INTENCJE

INTENCJE  MSZALNE 05 MAJA 2024

NIEDZIELA 05 MAJA

Godz.08.00 + Tomasza Wiesława CZERNIKIEWICZ, Julię Franciszka KAŁWÓW, Marię Stanisława CZERNIKIEWICZ, Marię Zbigniewa WOLNYCH

Godz.09.45 – W intencji Ochotniczych Straży Pożarnych z naszej Parafii i Gminy

GOŁCZA

Godz.11.30 – ZA PARAFIAN

Godz.11.30+ W 4. rocznicę śmierci Zdzisława BOCHEŃSKIEGO

Godz.14.00 – Poświęcenie pól PODLESICE II

Godz.16.00 + Jana SZATANA w 7 r. śm.

Po Mszy Świętej NABOŻEŃSTWO MAJOWE

Godz. 17.00 – Poświęcenie pól MARIANÓW

PONIEDZIAŁEK 06 MAJA

Godz.17.30 + Henryka GRZEBINOGA – od koleżanek z pracy córki Małgorzaty

Godz.17.30 +Krystynę KACZMARSKĄ – od syna Marka

Godz.18.30 – O szczęśliwe rozwiązanie dla Klaudii

Godz.18.30 + Henryka KOWALCZYKA – od pracowników restauracji KOJOT

WTOREK 07 MAJA

Godz.17.30 + Kazimierza WÓJCIKA – od siostrzeńca Jacka z rodz.

Godz.17.30 +Wandę NOWAK – od Zofii Pierścionek z rodz.

Godz.18.00–  NABOŻEŃSTWO MAJOWE

Godz.18.30 + Mieczysława WÓJCIKA w 29 r. śm. i Bogumiłę WÓJCIK w 7 r. śm.

Godz.18.30 + Andrzeja SERWATKĘ – od Dyrekcji i pracowników z firmy WOLMOT

ŚRODA 08 MAJA

Godz.17.30 + Zygmunta PIETRZYKA – od syna Witolda z żoną i rodziną

Godz.17.30 +Waldemara FILUS  w 1 r. śm. – od Andrzeja Filus z żoną i synem

Godz.18.00– NABOŻEŃSTWO MAJOWE

Godz.18.30 +Helenę Stanisława BŁAUT, Genowefę Józefa Stanisława Rafała KONIECZNYCH, Lucynę PIOTROWSKĄ

Godz.18.30 + Krystynę GARUS – od Wandy Anny Witolda i Barbary Pietrzyk z rodzinami

CZWARTEK 09 MAJA

Godz.17.30 + Henryka GRZEBINOGA – od pracowników firmy EXPOZYTOR

Godz.17.30 +Dorotę ŻABA – od koleżanek z pracy

Godz.18.00–  NABOŻEŃSTWO MAJOWE

Godz.18.30 +Juliannę Stanisława MARCINKOWSKICH oraz za zmarłych z rodziny Perków i Marcinkowskich

Godz.18.30 + Henryka KOWALCZYKA – od Elżbiety i Tadeusza Muchów

PIĄTEK 10 MAJA

Godz.17.30 + Kazimierza WÓJCIKA – od Marii Idzik z rodziną

Godz.17.30 +Krystynę KACZMARSKĄ – od córki Haliny z rodz.

Godz.18.00–  NABOŻEŃSTWO MAJOWE

Godz.18.30 +Józefa Jana Bronisława Feliksę KONIECZNYCH, Zofię Wincentego Jana WRÓBLÓW

Godz.18.30 + Andrzeja SERWATKĘ – od chrześnicy Eweliny z rodz.

SOBOTA 11 MAJA

Godz.17.00 + Kazimierę Ignacego MARCZEWSKICH

Godz.17.30 – W 3 r. ur. Zosi

Godz.18.30 – W 75 r. urodzin Marty Bryła

NIEDZIELA 12 MAJA

Godz.08.00 + Zofię, Henryka MENTEL

Godz.09.45 – Msza wspólna za zmarłych: + Za zmarłe członkinie z KŻR pani Papaj + Teresę Stanisława Łągiewka, Genowefę Jana Cudak, Adama Filus, Jadwigę Cudak + Zofię Mieczysława Krawczyk, Juliannę Władysława Koniecznych + W 10 r. śm. Danuty Tabak, W 36 r. śm. Edwarda Tabak + Marię Henryka Jankowskich, Józefę Bronisława Lewandowskich + Janinę Stefana Tadeusza Zofię Antoniego Bijak, Feliksa Janus i jego ojca Juliannę Jadwigę Michała Musiał, Henrykę Skóra + Leokadię Józefa Ławik, Katarzynę Jana Wolnych + Alicję Adolfa Bogusława Kuc + Aleksandra Koniecznego – od prawnuczki Wiktorii z Adrianem + Stanisława Banyś, Stanisława Delę + W 30 r. śm. Janiny Maciora i Ryszarda Maciora + Dorotę Żaba – od koleżanek i kolegów z pracy męża z firmy FAGUMIT WOLBROM + Lucynę Pielka – od Magdaleny i Michała Makowskich z dziećmi + Mariusza Dubrownika – od sąsiadów z loku z Trzebienic + Marię Chojnacką – od wnuczka Mariusza z Anetą + Danutę Latos – od rodz. Ziołów + Marię i Michała Dzieża, Marię Andrzeja Dziedzic + Genowefę Zygmunta Janus, Mariannę Bronisława Micyków, Krzysztofa Midro + Bronisławę Stefana Mariana Muchów, Janinę Stanisława Wróblów + W 10 r. śm. Łucji, 6 r. śm. Henryka Kuc i Henryka Jędrzejczyka + Eugeniusza Andrzeja Dorotę Katarzynę Józefa Kuc, Honoratę Stanisława Mieczysława Lidię Stanisława Jadwigę Sypień, Józefę Andrzeja Piotra Toboła, Janusza Kaczyńskiego, Elżbietę Stanisława Habryn + Janinę Henryka Kwiatkowskich, Genowefę Bolesława Micyk + Cecylię Sławiec – od wnuczki Karoliny z rodz. + Wiktorię Izydora Kwapińskich + Mariana Bogusława Władysława Ziołowicz, Joannę Ziołowicz w 31 r. śm. Stanisławę Ambrożkiewicz w 13 r. śm. Stanisława Ambrożkiewicza, Andrzeja Muchę, Danutę Pernal w 4 r. śm. + Alinę Stanisława Sojka, Bronisława Rusnarczyka.

Godz.11.30+ Lucynę PACIA – od brata Ryszarda z rodziną

Godz.14.00 – Poświęcenie pól PODLESICE I