INTENCJE

INTENCJE  MSZALNE 07 KWIETNIA 2024

NIEDZIELA 07 KWIETNIA

Godz.08.00 – W podziękowaniu za otrzymane Łaski w 18 r. urodzin

Godz.09.45 + Alinę Stanisława Rozalię Hilarego Kazimierza SOJKA, Bronisława Annę Bronisława Grzegorza Kazimierza RUSNARCZYK, Irenę Edwarda Wiesława Danutę GAJOWIEC, Teresę Piotra BRZYCHCY, Zenobię Roberta GAWRON, Rafała KUŚNIEREK, Teresę STANISZ, Grażynę SAJDAK, Beatę BANACH, Ignacego TYRKA, Annę Jana PADŁO, Zdzisława BOLISĘGA, Longinę FORWAL, Jana Janinę – Marię PAWLIK, Helenę Aleksandra MATACZ, Dusze czyśćcowe.

Godz.11.30 – Za Parafian

Godz.11.30 + Grzegorza JOZKOWICZA i Piotra DUDKA

Godz.16.00 + Stanisławę Rafała KARPIŃSKICH

PONIEDZIAŁEK 08 KWIETNIA

Godz.18.00 + Łukasza SĘK – od Sławka Żaka z rodz.

Godz.18.30 + Urszulę KOŁODZIEJ – od kolegów Michała z Wierzchowiska

WTOREK 09 KWIETNIA

Godz.18.00 + Kazimierza WÓJCIKA – od rodz. Rachwał

Godz.18.30 + Zygmunta PIETRZYKA – od córki Anny z mężem i rodz.

ŚRODA 10 KWIETNIA

Godz.18.00 + Krystynę GARUS – od rodz. Makowskich

CZWARTEK 11 KWIETNIA

Godz.18.00 + Kazimierza WÓJCIKA – od Józefa Nasiek z rodz.

PIĄTEK 12 KWIETNIA

Godz.18.00 + Łukasza SĘK – od rodz. Sułkowskich i Cieślików

SOBOTA 13 KWIETNIA

Godz.18.00 + Adelę i Adolfa JĘDRZEJCZYK w rocznicę śm. Stanisława JĘDRZEJCZYKA Jana WÓJCIKA, Janinę Henryka KAŁWA

Godz.18.30 + Wiesława w 2 r. śmierci – od żony z dziećmi i rodzinami

NIEDZIELA 14 KWIETNIA

Godz.08.00 + Helenę Szymona Zofię Zdzisława PASICH, Bronisławę Wincentego GROJCÓW

Godz.09.45 Msza zbiorowa za Zmarłych+ Elżbietę Ciuła – od męża + Sławomira Tadeusza Marię Malinowicz, Leona Barbarę Sarwa, zm. z rodz. Sarwa i Malinowicz + Wiesława Kwiatkowskiego w r. śm. – od syna Dawida z Eweliną + Henrykę w 3 r. śm. i Aleksego Musiał + W 20 r. śm. Janiny Bijak, Stefana Tadeusza Bijak, Juliannę Michała Jadwigę Musiał + Aleksandra Koniecznego – od wnuczki Agaty z córką Julią + Bronisławę Franciszka Marię Mariana Janinę Bielach + Jana Marię Kmitów, Stanisława Władysławę Kowalskich, Władysława Helenę Zarzyckich + Władysława Mieczysława Król, Andrzeja Królik w 4 r. śm. Mariannę Antoniego Królik + Danutę Latos – od córki Wandy z rodzinami + Tadeusza Mąkę + Adama Gawrona – od siostry Aleksandry + Alinę Mucha – od koleżanek i kolegów z firmy SUMIRIKO POLAND ze zmiany A. + Marię Chojnacką – od rodz. Bałazych i Ewy Kołodziej.

Godz.11.30 – Za Parafian

Godz.11.30 – O zdrowie, bł. Boże, opiekę M.B. dla Franka i Michała z okazji urodzin.

Godz.16.00 + W 3 r. śm. Wiesławy Brodzińskiej.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.