OGŁOSZENIA

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

07 KWIETNIA 2024r.

1. Dziś Niedziela Miłosierdzia Bożego. Po każdej Mszy Św. adoracja Najświętszego Sakramentu.

2. Dziękujemy za uczestnictwo w Triduum Paschalnym, oraz Procesji Rezurekcyjnej: Służbie Liturgicznej, Strażom Pożarnym, Paniom niosącym feretrony oraz Wszystkim zaangażowanym w pomoc przy obchodach Triduum oraz Świąt Zmartwychwstania.

3. Zapowiedzi przedślubne: Michał Kozioł zam. w Wolbromiu i Natalia Krawiec zam. w naszej parafii zap. 2

4. Prosimy w sobotę na godz. 09.00 mieszkańców Sulisławic o posprzątanie kościoła, oraz rozebranie Grobu Bożego i Ciemnicy. Prosimy zabrać ze sobą grabie, szczotki do zamiatania na zewnątrz oraz rydle.

5. Życzymy błogosławieństwa Bożego na każdy dzień. Szczęść Boże!

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.