krystynę Kaczmarską i w 4 r. śm. Adama Kaczmarskiego + Helenę Bartłomieja Marię Krzysztofa Kotnis Stanisława Waldemara Krystynę Szarek Mariannę Władysława Murowanych + W 10 r. śm. Stanisława Manczarskiego + Genowefę tanisława Annę Misiek, Antoninę Stanisława Tadeusza Prządo + Zofię Józefa Niedziela + Henryka Stefana Zuzannę Krzysztoforskich, Helenę Stanisława Kulak, Józefę Władysława Dynaś, zmarłych z rodz. Krzysztoforskich i Dynasiów + Wiktorię Izydora Kwapińskich, Katarzynę Pawła Mieczysława Kazimierza Seweryn i zm. z tych rodzin + Annę Jana Żebrak, Pelagię Tadeusza Wawrzyńca Żebro, Mirosławę Błaut, Wita Kurczek + Adama Gawrona – od Jadwigi i Stanisława Kowalskich + Longinę Habera – od KGW Wierzchowisko + Dorotę Żaba – od koleżanki Grażyny z mężem + Daniela Stempel – od pracowników Szkoły Podstawowej w Szreniawie + W 9 r. śm. Cecylii Habryn, Józefa Anielę Władysława Aleksandra Mariana Habrynów, Zofię Zuzannę Annę Kazimierza Jana Janinę Stanisława Gabriela Widachów, Janinę Bolesława Marię Józefa Zająców, Mikołaja Katarzynę Witosów, Elżbietę Szwaja, Józefa Grojca i Dusze Czyśćcowe + Zofię Lewandowską – od Łucji i Bogusława Bałazy z rodz. + Józefa Rolka.

Godz.11.30 – Msza urodzinowa w intencji Mileny i Maksymiliana Palusińskich – o Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

Godz.15.30 GORZKIE ŻALE

Godz.16.00 + Stanisława DELA – od żony

PONIEDZIAŁEK 25 MARCA

Godz.18.00 + Pawła KRUSZEC – od żony dzieci i rodziców

Godz.18.30 + Zdzisława MALINOWSKIEGO – w 4 r. śm.

WTOREK 26 MARCA

Godz.18.00 + Władysławę Stanisława Jana Adama Grażynę JĘDRZEJCZYKÓW, Genowefę Stanisława Andrzeja MICYKÓW

Godz.18.30 + Łukasza SĘK – od cioci Elżbiety z Olkusza

ŚRODA 27 MARCA

Godz.18.00 + Henryka KOWALCZYKA – od rodz. Wizińskich

Godz.18.30 + Zygmunta PIETRZYKA – od Wacława Alberta i Katarzynę Garus z rodzinami.

CZWARTEK 28 MARCA

Godz.18.00 + Marię CZOP – w 4 r. śm., Kazimierza ĆWIKA, zm. z rodz. Rusków i Ćwików

Godz.18.00 + Stanisława w 2 r. śm. i Mariannę w 8 r. śm. GWIAZDÓW

PIĄTEK 29 MARCA

Godz.17.15 – DROGA KRZYŻOWA

Godz.18.00 – LITURGIA WLK. PIĄTKU

SOBOTA 30 MARCA

Godz.18.00 + Mariana SZWAGRZYKA, jego rodziców, Jana i Annę DZIEDZICÓW

Godz.18.00 + Wojciecha WAŚNIOWSKIEGO – od córki Justyny z mężem i dziećmi

NIEDZIELA 31 MARCA

Godz.06.00 – Za Parafian

Godz.09.45 + Jacka Stanisława ŻABA, zm. z rodz. Dziedziców i Żabów

Godz.11.30 + Genowefę Stanisława NOWAK, Helenę Stanisława Andrzeja SERWATKÓW, Elżbietę Aleksandra WÓJCICKICH i dziadków Serwatków Nowaków Żabów i Rusków.

Godz.16.00 + Małgorzatę KRÓL – od męża.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.