05 MAJA 2024r.

1. Dziśszósta Niedziela Wielkanocna. Niedziela adoracyjna.

2. Zapraszamy na Nabożeństwa Majowe codziennie o godz. 18.00, a w niedziele i święta
po Mszy o godz. 16.00.

3. Dziś o godz. 09.45 odbędzie się Msza święta w intencji strażaków z naszej Parafii oraz całej Gminy Gołcza.

4. W środę uroczystość św. Stanisława – głównego patrona Polski. Módlmy się
w intencji naszej Ojczyzny oraz ks. biskupa Artura Ważnego obejmującego posługę pasterza Diecezji Sosnowieckiej.

5.W piątek rozpoczynamy nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

6. Spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do Sakramentu Pokuty i I Komunii Świętej
w niedzielę 12 maja po Mszy o godz. 11.30.

7. Zapowiedzi przedślubne: Wojciech Pałka zam. w Gołaczewach i Żaneta Mikuła zam. w naszej parafii zap. 3; Kamil Mucha zam. w naszej parafii i Paulina Stryszowska zam. w Wieliczce zap. 3; Grzegorz Żebrak zam. parafia Tczyca i Aleksandra Skóra zam. w naszej parafii zap. 2; Jacek Czekaj zam. w parafii Miechów i Karolina Szarek zam. w naszej parafii zap. 2; Dominik Madej zam. w naszej parafii i Anna Korbaś zam. w Szczucinie zap. 2; Bartosz Kluchciński zam.
w Krakowie i Agnieszka Sutor zam. w naszej parafii zap. 1

8. Prosimy mieszkańców Adamowic w sobotę na godz. 09.00 o posprzątanie kościoła
oraz otoczenia.

9. Są jeszcze miejsca na pielgrzymkę autokarową 18 maja trasą: Święta Anna, Gidle, Jasna Góra, Dolina Miłosierdzia. Zapisy w zakrystii.

10. 1 czerwca nasza Parafia wraz z Gminą Gołcza organizuje na stadionie
w Przybysławicach Dzień Dziecka. Zapraszamy do udziału, a osoby mogące pomóc do włączenia się w tę inicjatywę.

11. Serdeczne Bóg Zapłać za ofiarność. Na remonty w parafii zebrano:

Trzebienice od 64 rodzin 4690zł

Sulisławice od 92 rodzin 6850zł

12. Dziękujemy OSP Szreniawa i OSP Lgota Wlk. za skoszenie trawy na skarpie
i zmycie parkingu.

13.Poświęcenie pól 12 maja – godz. 14.00 – PODLESICE I.

godz. 17.00 – Sulisławice.

14. Życzymy błogosławieństwa Bożego na każdy dzień. Szczęść Boże!