INTENCJE  MSZALNE 14 KWIETNIA 2024

NIEDZIELA 14 KWIETNIA

Godz.08.00 + Helenę Szymona Zofię Zdzisława PASICH, Bronisławę Wincentego GROJCÓW

Godz.09.45 Msza wspólna za zmarłych: + Elżbietę Ciuła – od męża + Sławomira Tadeusza Marię Malinowicz, Leona Barbarę Sarwa, zm. z rodz. Sarwa i Malinowicz + Wiesława Kwiatkowskiego w r. śm. – od syna Dawida z Eweliną + Henrykę w 3 r. śm. i Aleksego Musiał + W 20 r. śm. Janiny Bijak, Stefana Tadeusza Bijak, Juliannę Michała Jadwigę Musiał + Aleksandra Koniecznego – od wnuczki Agaty z córką Julią + Bronisławę Franciszka Marię Mariana Janinę Bielach + Jana Marię Kmitów, Stanisława Władysławę Kowalskich, Władysława Helenę Zarzyckich + Władysława Mieczysława Król, Andrzeja Królik w 4 r. śm. Mariannę Antoniego Królik + Danutę Latos – od córki Wandy z rodzinami + Tadeusza Mąkę + Adama Gawrona – od siostry Aleksandry + Alinę Mucha – od koleżanek i kolegów z firmy SUMIRIKO POLAND ze zmiany A. + Marię Chojnacką – od rodz. Bałazych i Ewy Kołodziej + Krzysztofa Midro – od sąsiadów Jankowskich, Turków i Mrówków. + Dorotę Żaba – od koleżanek i kolegów z pracy męża z firmy Fagumit Wolbrom, + Urszulę Łukasza Zygmunta Kołodziej – od Ewy i Mateusza Kołodziej, + Marię Chojnacką – od córki Aliny z rodz. + Mariusza Dubrownik – od koleżanek i kolegów Małgorzaty z Przybysławic.

Godz.11.30 – Za Parafian

Godz.11.30 – O zdrowie, bł. Boże, opiekę M.B. dla Franka i Michała z okazji urodzin.

Godz.16.00 + W 3 r. śm. Wiesławy Brodzińskiej.

PONIEDZIAŁEK 15 KWIETNIA

Godz.18.00+ Marię Józefa Krystynę Bolesława BIELAŃSKICH, Balbinę Franciszka KONIECZNYCH

Godz.18.30 +Alinę JAROS – od męża

WTOREK 16 KWIETNIA

Godz.18.00+Bronisławę Stanisława CENCKÓW, Danutę Zdzisława KONIECZNYCH, Jacka i Grzegorza KONIECZNEGO

Godz.18.30 +Henryka Grzebinoga – od córki Ewy z rodz.

ŚRODA 17 KWIETNIA

Godz.18.00+ Łukasza SĘK – od rodz. Piątek z Porąbki

Godz.18.30 +Kazimierza Wójcika – od syna z żoną i dziećmi.

CZWARTEK 18 KWIETNIA

Godz.18.00+ W 5 r. śm. Wiesława MAGIELSKIEGO, Wandę Eugeniusza NOWAK, Lucjana SŁOWIŃSKIEGO

Godz.18.30+Henryka Grzebinoga – od swatki Stanisławy z Porąbki.

PIĄTEK 19 KWIETNIA

Godz.18.00+ Katarzynę Stanisława WOJTAL i Krzysztofa MISIEK

Godz.18.30 +Czesława i Alinę MUCHÓW – od dzieci i wnuków

SOBOTA 20 KWIETNIA