INTENCJE

INTENCJE  MSZALNE 16 CZERWCA

NIEDZIELA 16 CZERWCA

Godz.08.00 + Józefa KONIECZNEGO, Janinę Romana PŁOSZAJ, Annę Zbigniewa HABRYN, dziadków Delów, Tkaczyków, Płoszajów i Koniecznych

Godz.09.45 Msza wspólna o zdrowie i bł. Boże: – dla Kacpra z okazji 18 r. urodzin; – dla pielgrzymów na Jasną Górę i ich rodzin; – w intencji mieszkańców Wierzchowiska – o dobre urodzaje; – W 40 r. urodzin Artura – od rodziców; – W 1 r. ur. Hani Dziedzic – od dziadków; – dla Antosia, Tymusia i ich rodziców oraz Aleksandry i Grzegorza; – W 5 r. ślubu Martyny i Pawła – od rodziców; – O szczęśliwe zdanie egzaminów oraz zdrowie i bł. błogosławieństwo dla córki, o zdrowie i Bożą opiekę dla mamy – W 9 r. urodzin Marcela; – W 40 r. ślubu Janiny i Juliana, oraz 60 r. urodzin Janiny.

Godz.11.30 + Zbigniewa KYZIOŁ – od córki Agaty z rodz.

Godz.11.30 + W 31 r. śm. Edwarda KWIATKOWSKIEGO i jego żonę Janinę KWIATKOWSKĄ – od córki Anny z mężem i dziećmi

Godz.14.00  – Poświęcenie Pól – ADAMOWICE & SZRENIAWA

Godz.16.00  + Alinę i Stanisława SOJKA – od córki Małgorzaty

Godz.17.00  – Poświęcenie Pól DĄBROWIEC

PONIEDZIAŁEK 17 CZERWCA

Godz.17.30+ Henrykę CUCH – od Haliny Micek z rodz.

Godz.18.00 + Henryka GRZEBINOGA – od rodz. Seweryn i banaszków

WTOREK 18 CZERWCA

Godz.18.00+ Zygmunta PIETRZYK – od rodz. Serwatków

Godz.18.30 + Henryka MENTEL – od wnuka Pawła z rodz.

ŚRODA 19 CZERWCA

Godz.17.00+ Mariana i Henrykę MAKOWSKICH – od córki Ewy

Godz.17.00 + W 12 r. śm. Jana PAŁKI, zm. z rodz. Pałków, Herianów, Żaków, Kowalczyków, Zdzisława ADAMUSA, Mariannę Józefa ŻABĘ

CZWARTEK 20 CZERWCA

Godz.18.00+ Krzysztofa MIDRO – od córki i synów

Godz.18.30 + Danutę i Henryka BAŁAZY – od córki z rodz.

PIĄTEK 21 CZERWCA

Godz.18.00+ Jana LEWANDOWSKIEGO – od żony z rodz.

Godz.18.30 +Ks. Kazimierza DZIEŻA – w 20 r. śmierci int. od Zbigniewa z Buska

SOBOTA 22 CZERWCA

Godz.18.00-W 18 r. ur. Mileny

Godz.18.30 -W 1 r. ur. Jakuba

NIEDZIELA 23 CZERWCA

Godz.08.00 +Stanisława MIKUŁĘ w 23 r. śm. – od żony i dzieci

Godz.08.00 + Edwarda Annę WRÓBEL, Jana Józefę KULÓW, Zygmunta Zofię KONIECZNYCH, zm. z rodz. Wróblów, Koniecznych, Błautów, Muchów, Borkowskich

Godz.09.45 Msza wspólnaza zmarłych: + Elżbietę Ciuła – od męża + Leokadię Antoniego Kazimierza Jadwigę Ptasińskich, Jana Wójcika, Mariannę Józefa Stanisława Jędrzejczyków + Jana Marię Daniłko, Wandę Kurzeja, Henryka Piechulskiego + Łukasza Sęk – od mamy w 1 r. śm. + Cecylię Sławiec- od rodz. Sławców + Stanisława i Rafała Koniecznych + Zofię Barczyk – od rodz. Madejów i Rachwał + Zofię Kazimierza Bazior, zm. z rodz. Kłócińskich, Kaniów, Gajos, Glanowskich, Bolesława Musiał, Pawła Wróbla, Jana Mentel + Adama Gawron i Emilię Kowalską + Zbigniewa Kyzioł – od żony i córek z rodzinami + Jana Bańbuła, Marię Miezysława Schab – od Anny Bańbuły z rodz. + W 20 r. śm. ks. Kazimierza Dzieża, zm. Henryka Jana Jadwigę Dzieżów, Janinę Stanisława Pasików, Alinę Marię Edwarda Stefana Półtoraków.

Godz.11.30 – Za Parafian

Godz.11.30+ Tadeusza PRZĄDO, Genowefę Stanisława MISIEK

Godz.16.00  + W rocznicę śm. brata Edwarda KOBYLEC

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.