OGŁOSZENIA

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

28 KWIETNIA 2024r.

1. Dziś piąta Niedziela Wielkanocna.

2. Rozpoczynamy miesiąc maj. Zapraszamy na Nabożeństwa Majowe codziennie o godz. 18.00, a w niedziele i święta po Mszy o godz. 16.00.

3. W piątek, 3 maja obchodzimy Uroczystość NMP Królowej Polski. Zapraszamy na Msze Święte jak w każdą niedzielę, a dodatkowo o godzinie 14.00 odbędzie się Msza Święta w remizie OSP w Lgocie Wlk.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w piątek w trakcie Mszy, a wyjazd do chorych odbędzie się w sobotę po godz. 09.00. Zapraszamy do zgłaszania chorych w zakrystii.


5. W przyszłą Niedzielę o godz. 09.45 odbędzie się Msza święta w intencji strażaków z naszej parafii oraz całej gminy Gołcza.

6.  Zapowiedzi przedślubne: Wojciech Pałka zam. w Gołaczewach i Żaneta Mikuła zam. w naszej parafii zap. 2; Kamil Mucha zam. w naszej parafii i Paulina Stryszowska zam. w Wieliczce zap. 2; Grzegorz Żebrak zam. parafia Tczyca i Aleksandra Skóra zam. w naszej parafii zap. 1; Jacek Czekaj zam. w parafii Miechów i Karolina Szarek zam. w naszej parafii zap. 1; Dominik Madej zam. w naszej parafii i Anna Korbaś zam. w Szczucinie zap. 1

7. W związku z koniecznością wykonania posadzki i innych prac na starej plebanii została wysłana lista. Dziękujemy za wszelkie ofiary na ten cel. Prosimy sołtysów o koordynację.

8.  Dziękujemy 7 mieszkańcom Sulisławic za posprzątanie kościoła wraz z otoczeniem oraz za wystrój świątyni.

9. Życzymy błogosławieństwa Bożego na każdy dzień. Szczęść Boże!

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.