INTENCJE 

INTENCJE  MSZALNE 21 – 28 KWIETNIA 2024

NIEDZIELA 21 KWIETNIA

Godz.08.00 + Irenę Józefa SOSKÓW, zm. z rodz. Wróblów i Sosków

Godz.09.45 Msza zbiorowa o zdrowie i bł. Boże dla: – Piotra Kucharskiego – od dziadków; Mikołaja w 18 r ur i Moniki w 40 r. urodzin; – Stanisława Dziury w 90 r. ur. – od córki z rodziną; – w 80 r. urodzin Jerzego o zdrowie i bł. Boże – od żony; – W 3o r. ślubu Agaty i Wojciecha – int. od dzieci; – W 30 r. ur. Artura; – o zdrowie i bł. Boże w 18 r. urodzin Piotra Kucharskiego – od rodziców i braci; dla Agnieszki w 13 r. urodzin; O zdrowie i bł. Boże dla Jerzego Bryły z racji urodzin; o zdrowie i bł. Boże dla ks. Kazimierza Syrka.

Godz.11.30 – Za Parafian

Godz.11.30 + Mieczysława GROJEC w 20 r. śm. i Jolantę GROJEC

Godz.16.00 – O zdrowie, bł. Boże dla Dominika Birlet, Kingi Birlet i Jakuba Habryn – od dziadków Habryn

PONIEDZIAŁEK 22 KWIETNIA

Godz.18.00 + Henryka GRZEBINOGA – od swatki Heleny

Godz.18.30 + Henryka KOWALCZYKA – od wnuczków Damiana Klaudii i Gabrysi

WTOREK 23 KWIETNIA

Godz.18.00 – W 80 r. urodzin Zofii

Godz.18.30 + Wojciecha WAŚNIOWSKIEGO – od Biura Wystaw Artystycznych i Towarzystwa Przyjaciół Sztuki w Miechowie.

ŚRODA 24 KWIETNIA

Godz.18.00 + Henryka GRZEBINOGA – od swatki Zofii z rodz.

Godz.18.30 + Henryka MENTEL – od wnuczki Iwony z mężem Kamilem

CZWARTEK 25 KWIETNIA

Godz.18.00 + Henrykę CUCH – od sąsiadów z Gajówki

Godz.18.30 + Wandę NOWAK – od wnuka Łukasza z rodz.

PIĄTEK 26 KWIETNIA

Godz.18.00 + Henryka KOWALCZYKA – od Iwony i Jacka Błaut z rodz.

Godz.18.30 – W 90 r. ur. Stanisława  – w podziękowaniu za otrzymane Łaski z prośbą o Zdrowie i bł. Boże w dalszym życiu

SOBOTA 27 KWIETNIA

Godz.13.00 CHRZEST

Godz.18.00 + Dariusza CHRABĄSZCZA w 3 r. śm. i Kazimierę CHRABĄSZCZ w 1 r. śm.

Godz.18.30 + W 10 r. śm. Teofilii OLEKSY, Zygmunta, Stanisławy Feliksa Oleksych

NIEDZIELA 28 KWIETNIA

Godz.08.00 + Piotra i Eleonorę BOGACZ

Godz.09.45 Msza zbiorowa za zmarłych: + Aleksandra Koniecznego – od prawnuczki Klaudii z rodz. + Katarzynę Kowalik i Marina Kowalik + Dorotę Żaba – od koleżanek i kolegów z pracy męża z firmy FAGUMIT Wolbrom + Lucynę Pielka – od siostry Jadwigi z rodz. + Mariusza Dubrownika – od brata Aleksandra i chrześnicy Klaudii + Krzysztofa Midro – od rodz. Kwiatkowskich i Pałków + Marię Chojnacką – od córki Krystyny z mężem + Alinę Mucha – od zakładu pogrzebowego Ogród Snów + Danutę Latos – od zięcia Sławomira Szlęk + Urszulę Kołodziej – od koleżanki Jadwigi + Zofię Barczyk – od sąsiadów Błaut i Złotorowicz. + Adama Gawron od Agnieszki i Adama Micuła.

Godz.11.30 – O zdrowie i bł. Boże dla Julii w 18 r. urodzin

Godz.16.00 + Henryka KWIATKOWSKIEGO – w rocznicę śm. Stanisławę KWIATKOWSKĄ, Marię Annę Walentego KONIECZNYCH, Annę Józefa KWIATKOWSKICH – od rodziny.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.