OGŁOSZENIA

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

09 CZERWCA2024r.

1. Dziś Odpust Parafialny ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Słowo Boże głosi dla nas ks. Adam Rogal. Będzie również przewodniczył Sumie odpustowej.

2. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w obchody Bożego Ciała oraz oktawy i zakończenia oktawy tejże uroczystości: dziękujemy strażakom, asyście, służbie liturgicznej, dzieciom, dziewczynkom sypiącym kwiaty, różom różańcowym, KGW i wszystkim w strojach regionalnych.

3. Dziękujemy mieszkańcom Lgoty Wielkiej, Trzebienic, Podlesic I i Podlesic II za przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało.

4.  Zapowiedzi przedślubne: Wojciech Micyk zam. w naszej parafii i Karolina Oczkowicz zam. w Antolce zap. 2; Konrad Galicki zam. Poręba Górna i Paulina Kucharska zam. w naszej parafii zap. 1;

5. Dziękujemy 12 mieszkańcom Wierzchowiska za posprzątanie kościoła wraz z otoczeniem.

6. Serdeczne podziękowania za zorganizowanie i przeprowadzenie gminno-parafialnego Dnia Dziecka: panu wójtowi Lesławowi Blasze, pani Maryli Stasiek – Mentel za świetną koordynację i zapewnienie atrakcji z ramienia Gminy Gołcza, sołectwu (p. Dorota Samek) i mieszkańcom Przybysławic za przygotowanie i uporządkowanie stadionu oraz udostępnienie remizy, Ochotniczym Strażom Pożarnym za zapewnienie porządku i bezpieczeństwa, Kołom Gospodyń Wiejskich z Lgoty Wielkiej, Trzebienic, Wierzchowiska za słodycze oraz pomoc w sprawnym posprzątaniu, pani Lidii Dobrowolskiej za poprowadzenie wydarzenia i Piotrowi za pomoc, DJowi Michałowi Kucharskiemu oraz Barbarze Kucharskiej, Stowarzyszeniu Przystań PGR z Trzebienic za animację zabaw i Białego Misia, nauczycielom ze Szkoły Podstawowej w Szreniawie, p. Markowi Rams z hurtowni napojów z Kąpiel Wielkich za sponsoring i parasole, p. Dariuszowi Kurach (Cook Service) za użyczenie ławek i parasoli, p. Michałowi Wydmańskiemu i Krzysztofowi Koniecznemu za wypożyczenie ławek, p. Piotrowi Ziołowicz, Patrykowi i Robertowi z Trzebienic za przywóz i odwóz ławek, p. Iwonie Koniecznej, Milenie, Amelii i Jakubowi Mąka za przygotowanie nagród i przeprowadzenie konkursu piosenki religijnej, pani Teresie Kuś za zorganizowanie konkursu biblijnego, p. Annie Barczyk za słodkie upominki, p. Dorocie Robakowskiej za opiekę medyczną, p. Gabrieli Maj za zbiórkę 1000 zł na fanty „Prezent dla każdego, fotografom: Weronice Madejskiej oraz Natalii Dziubdziela, panom i paniom z obsługi grila i małej gastronomii, pani Teresie Nowak, panu Mariuszowi Jajkiewicz za bryczkę i panom Grzegorzowi i Jerzemu Bryłom za kucyka, p. Marii Orłowskiej z pośrednictwa ubezpieczeniowego, Motylarni, Centrum Kultury w Gołczy, Eko-doradcy, hurtowni Warzywko z Wolbromia, p. Łukaszowi Szlęzakowi za sponsoring i vouchery, właścicielom sklepów z naszej parafii za fanty (p. Jadwiga Trzesińska-Wierzchowisko, p. Damian Rolka–Wierzchowisko, p. Przemysław Sapiechowski–Wierzchowisko, p. Katarzyna Golda–Szreniawa), Zakładom Mięsnym Barczyk z Wolbromia, Policji Miechów, piekarni „U Jacka” z Wolbromia oraz piekarni Architekton z Miechowa, firmie Saria Secanim, Wostal, EsSystemK, JanMar, p. Łukaszowi Kafel, firmie Green Lights Decor za gipsowe upominki, p. Mariuszowi Kondratowicz, składom budowlanym (Jeżówka), animatorom zabaw dla dzieci, sponsorom indywidualnym, anonimowym za przyniesione ciasta i obsłudze dmuchańców. Serdeczne „Bóg zapłać!” mieszkańcom Lgoty Wielkiej za złożenie dobrowolnej ofiary w kwocie 1250 zł; paniom, które przygotowały słodkości; dwóm paniom z KGW, które zrobiły zakupy i przygotowały stoisko obfitości oraz strażakom z OSP Lgota Wlk. za pomoc w przygotowaniach. Bóg zapłać za wszelką życzliwość i dobro!

7. W niedzielę za tydzień poświęcenie pól: ADAMOWICE & SZRENIAWA (14:00) oraz DĄBROWIEC (17:00)

8. Życzymy błogosławieństwa Bożego na każdy dzień. Szczęść Boże!

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.