INTENCJE

INTENCJE  MSZALNE 23 CZERWCA

NIEDZIELA 23 CZERWCA

Godz.08.00 + Stanisława MIKUŁĘ w 23 r. śm. – od żony i dzieci

Godz.08.00 + Edwarda Annę WRÓBEL, Jana Józefę KULÓW, Zygmunta Zofię KONIECZNYCH, zm. z rodz. Wróblów, Koniecznych, Błautów, Muchów, Borkowskich

Godz.09.45 Msza wspólna za zmarłych: + Elżbietę Ciuła – od męża + Leokadię Antoniego Kazimierza Jadwigę Ptasińskich, Jana Wójcika, Mariannę Józefa Stanisława Jędrzejczyków + Jana Marię Daniłko, Wandę Kurzeja, Henryka Piechulskiego + Łukasza Sęk – od mamy w 1 r. śm. + Cecylię Sławiec- od rodz. Sławców + Stanisława i Rafała Koniecznych + Zofię Barczyk – od rodz. Madejów i Rachwał + Zofię Kazimierza Bazior, zm. z rodz. Kłócińskich, Kaniów, Gajos, Glanowskich, Bolesława Musiał, Pawła Wróbla, Jana Mentel + Adama Gawron i Emilię Kowalską + Zbigniewa Kyzioł – od żony i córek z rodzinami + Jana Bańbuła, Marię Miezysława Schab – od Anny Bańbuły z rodz. + W 20 r. śm. ks. Kazimierza Dzieża, zm. Henryka Jana Jadwigę Dzieżów, Janinę Stanisława Pasików, Alinę Marię Edwarda Stefana Półtoraków + Piotra Lasyk – od koleżanek i kolegów z firmy FAGUMIT + Mariana Jana Zofię Kwiatkowskich, Józefę Franciszka Kałwa i zm. z rodz. Kałwa.

Godz.11.30 – Za Parafian – Dziękczynna na ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Godz.11.30 + Tadeusza PRZĄDO, Genowefę Stanisława MISIEK

Godz.16.00  + W rocznicę śm. brata Edwarda KOBYLEC

Godz. 18.00       Modlitewne czuwanie OJCZE NASZ

PONIEDZIAŁEK 24 CZERWCA

Godz.18.00+StefanięWandę, Annę, Jana SŁOMSKICH, Mariannę Adolfa DZIEDZICÓW

Godz.18.30 – W70 r. ur. Jana Zioło

WTOREK 25 CZERWCA

Godz.18.00+ Jana Danutę PATEJ, Annę Józefa WÓJCIKÓW, Helenę Stanisława PATEJÓW

Godz.18.30 + Tadeusza DOROZIŃSKIEGO – od córki i syna z okazji Dnia Ojca

ŚRODA 26 CZERWCA

Godz.18.00+ Henrykę CUCH – od rodz. Seweryn z Porąbki

Godz.18.30 + Henryka GRZEBINOGA – odstawki Krystyny z rodz.

CZWARTEK 27 CZERWCA

Godz.18.00+ W 6 r. śm. Ryszarda MACIORA

Godz.18.30 + Zygmunta PIETRZYKA – od rodz. Dejworek z Makowa

PIĄTEK 28 CZERWCA

Godz.17.30 – W 1 r. urodzin Zosi i 6 r. urodzin Mai

Godz.18.00+ Henryka GRZEBINOGA – od pracowników wydziału kuźni

Godz.18.30– W podziękowaniu za udaną operację oraz 1 r. śm. Grażyny Rost i Józefa Rost

SOBOTA 29 CZERWCA

Godz.17.30 – W int. Bogu wiadomej

Godz.18.00+ Pawła KRUSZEC – od żony i dzieci

Godz.18.30 + Marię Piotra Ryszarda BŁAUTÓW, Mariannę Szczepana ROBAKOWSKICH, ks. Tadeusza ROBAKOWSKIEGO, Halinę Czesława Krzysztofa JĘDRZEJCZYK

NIEDZIELA 30 CZERWCA

Godz.08.00 + Jana Józefę Bolesława SZATAN, Stefanię Tadeusza STEMPEL, zm. z rodz. Żabów

Godz.09.45 + Mariana MUCHĘ, Kazimierza BERKOWICZA, Olgę Władysławę MOLENDA

Godz.11.30 – W 80 r. ur. Teresy

Godz.11.30+ Grzegorza JÓZKOWICZA i Piotra DUDKA

Godz.16.00  + Mirosława Fira, Marcina Mariannę Stanisława Zofię Antoniego Baran, Antoniego Marię Monikę Grażynę Melton, Antoninę Jana Wójcik, Annę Grzebielichowską.