INTENCJE

INTENCJE  MSZALNE 12 MAJA 2024

NIEDZIELA 12 MAJA

Godz.08.00 + Zofię Henryka MENTEL

Godz.09.45 Msza wspólna za zmarłych: + Za zmarłe członkinie z KŻR pani Papaj + Teresę Stanisława Łągiewka, Genowefę Jana Cudak, Adama Filus, Jadwigę Cudak + Zofię Mieczysława Krawczyk, Juliannę Władysława Koniecznych + W 10 r. śm. Danuty Tabak, W 36 r. śm. Edwarda Tabak + Marię Henryka Jankowskich, Józefę Bronisława Lewandowskich + Janinę Stefana Tadeusza Zofię Antoniego Bijak, Feliksa Janus i jego ojca Juliannę Jadwigę Michała Musiał, Henrykę Skóra + Leokadię Józefa Ławik, Katarzynę Jana Wolnych + Alicję Adolfa Bogusława Kuc + Aleksandra Koniecznego – od prawnuczki Wiktorii z Adrianem + Stanisława Banyś, Stanisława Delę + W 30 r. śm. Janiny Maciora i Ryszarda Maciora + Dorotę Żaba – od koleżanek i kolegów z pracy męża z firmy FAGUMIT WOLBROM + Lucynę Pielka – od Magdaleny i Michała Makowskich z dziećmi + Mariusza Dubrownika – od sąsiadów z loku z Trzebienic + Marię Chojnacką – od wnuczka Mariusza z Anetą + Danutę Latos – od rodz. Ziołów + Marię i Michała Dzieża, Marię Andrzeja Dziedzic + Genowefę Zygmunta Janus, Mariannę Bronisława Micyków, Krzysztofa Midro + Bronisławę Stefana Mariana Muchów, Janinę Stanisława Wróblów + W 10 r. śm. Łucji, 6 r. śm. Henryka Kuc i Henryka Jędrzejczyka + Eugeniusza Andrzeja Dorotę Katarzynę Józefa Kuc, Honoratę Stanisława Mieczysława Lidię Stanisława Jadwigę Sypień, Józefę Andrzeja Piotra Toboła, Janusza Kaczyńskiego, Elżbietę Stanisława Habryn + Tadeusza Mąkę + Janinę Henryka Kwiatkowskich, Genowefę Bolesława Micyk + Cecylię Sławiec – od wnuczki Karoliny z rodz. + Wiktorię Izydora Kwapińskich + Mariana Bogusława Władysława Ziołowicz, Joannę Ziołowicz w 31 r. śm. Stanisławę Ambrożkiewicz w 13 r. śm. Stanisława Ambrożkiewicza, Andrzeja Muchę, Danutę Pernal w 4 r. śm. + Alinę Stanisława Sojka, Bronisława Rusnarczyka, w int. Bogu wiadomej.

Godz.11.30 + Lucynę PACIA – od brata Ryszarda z rodziną

Godz.14.00 – Poświęcenie pól PODLESICE I

Godz.16.00 + Stanisława ROMANKA w 6 r. śm. – od żony Wiesławy

Po Mszy Świętej NABOŻEŃSTWO MAJOWE

Godz. 17.00 – Poświęcenie pól SULISŁAWICE

PONIEDZIAŁEK 13 MAJA

Godz.17.30 +Juliannę Władysława KONIECZNYCH – od wnuczki Anny z rodz.

Godz.18.00–  NABOŻEŃSTWO MAJOWE

Godz.18.30 + Franciszka Antoniego Czesława Piotra Krystynę POLAKOWSKICH, Annę Edwarda Andrzeja RADAWIEC, Barbarę WOJTYRA, Tadeusza SKORUPĘ i panią LECHOWSKĄ

WTOREK 14 MAJA

Godz.17.30 – W 18 r. urodzin Julii PATEJ – od rodziców i całej rodziny

Godz.18.00–  NABOŻEŃSTWO MAJOWE

Godz.18.30 + Henrykę CUCH – od swatowej Barbary

ŚRODA 15 MAJA

Godz.17.30 +Władysława Michalinę Andrzejka PALSKICH, oraz zm. z rodz. Palskich
i Sajdaków

Godz.18.00– NABOŻEŃSTWO MAJOWE

Godz.18.30 + Henryka KOWALCZYKA – od Urszuli Tabaka z rodz.

CZWARTEK 16 MAJA

Godz.17.30 +Julię KOWALSKĄ, zm. z rodz. Kowalskich, Szymików oraz w pewnej intencji

Godz.18.00–  NABOŻEŃSTWO MAJOWE

Godz.18.30 +Józefa CHABA i Józefa MELERA, zm. z rodz. Chabów

PIĄTEK 17MAJA

Godz.17.30 +Lucynę Michała GARNEK, Janinę Władysława GARNEK

Godz.18.00–  NABOŻEŃSTWO MAJOWE

Godz.18.30 +Helenę Jana SEWERYN w rocznicę śmierci

SOBOTA 18 MAJA

Godz.17.30 + Aleksandrę Stanisława KAŁWA, Irenę Leszka GRZEBIELICHOWSKICH, Katarzynę Józefa GWIAZDÓW

Godz.18.00–  NABOŻEŃSTWO MAJOWE

Godz.18.30 + Wiesława WIŚNIEWSKIEGO w rocznicę śm. Mariannę Władysława WIŚNIEWSKICH, zm. z rodz. Wróblów, Krystynę Mieczysława HABÓW, Henrykę ROSA, Janinę PIECHA, Romana Jana DUDZIŃSKIEGO

NIEDZIELA 19 MAJA

Godz.08.00 +Kazimierza PIERŚCIONKA, Zofię Bolesława WRÓBLÓW, zm. z rodz. Wróblów, Habrynów i dusze czyśćcowe

Godz.09.45 – Msza zbiorowa o Zdrowie i bł. Boże: – W 5 r. ur. Amelii Goldy; – W 1 r. ur. Nikodema Ciuły – od dziadków; – W 30 r. ur. Eweliny Kwiatkowskiej – od rodziców i rodzeństwa; – W 30 r. urodzin Kingi, w 18 r. ur. Oliwii – od rodziców i brata; – W 18 r. ur. Macieja; – W intencji mieszkańców Marianowa Witowic i Sulisławic o obfite plony i urodzaje; – o zdrowie i bł. Boże dla członkiń KŻR pani Papaj

Godz.11.30+ W 10 r. śm. Władysława MENTEL, zm. z rodz. Mentlów, Stemplów, Alfredę Zygmunta Aleksandra Leopolda HERIANÓW, Mariannę Józefa Weronikę Franciszka ŻABÓW, Leokadię KORYCKĄ LISIAKIEWICZ, Janinę Mariana SAWICZÓW, Jana ŻAKA

Godz.14.00 –Poświęcenie pól LGOTA WLK.

Godz.16.00 1) + Zofię Juliana Ryszarda ŻABÓW

                   2)+ Lucynę MRÓZ-MOSKWA

Godz. 17.00 – Poświęcenie pól MAKÓW

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.